Sayfa 14 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 41213141516 ... SonuncuSonuncu
Toplam 213 adet sonuctan sayfa basi 131 ile 140 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    my17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

iptalediyorum negatif sonucu almasıyla birlikte biorezonans konusuna dah apozitif bakmaya başladım. Uygulama diğer tedavi alışkanlıklarımızın yanında farklı bir stile sahip olduğu için ve alternatif tıp uygulayıcıları arasında gerçekten birçok şarlatan olduğu için tarafımca da garipseniyor. Fakat biorezonans destekleyici bir tedavi olabilir. Özellikle Murat hoca dışında biorezonans-hpv tedavisi alanların deneyimeleini paylaşmasını bekliyoruz.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    EĞER DOğruysa ben de detaycı gibi sonuçları yüklerim zan altında kalmamak için gidip biyerlerde daha teyit ettirmem lazım galiba ya arkadaşlar öyle kanıksamışım ki sevinemedim bile bi çopanoğlu arıyorum hala kronik hpv değil belki ama kronik mutsuzlaşmışım

@İptal ediyorum, negatif sonuç raporunu bekliyoruz Raporu buraya fotograf olarak yüklersen daha iyi olur. Bu şekilde konu havada kalmasın

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı my17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iptalediyorum negatif sonucu almasıyla birlikte biorezonans konusuna dah apozitif bakmaya başladım. Uygulama diğer tedavi alışkanlıklarımızın yanında farklı bir stile sahip olduğu için ve alternatif tıp uygulayıcıları arasında gerçekten birçok şarlatan olduğu için tarafımca da garipseniyor. Fakat biorezonans destekleyici bir tedavi olabilir. Özellikle Murat hoca dışında biorezonans-hpv tedavisi alanların deneyimeleini paylaşmasını bekliyoruz.
    Şu an Murat Hoca dışında Biorezonans alan 4 kişi tanıyorum. Kan sonuçlarını her ay güncel olarak paylaşacağım.

Durum
    Özel Üye

Bu arada Biorezonans alan kişiler HPV için almıyor. Genel sağlık sorunları için alıyorlar. Aylık olarak kan analizi yapılıyor. Kan analizlerini paylaşacağım.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Yüklerim de isim tc filan yazıyo hahaha

Durum
    Kıdemli Üye

Hâla sevinemedim nasıl hırpalıyosam kendimi ben nasıl eski en iyi hislerime döneceğim kendimle ilgili kötü düşüncelerimden arınıp nasıl

Durum
    Admin

O kısımları paintten kapatacaksın, siyah boya ile. Önce dosyanı paint'e yükle, oradan ismini yaşını tc'ni siyahla boya, biz de öyle yaptık
    Şu aşamada biorezonans gerçekten etkili mi değil mi diye, bak detaycı kanıt attı, senin de atman önemli. Negatif olmakta bir şeyin etkili olduğunu söyleyebilmek için onu görmek gerekiyor. Bizler de zamanında pek çok arkadaş dahil ahcc için kanıtlı negatif raporu koyduk ki ahcc'nin gerçek etkisini kendi aramızda ispatlayalım diye

Durum
    Admin

Ya o kısımları paint'ten kes ya da o kısımları yine paint'ten kapatacaksın, siyah boya ile. Önce dosyanı paint'e yükle, oradan ismini yaşını tc'ni siyahla boya, biz de öyle yaptık

Şu aşamada biorezonans gerçekten etkili mi değil mi diye, bak detaycı kanıt attı, senin de atman önemli. Negatif olmakta bir şeyin etkili olduğunu söyleyebilmek için onu görmek gerekiyor. Bizler de zamanında pek çok arkadaş dahil ahcc için kanıtlı negatif raporu koyduk ki ahcc'nin gerçek etkisini kendi aramızda ispatlayalım diye

Durum
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar merhaba bio ya önyargılı yaklaşmış biri olarak söylüyorum etrafta çok sayıda şarlatan olabilir ama bu adama murat hocaya laf etmeyelim artık ben öbür sonucu da aldım bu sonuçlara göre bebim vücudum bio tedavisine cevap vermiş detaylı yazmam lazım ama bi şey sorucam size şu ne demek
    Entropi talya lezyon veya mali Ignite açısından negatif

Durum
    Özel Üye

Entropi talya lezyon veya mali Ignite açısından negatif
    HPV negatif in dışında ayrıca kötü huylu bir hücreye de rastlanmamış demek.