Sayfa 6 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu
Toplam 214 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Merhaba gençler,

Bende tip 6 var. Sürekli testlerde bu çıkıyordu.
    Bende Detaycı nın güzel anlatımlarına istinaden kendisinin gittiği yerde tedavime başlamıştım. Biorezansta 9 seans bitti. Test olayım bi derken tekrar siğiller belirdi bende. Maalesef bende bir işe yaramadı. Giden para gitti geçmiş olsun.. Para sorun değilde ümitlerin tükenmesi gerçekten sorun

Durum
    my17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Biorezonans 2. terapi:
    Bugün yaklaşık 2 saatlik bir seans oldu. Kasık, bel, baş, ayak ve kafama aynı aletler takıldı. Bu seans bir öncekine göre farklı bir etkileşim yaşadım. Seans sırasında nerdeyse derin uykuya dalacaktım. İlk seansa göre zannımca daha başarılı oldu. Ayrıca 2 serum ampülü kasıklarıma tutup sonra alete koydular. Ele bastırıp vikvik sesi çıkaran bir tanı da uygulandı, ve yüksek oranda virüs olduğunu söyledi. Oysa test sonucumda 3 tip hpv ve en yükseği 3,4 çıkmıştı.
    İlk seanstaki düşüncem bu işin saçma olduğuydu, 2. seansta biraz güven geldi. Gittiğim dr için yazılanlara kısmen katılıyorum, bence hoca yaptığı işi iyi sunamıyor, ayrıca biorezonansla zayıflama vaadi veren birinin kilolu olmasını hala anlayamadım.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Nargileci Merhaba. 3 tip olduğu için viral yük yüksek görünebilir. Hoca cihaza doğru değerleri girdikten sonra sohbetinin bir önemi yok. Şu ana kadar benim haricimde olumlu bir gelişme yaşayan yok sanırım. Sende hangi tipler var ?

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Nargileci Merhaba. 3 tip olduğu için viral yük yüksek görünebilir. Hoca cihaza doğru değerleri girdikten sonra sohbetinin bir önemi yok. Şu ana kadar benim haricimde olumlu bir gelişme yaşayan yok sanırım. Sende hangi tipler var ?
    Bergkamp in bu durumu üzdü hocanın buna yorumu ne olacak acaba. 9 seans az deil viral yükü düşüruyorsa eğer sigiller neden çıksın ki.. çok kötü oldum ya bende 6. Seanstayim ve ümitliydim. Devam edip etmeme konusunda şuan tereddüt yaşadım açıkçası.

Durum
    Kıdemli Üye

Adam zaten normalde de yorum yapmıyor ki.)
    Ben daha gitmeyeceğim zaten söyledim kendisini de işe yaramadığını ve devam etmemesi gerektiğini. Umarım sende işe yarar

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bergkamp in bu durumu üzdü hocanın buna yorumu ne olacak acaba. 9 seans az deil viral yükü düşüruyorsa eğer sigiller neden çıksın ki.. çok kötü oldum ya bende 6. Seanstayim ve ümitliydim. Devam edip etmeme konusunda şuan tereddüt yaşadım açıkçası.
    Kendi yolunuzdan şaşmayın, üzücü örneklerimiz olabiliyor, bergamp 6 ay 2 kere ahcc de kullanmış. Belli ki daha fazla çaba lazım, belki de akışa bırakıp sonra tekrar savaşmaya başlaması lazım, bu kadar uzun süre bu virüsle savaşmak da yorar.
    Bakın arkadaşlar sizlerde gördüğüm en büyük sorun; en ufak ama EN UFAK olumsuz şeyde, kendi yürüdüğünüz yoldan şüphe etmeniz. Bu bugün biorezonans için olur, yarın ahcc için oluyor. Ahcc ile çoğu kişi negatif oluyor ama negatif olamayan bi %10-20 dilim de var, sanki hiç bu ihtimal yokmuş gibi, veya bu ihtimal şu an biorezonans'ta da vardır eminim yüzdesi değişken olarak; hemen bir başka olumsuz örnek görünce tedaviden vazgeçmeye çalışmanız, hemen olumsuz hislere kapılmanız, bardağın boş tarafına bakmanız vs vs bir ton şey var, yıllarca gördüm ve ben bu anlarda hep ikna etmeye çalıştım sizi, hayır devam et diye. @Detaycı bu konuda deneyimini paylastı, eminim faydalı olsun diye anlattı kendisine faydası oldugu icin cunku. Ama o benim gibi sizi sürekli ikna etmeye çalışamaz, ben bu durumlara alışık oldugum için en ufak yorumda düşen yüzlere umut aşılayabiliyorum ama sürekli başınızda böyle biri olamaz, önce inanın, olmazsa yapacak bir şey yok zaten, bunu da denedim diyeceksiniz, daha güzel bir şey var mı? o secenek havada kalmadı denediniz... Ve ben de detaycıya katılıyorum son paranızla, kıtı kıtına verdiğiniz parayla girdiğiniz her iş sıkıntı yaratıyor. Neye ne kadar bütçe ayırabileceğinizi iyi tartın, son parayla girip tüm umutları bağlayıp olmama ihtimali yıkmasın, burada sadece paylaşım yapıyoruz, yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Olumsuz örneklerde olacak ama en ufak örnekte cayacaksanız oynamayalım ne güzel 6 seans gitmişsin bak ümidini kaybetme herkesin bünyesi farklı, herkesin vücudunun verdigi tepki farklı.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi yolunuzdan şaşmayın, üzücü örneklerimiz olabiliyor, bergamp 6 ay 2 kere ahcc de kullanmış. Belli ki daha fazla çaba lazım, belki de akışa bırakıp sonra tekrar savaşmaya başlaması lazım, bu kadar uzun süre bu virüsle savaşmak da yorar.
    Bakın arkadaşlar sizlerde gördüğüm en büyük sorun; en ufak ama EN UFAK olumsuz şeyde, kendi yürüdüğünüz yoldan şüphe etmeniz. Bu bugün biorezonans için olur, yarın ahcc için oluyor. Ahcc ile çoğu kişi negatif oluyor ama negatif olamayan bi %10-20 dilim de var, sanki hiç bu ihtimal yokmuş gibi, veya bu ihtimal şu an biorezonans'ta da vardır eminim yüzdesi değişken olarak; hemen bir başka olumsuz örnek görünce tedaviden vazgeçmeye çalışmanız, hemen olumsuz hislere kapılmanız, bardağın boş tarafına bakmanız vs vs bir ton şey var, yıllarca gördüm ve ben bu anlarda hep ikna etmeye çalıştım sizi, hayır devam et diye. @Detaycı bu konuda deneyimini paylastı, eminim faydalı olsun diye anlattı kendisine faydası oldugu icin cunku. Ama o benim gibi sizi sürekli ikna etmeye çalışamaz, ben bu durumlara alışık oldugum için en ufak yorumda düşen yüzlere umut aşılayabiliyorum ama sürekli başınızda böyle biri olamaz, önce inanın, olmazsa yapacak bir şey yok zaten, bunu da denedim diyeceksiniz, daha güzel bir şey var mı? o secenek havada kalmadı denediniz... Ve ben de detaycıya katılıyorum son paranızla, kıtı kıtına verdiğiniz parayla girdiğiniz her iş sıkıntı yaratıyor. Neye ne kadar bütçe ayırabileceğinizi iyi tartın, son parayla girip tüm umutları bağlayıp olmama ihtimali yıkmasın, burada sadece paylaşım yapıyoruz, yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Olumsuz örneklerde olacak ama en ufak örnekte cayacaksanız oynamayalım ne güzel 6 seans gitmişsin bak ümidini kaybetme herkesin bünyesi farklı, herkesin vücudunun verdigi tepki farklı.
    Dediklerin çok değerli arya çok teşekkür edicem. Hastalık psikolojisi olsa gerek sağlıklı düşünemiyoruz.. dediklerin aklımda olcak elbet. En ufak şeyde düşmemek gerek evet haklısın dediğin gibi her şeye de yüzde yüz umut baglamamk gerek.

Durum
    Kıdemli Üye

Biorezans v.s bilimsel kanıt olmayan hiç bir şeye sürekli ümit beslemeyin gençler. Paranız var ise biorezans ya da ahcc deneyin. Ama bazı tedaviler ve vitaminler çok güzel rant döndürüyor bunu yakında anlayacağız. Benim bütçem müsait diye ben her yolu deniyor ve yaşadıklarımı anlatıyorum. Ancak olumsuz deneyimlerin üzerini kapatmaya çalışmayalım. Bu arada ahcc 5 kutu kullandım ben bir gelişme olmadı. Belkide çok uğraşmamak akışına bırakmak gerek bazı şeyleri. Yakında neyin ne olduğunu anlayacağız

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Bergkamp1859 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biorezans v.s bilimsel kanıt olmayan hiç bir şeye sürekli ümit beslemeyin gençler. Paranız var ise biorezans ya da ahcc deneyin. Ama bazı tedaviler ve vitaminler çok güzel rant döndürüyor bunu yakında anlayacağız. Benim bütçem müsait diye ben her yolu deniyor ve yaşadıklarımı anlatıyorum. Ancak olumsuz deneyimlerin üzerini kapatmaya çalışmayalım. Bu arada ahcc 5 kutu kullandım ben bir gelişme olmadı. Belkide çok uğraşmamak akışına bırakmak gerek bazı şeyleri. Yakında neyin ne olduğunu anlayacağız
    Konu biorezonans ama okuyunca yazmadan edemedim. Ahcc 5 kutu aslında 3 aylık kullanım ediyor. Ben ahccye 6 ay en azından şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum önceki çalışmalara istinaden. Belki ilerleyen zamanlarda yeniden denersiniz öyle ya da böyle bir noktada geçecek, bu süreçte bol sabır diliyorum size

Durum
    Özel Üye

Alıntı Bergkamp1859 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bergkamp sigili geç farketme durumun var mi daha önceden vardı belki ? Yada sigara , alkol kullanimin var mı? Bunları her ihtimali değerlendirmek açısından soruyorum.