Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv tip56

Durum
    Mkdds3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv tip56

Hpv tip 56 yüksek riskli bir çeşidi mi. Bugün devlet hastanesi doktoruna gittim ve hpv ile ilgili çok bir bilgisi yok gibi geldi ve bu türün riskli olmadığını söyledi açıkcası tatmin olmadı . Başka doktota gitmeli miyim.

Ankara da doktor önerisi olan varsa çok iyi olur.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv tip56

evet yüksek riskli tiptir, ben bu tipi taşıyordum. Ahcc kullanarak 1bucuk yıldan biraz daha fazla bir sürede yendim
    Yoo gayet kadın için riskli bir tip, ben cin3 olmuştum. Bu da kanserden 1 önceki evre demektir. Erkek için zaten hpv tiplerinin kanser yönünden bir zararı yok. Yani doktor yanlış bilgilendirmiş.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ne kadar kolay doktorluk, emin olmadıgın konuda önemsiz birşey deyip konuyu kapatıyorsun, ve o kadın cin3 oldugunu bilmeden kansere kadar gidebilir

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar kolay doktorluk, emin olmadıgın konuda önemsiz birşey deyip konuyu kapatıyorsun, ve o kadın cin3 oldugunu bilmeden kansere kadar gidebilir
    maalesef doktorlarımızın çoğu böyle, ya hpv'yi önemsemez boşver ilişkiye girmeye devam edebilirsin der sonra tekrar hpv olup insanlar buraya gelip üzülür.... kısaca dikkatli olmalıyız, pis bir rahatsızlıktır hpv ve 1-2 sene ona odaklanmanızı ister, defolması için

Durum
    Nhn
    Nhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Bende de tip 56 var ve ingiltere de inanılmaz normal yaklaşıyorlar drlar çok rahat anlamadım kafam çok karışık tr deki doktoruma gidicem. Ne yapmalıyım lütfen fikirler verin bana çok zor durumdayım. Arya ayrıca teşekkür ederim sana insanları böyle bilinçlendirdiğin uğraşların için kimse farkında değil bu hpv denen şeyin bende yengeç burcu olduğum için tamamen hislerime güvendim de yaptım

Bu Konu için Etiketler