Sayfa 22 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 12202122
Toplam 214 adet sonuctan sayfa basi 211 ile 214 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Alıntı my17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D vitamin seviyem 1 yıl önce 60 seviyesindeydi, Sigara içiyorum, jilet yapmıyorum, cinsel ilişki var.
    D vitamini seviyesi çok iyi. Sorular özel olacak ama ; cinsel ilişki çok eşli mi, korunmalı mı? Bu soruları genel anlamda da soruyorum aslında. Korunmasız çok eşli ya da korunmasız HPV olan partnerle ilişki süreci olumsuz yönde etkiler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı my17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D vitamin seviyem 1 yıl önce 60 seviyesindeydi, Sigara içiyorum, jilet yapmıyorum, cinsel ilişki var.
    Ahcc kullanırken ve hpv'yi yenmeye calısırken; sigara alkol kesinlikle bırakılmalı, cinsel ilişki yaşanmamalı, jilet yapılmamalı. Bunlardan 2 tanesi önemli epey. sigara bagısıklıgı kötü etkiliyor, cinsellik zaten hpv iken durulması gereken bir şey. Bu sebeple neden negatif olamadığını anlamlandırabiliyorum bence sigarayı bırakıp cinselliğe bir süre ara vermelisin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, AHCC , aşı ve Biorezonans fayda etmediyse sende atmanı engelleyen başka bir şey var. D vitamini ve Magnezyum seviyen nedir?
    Atmasını engelleyen bir şey yok aslında yapmaması gereken şeyleri yapıyor, sigara içiyor - cinsellik var. Zaten bu şartlarda çok zor olacağını, sürecin uzayacağını her defasında söylüyoruz, karar üyelere ait tabii ki ama böyle olması da onlara zarar :/

Durum
    Hepkahır34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Biorezonans tamamen bir sömürü aracıdır bilimle tıpla uzaktan yakından alakası yoktur. Rezonansçı murat beslerde bu yolla insanların hastalıklarından epeyce para kazanan ukala utanmaz sahtekar yalancı dolandırıcı sözde bi dr dur. Boşuna para kaptırmayın yalan dolan hepsi.