Sayfa 8 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu
Toplam 213 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 80 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Ben 10 seans aldım test verdim sonucu bekliyorum; kendimde bir değişim hissetmiyorum her sabah neden kendime bunu yaptım diyorum kendimi hırpaladıgım için kızgınım öfke kabarmaları geliyor böyle duygusal zayifliklar içerisindeyim.. ay sonunda biyopsi kolposkopi ayarladım herşey ortaya çıkacak. Bende bir de lezyon vardı. Ya gerilemiş diyecekler ya aynı ya da ilerlemiş derlerse ağlar mıyım güler miyim bilmiyorum hayatımda böyle çıkmaza düşmedim sanki yüzümün ışıltısı güzelliği kaçmış gibime geliyor az değil 1,5 sene dir stres altındayım ve stresin hormonal dengeyi baskıladıgını artık hepimiz iyi biliyoruz

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 10 seans aldım test verdim sonucu bekliyorum; kendimde bir değişim hissetmiyorum her sabah neden kendime bunu yaptım diyorum kendimi hırpaladıgım için kızgınım öfke kabarmaları geliyor böyle duygusal zayifliklar içerisindeyim.. ay sonunda biyopsi kolposkopi ayarladım herşey ortaya çıkacak. Bende bir de lezyon vardı. Ya gerilemiş diyecekler ya aynı ya da ilerlemiş derlerse ağlar mıyım güler miyim bilmiyorum hayatımda böyle çıkmaza düşmedim sanki yüzümün ışıltısı güzelliği kaçmış gibime geliyor az değil 1,5 sene dir stres altındayım ve stresin hormonal dengeyi baskıladıgını artık hepimiz iyi biliyoruz
    Çok sevdiğim bir hocamın çok kıymetli bir sözü vardı:"Karşıma 10 kişi getirseniz hangisinde HPV var ve pozitif söylerim. Ama, aynı 10 kişiyi getirseniz kesinlikle virüsü atmıştır, yenmiştir diyemem." Umarım iyileşir, umut olursunuz.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@Bergkamp1859 tıp öğrencisi miydiniz

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım test sonucun negatif çıkar ve bu süreç sona erer….

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba,
    2 hafta önce annem,babam ve ben eski biorezonans doktoruma tedavi için gitmiştik. Ben eski rahatsızlığımı kontrol altında tutmak için gittim. Annem ve babam ise klasik yaşlanmadan dolayı olan rahatsızlıkları için Biorezonans almaya karar verdiler. Seans öncesi hepimizden kan aldılar. Kan sonuçları bugün çıktı. Bir de geçen ay bir müşterime önermiştim. Kendisi Romatoid Atrit hastasıydı. Müşterim normalde 15 günde bir iğne vuruluyordu. İğne vurulmadığı zaman 15. günde eklemleri şişiyordu. Şu an son iğneden sonra 20. gününde ve eklemlerinde şişme yokmuş. Az önce konuştum kendisi ile. Bu arada müşterim kan sonucunu da gönderdi. Kendisi 37 yaşında lakin kan sonuçları 60 yaş üzerindeki annemden ve babamdan çok daha kötü durumda. Babamın domates ve güneş alerjisi vardı. Kan sonuçlarında direkt çıkmış. Annemde de astım var. Kan sonuçlarında çıkmış. Polen ve kedi tüyüne alerji olarak görünüyor. Bende ise hemen hemen hiçbirşey yok. Candida ve birkaç virüs ve 1 adet de bakteri var.
    Annemde , babamda ve müşterimde en az 5 er adet virüs , 5 er adet bakteri var. Ayrıca elektromanyetik kirlilik, şekere ve glutene alerjiler ve daha bir çok şey var. Akşam vaktim olursa sonuçları PDF olarak da buraya yüklemeye çalışacağım. Artık gönül rahatlığıyla aldığım Biorezonans tedavisinin faydalı olduğunu söyleyebilirim. PDF leri en kısa zamanda yükleyeceğim buraya.

Durum
    Kıdemli Üye

Detaycı,
    Biorezans bir işe yarıyor olsa dahide HPV konusunda bi işe yaramıyor. Nitekim bende yaramadı. Ben yine acı içinde siğil çıkartmaya devam ediyorum pat,pat. Biraz daha ön yargılarımı yıkıp 12 seans aldım. En ufak etkinliğini görmedim. Sürekli aynı sonuç. Bazen bazı şeyler ile yaşamayı öğrenmek gerek

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Bergkamp1859 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detaycı,
    Biorezans bir işe yarıyor olsa dahide HPV konusunda bi işe yaramıyor. Nitekim bende yaramadı. Ben yine acı içinde siğil çıkartmaya devam ediyorum pat,pat. Biraz daha ön yargılarımı yıkıp 12 seans aldım. En ufak etkinliğini görmedim. Sürekli aynı sonuç. Bazen bazı şeyler ile yaşamayı öğrenmek gerek
    Bergkamp sen bildiğim kadarıyla uzun bi süredir siğil cikartmiyordun. Bi anda böyle çıkması pek normal deil . Kan değerlerine genel olarak baktın mı yada bağışıklığıni baskilayan başka Bi rahatsızlığın olabilir mi.

Durum
    Kıdemli Üye

En sonki değerlerim çok iyi. Zaten diğer hastalığımdanda kurtuldum.

Ya buradaki olay ne biliyormusun? Ya çıktıkca yaktırıp bağışıklığı yüksek tutup siğilleri bastırıp mücadele edeceksin. Yada bizim gibi saçma tedavi yöntemlerine para yedireceksin 😄😄

Eğer çok şanslı iseniz vücud zaten bunu sonsuza dek sessizliğe alıyor merak etmeyin. Şans yanınızda olsun

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Bergkamp1859 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En sonki değerlerim çok iyi. Zaten diğer hastalığımdanda kurtuldum.

Ya buradaki olay ne biliyormusun? Ya çıktıkca yaktırıp bağışıklığı yüksek tutup siğilleri bastırıp mücadele edeceksin. Yada bizim gibi saçma tedavi yöntemlerine para yedireceksin 😄😄

Eğer çok şanslı iseniz vücud zaten bunu sonsuza dek sessizliğe alıyor merak etmeyin. Şans yanınızda olsun
    Vücudun bunu yenmesi için çok şanslı olmaya gerek var mı bilemiyorum!! Sonuc olarak bu forumdaki negatif olanların çokta şanslı olduğunu düşünmüyorum.. Bu bir süreç sonuç olarak bu süreçte siğil de tekrarlar.. ama siz sürekli virüsün kalıcı olduğuna inandirip yola bu şekilde devam ederseniz zaten iş epey zorlasacaktir

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vücudun bunu yenmesi için çok şanslı olmaya gerek var mı bilemiyorum!! Sonuc olarak bu forumdaki negatif olanların çokta şanslı olduğunu düşünmüyorum.. Bu bir süreç sonuç olarak bu süreçte siğil de tekrarlar.. ama siz sürekli virüsün kalıcı olduğuna inandirip yola bu şekilde devam ederseniz zaten iş epey zorlasacaktir
    Kalıcı olmayacak elbetteki. Kalıcı olması imkansız. Litaratürde 60 yaşına kadar siğille uğraşan görmek imkansız mesela. 40lı yaşlarda az görünüyor. 50 li yaşlarda vaka hiç göremedim. Yani bi yerde son buluyor elbet. Yoksa düşünsenize koter sırası bekleyen kuyruklae olurdu ekmek kuyruğu gibi.

Sadece şuna çok üzülüyorum. Kimse sorsam bu derdi çekiyor. Çok fazla rant çoğaldı. İnsanların sağlığını maddiyata çeviren herkesi lanetliyorum.

Hpv center adında bir site var. DSÖ kaynaklı dünya hpv raporlarının yayınlandığı yer. Orada raporları okursanız şok olursunuz şok. Hastane kayıtlarındaki raporlarda sırf Türkiye hpv kaynağı 10 milyon insanı aşmış durumda geçen seneye kadar. Bu sadece siğili olup hastaneye gelen kişilerin sayısı. Bundan daha fazlası ise henüz uykuda olanlar.

Çok üzülüyorum çünkü hala kalıcı bir tedavi metodu geliştirmediler. Hiv için aşı çalışması başladı hpvde bir cacık hala yok.

En sağlam proflara bile gittim. Evet vücudun yenemeyeceği hiç bişey yok merak etmeyin.

Maalesef bir önlem alınmaz ise gelecek zamanda yani yakında hpv enfekteli çocuklar - çocuklarımız doğacak. Doğduklarında siğilli doğacaklar gidişat bunu gösteriyor.
    Deli gibi para akıyor aşıdada öyle. Bir önlem yok kalıcı tedavide yok. Çok üzücü.

Ahcc için klinik çalışmalar bitti 2021 yılında. Pubmad sitesi dünyadaki tüm klinik çalışmaları yayınlayan yer. Çalışma bitti ama sonuç hala yayınlanmadı. Güncelleme dahi geçmediler. Sadece poster bildirisi bulunuyor sanırım 2019 yıllarına ait. Keşke çalışmanın sonucunu söyleselerde umut ışığı olsa.

Tek bomba gibi haber şu; çinlilerin başlattığı ve rahim ağzı kanserini engelleyen mutlak ve başarılı bir çalışma yönetiliyor şuan. Hpv odaklı direkt. Güncellemede geçiyorlar sürekli. Sanırım bu çalışma sonucunda bir çözüm üretilecek.

Ahcc için en bomba çalışma bu sene 2022 yılında yayınlanmış dün gördüm. Farelerde immün sistemibi aşırı arttırdığı kanseri yendiği tespit edilmiş. Ancak bu kanserler karaciğer ve akciğer odaklı. Bide tümörü yok ettiği tespil edilmiş.

Müsait olunca hepsinin kanıtlarını göstereceğim size. Sizde araştırabilrsiniz. Hepsi klinik DSÖ onaylı FDA onaylı çalışmalar.