Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cerrahi Eksizyon ile Siğillerin Çıkarılması

Durum
    Seçkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cerrahi Eksizyon ile Siğillerin Çıkarılması

Arkadaşlar merhaba,

Bu başlığı forumda bu tedavi yönteminden faydalanan kişi olmadığı için genel bilgi amaçlı açıyorum. Belki olacak olan vardır. Bir nevi denek olarak buradayım.

İki ay içinde yan yana olan siğillerim bütünleşip muazzam büyüdüğü için koter/krio olamadım. Bir de küçük siğiller hususunda, dişlerimde sabit teller var daha önce diş teli kullandığım için, yanık oluşturabilir endişesiyle koter tercih etmedi doktorcuğum.

Her neyse bi gün önce yani pazar günü hastaneye yattım dün ameliyat oldum 40 dakika sürdü genel anestezi. Akşam taburcu oldum.
    Baya dikişim var. Ağrısı sızı bol. İş gücü kaybım 7 gün. Hareket ederken zorlanıyorum.
    Dikişlerim için perşembe kontrole gideceğim.

İyileştikten sonra tedavi yanıtını ekleyeceğim buraya. Dipnot olarak iki haftadır ahcc kullanıyorum ve bu ilk müdahaleydi siğillere. Umarım tekrarlamaz ( tekrarlar da temenniyi bırakmayalım&#128524

Olaylar bu şekilde umarım bu bilgilere kimsenin ihtiyacı olmaz. Sağlıklı ve hpvsiz günler diliyorum

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Cerrahi Eksizyon ile Siğillerin Çıkarılması

Alıntı Seçkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Bu başlığı forumda bu tedavi yönteminden faydalanan kişi olmadığı için genel bilgi amaçlı açıyorum. Belki olacak olan vardır. Bir nevi denek olarak buradayım.

İki ay içinde yan yana olan siğillerim bütünleşip muazzam büyüdüğü için koter/krio olamadım. Bir de küçük siğiller hususunda, dişlerimde sabit teller var daha önce diş teli kullandığım için, yanık oluşturabilir endişesiyle koter tercih etmedi doktorcuğum.

Her neyse bi gün önce yani pazar günü hastaneye yattım dün ameliyat oldum 40 dakika sürdü genel anestezi. Akşam taburcu oldum.
    Baya dikişim var. Ağrısı sızı bol. İş gücü kaybım 7 gün. Hareket ederken zorlanıyorum.
    Dikişlerim için perşembe kontrole gideceğim.

İyileştikten sonra tedavi yanıtını ekleyeceğim buraya. Dipnot olarak iki haftadır ahcc kullanıyorum ve bu ilk müdahaleydi siğillere. Umarım tekrarlamaz ( tekrarlar da temenniyi bırakmayalım��)

Olaylar bu şekilde umarım bu bilgilere kimsenin ihtiyacı olmaz. Sağlıklı ve hpvsiz günler diliyorum
    Of üzüldüm şimdi, ''ağrı sızı bol'' dedin ya içim cız etti bir an. Benim cerrahi eksizyonla sigil çıkarttırmış bir tanıdıgım vardı dedigim gibi geçen de sana ama su an napıyor bılmıyorum, sadece sigil cıkmadıgını soylemıstı, bide operasyon sonrası acı cektiğini...

Umarım, ahcc'ye devam et, 2 hafta cok yeni. 2.ayda ciddi faydasını görmeye başlarsın kendini gözlemle.

Durum
    Seçkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim Arya 🙏🏻

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Rica ederim

Bu Konu için Etiketler