Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Endovir (AHCC Turkiye muadili)

Durum
    Mental - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Endovir (AHCC Turkiye muadili)

Kızıl mavi selam,krc derma endovirin sitesine girip bayilerine bakabilirsin eğer istanbulda yaşıyosan sana eczanelerin adının yazdığı bir link atabilirim dilersen özelden yazabilirsin.başka bir deneyde 500 mg shitake mantarı ile %44 başarı oranı sağlamışlar ayrıca içerik olarak çok zengin duruyo fiyatı en son 380 falandı. Trendyoldan almanı tavsiye etmiyorum bunada sahteciler dadanmış çünkü

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Kızıl mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca Ahcc yi karşılayabilecek bi kurum yada dernek her neyse öyle bisey varmı ? Çok ihtiyacım var benim. 2 seneye yakın atamadım oral, anal, vajinal Hpv var. Durumum yok, zaten bi ton masraf yaptım ek takviyelere doktorlara ama artık bitik durumdayım. yardıma ihtiyacım var. Bir ay sonra nişanım var ben hiçbir şey yapacak durumda değilim. Hala siğillerle uğraşıyorum. Keske Ahcc alabilsem... 😢
    Ahcc'yi karşılayacsk bir kurum vs yok.
    Ahcc gıda takviyesidir, ilaç kategorisinde değildir, birde böyle karşılayacak bir kurum vs bunlar öyle kolay işler değil maalesef, özellikle ülkemizde. İmutor kullanabilirsin ahcc ile kıyas edilmez ama en azından stabil tutmaya yardımcı olabilir bagısıklıgı, ya da burada endovirden bahsetmiş arkadaşlar, bir deneyebilirsin baktım olumlu gitmiyor bırakırsın, denemekten sıkıntı gelmez yan etkisi yok ise.

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Endoviri eczane harici almayın arkadaşlar. Çoğu eczanede stok yok bu arada. Önce arayın getirtsinler sonra alın. Ben marmara forum eczanesinden aldım bir kutu kullanıyorum. Bir yan etki olmadı.

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

merhaba bende 2. kutumu kullanıyorum endovirde. ilk kullandığım gün hafif bulantı yaptı belki psikolojiktir bilmiyorum...Ben üretici firmanın danışma hattını arayıp internet bayilerini sorup o şekilde verdikleri site isimlerinden almıştım.

Durum
    Lateralrise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ercumen bey selam, 2. Kutu demişsiniz 2 aya tekabül ediyor. Bu süreçte olumlu gelişmeler yaşandı mı bedeninizde?

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Eczane harici böyle vitaminleri almayın. Endovir çok güçlü bir vitamin. En ufak yan etkide bırakın kesinlikle. Karaciğer yağlanmasına kadar gider süreç

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Lateralrise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ercumen bey selam, 2. Kutu demişsiniz 2 aya tekabül ediyor. Bu süreçte olumlu gelişmeler yaşandı mı bedeninizde?
    selam, ben 10 ay ahcc(yaklaşık 6 ayı sigara içerek) kullandım üstüne tekrarlama yaşayınca d ve b12 ye baktırdım düşük çıkınca d ve b12 yükseltmeye geçtim. aralarda farklı vitaminlerde kullandım ama şuan sadece d vitamini, b12, endovir ve propolis kullanıyorum.En son kan tahlillerimde bir sıkıntı çıkmamıştı. d vitaminim 3.5 iken 45 oldu... temmuzda hpv için dr kontrolüne gitmeyi planlıyorum. şuan görünürde bir lezyon yok. garantici bir insan olduğum için her yolu deniyorum... Endovir kullanırken 2 kere nezle grip arası bişeyler yaşadım ama 2-3 günde geçti çok hafif şekilde ancak ahcc kullanırken hiç hasta olmamıştım.