Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boğazda kabarciklar

Durum
    Elor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Boğazda kabarciklar

Arkadaşlar merhaba. Bogaz arka duvarında kabarcıklar var sizde de var mı ? Ve yutkunurken takılma hissi yaşıyorum. 4 sene önce hpv tedavisi gördüm 3 senedir de nuks yok. Ama şuan boğazım beni korkuyotuyor. Aynı durumu yaşayan var mı. Artık doktora gitmek istemiyorum, iyice fobik oldum. Nur bana yardımcı olun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Boğazda kabarciklar

Merhaba Elor, ama doktora gitmeden durumu çözemezsin ki üstelik bu düşüncelerin gerçek değilse bile, yani ciddi bir şey yoksa bile kendini yiyip bitirirsin, eğer gerçekse de onların orada durması mantıklı olmaz. Bu arada dilimizin en arkasında yuvarlak tat dokuları var bir sürü, onu sakınn sigille karıstırma hepimiz oral hpv sandık kendimizi bir ara, ama onlar tat dokularımız. Doktora gitmelisin bence hpv ile ilgili çıkmayacaktır 3 yıldır nüks görmemişsin bu konuda endişelenmeden git, başka bir şey tahriş etmiş olabilir hatta bir şeyin sana alerjisi olmuş olabilir ve kabarcık olusturmuştur.

Durum
    Yeni Üye

Arya gerçekten bıktım usandım ya . Dilimdekileri biliyorum tat tomurcukları fakat benim direkt boğazımda kabarcıklar var. Ağzımı actigimda tam boğaz arka duvarında var , gerçekten artık korkuyorum 4 yıldır hep stresle yaşıyorum, sürekli kendimde bir şey arar oldum . Tek tesellim şu , 3 yıl önce de boğazıma baktığımda yine vardı bu kabarcıklar. Hpv olsaydı çoğalırlardi diye düşünüyorum ama aynı duruyorlar . Ama kardeşlerimin bogazina bakıyorum onlarda benimki gibi kabarcık yok 😔

Durum
    Admin

Alıntı Elor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya gerçekten bıktım usandım ya . Dilimdekileri biliyorum tat tomurcukları fakat benim direkt boğazımda kabarcıklar var. Ağzımı actigimda tam boğaz arka duvarında var , gerçekten artık korkuyorum 4 yıldır hep stresle yaşıyorum, sürekli kendimde bir şey arar oldum . Tek tesellim şu , 3 yıl önce de boğazıma baktığımda yine vardı bu kabarcıklar. Hpv olsaydı çoğalırlardi diye düşünüyorum ama aynı duruyorlar . Ama kardeşlerimin bogazina bakıyorum onlarda benimki gibi kabarcık yok 😔
    bence doktora gidersen sandıgın gibi cıkmadıgını göreceksin

Durum
    Yeni Üye

Ama bunlar ne arya ya, tam boğaz arka duvarında var kabarcıklar . Büyümüyorlar, çoğalmiyorlar. Ama bunlar ne

Durum
    Admin

Ama bunlar ne arya ya, tam boğaz arka duvarında var kabarcıklar . Büyümüyorlar, çoğalmiyorlar. Ama bunlar ne
    doktora gidebilirsin bilgim yok.

Durum
    Kızıl mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

O dediğin kabarcıklar bende de var. Hpv kaptıktan sonra çıktı. Merak ettiğim senin boğazında ağrı yada yanma batma gibi şeyler oluyor mu? Bende yanma ve ağrı oluyor bogazım şiş sürekli enfeksiyon durumu söz konusu 1 yıldır geçmedi

Durum
    Yeni Üye

Bende hep boğazımda bir şey var hissini yaşıyorum.tam.nerde kabarcıklar, 2-3 yıldır var ve hiç geçmiyor. Ama sayı ve boyutlar aynı bazen... Sen doktora falan gittin mi

Durum
    Admin

Bende hep boğazımda bir şey var hissini yaşıyorum.tam.nerde kabarcıklar, 2-3 yıldır var ve hiç geçmiyor. Ama sayı ve boyutlar aynı bazen... Sen doktora falan gittin mi
    Arkadaşlar bi doktora gidin, en azından sadece gösterin duymaktan korktugunuz seylerden kaçmayın, belki de sandıgınız gibi değildir. 2-3 yıl cok uzun bir süre @Elor.

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar merhaba. Bogaz arka duvarında kabarcıklar var sizde de var mı ? Ve yutkunurken takılma hissi yaşıyorum. 4 sene önce hpv tedavisi gördüm 3 senedir de nuks yok. Ama şuan boğazım beni korkuyotuyor. Aynı durumu yaşayan var mı. Artık doktora gitmek istemiyorum, iyice fobik oldum. Nur bana yardımcı olun
    Siz tedaviyi nerede oldunuz bencede ağzımda tip 61 çıktı nasıl ni tedavi gördünüz gecmedi için ne yaptınız yardımcı olurmusun