Sayfa 13 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 31112131415 ... SonuncuSonuncu
Toplam 213 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 130 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detayci birsey sormak istiyorum biorezonans a girdiğinden beri aktif sigilim yok. İlk sigiller duruyor. Şöyle soylim diyelim ki ise yarıyor bende negatif olup siğillerin durma ihtimali var mıdır. Hani ben bir kere temizlettirdikten sonra artık çıkmama durumu ?
    Açıkçası ben de zaman içerisinde öğreniyorum. Sizlerden ne kadar fazla geri bildirim gelirse o kadar iyi anlıyorum. Bende tip 16,40,91 vardı. Bunlar çok fazla siğil yapmaz. İptalediyorum’da da 18 ve 31 vardı. Bunlar da siğil yapmaz. Yani yapsa da tip 6 ve 11 kadar yapmaz. Biorezonanans siğillerin direkt dökülmesine etkisi olur mu bilmiyorum lakin gördüğüm kadarıyla yeni siğil çıkmasını engelliyor veya bir veya 2 adet çıkarıyor. Siğiller dermatolojik bir konu ve fiziki olduğu için fiziki müdahale gerekiyor olabilir. Her ne kadar siğil olsa da Biorezonanans alan bir kişinin siğili üzerindeki viral yük düşük olacaktır. Daha önce de söyledim, bunu test etmenin en iyi yolu 10 seans sonrasında Gelişim Lab’da test yaptırmak. Eğer sende tip 6 varsa ve viral yük 5.2 ise ve Biorezonanans sonrasında bu yük 3 e inmişse Biorezonanans işe yarıyor demektir. Önemli olan Viral yük. HIV virüsünü ele alalım mesela. İlaçlar viral yükü sıfırlıyor ve HIV vücuduna zarar vermiyor , AIDS aşamasına ilerlemiyor. AHCC, Biorezonanans, D Vitamini gibi bağışıklık sistemini güçlendiren destekleyiciler de bu süreci zarar görmeden atlatmanı sağlıyor. Yani sen 1 senede negatif olacaksan bu destekleyiciler senin CIN seviyelerine gelmeden virüsü atmana katkıda bulunuyor. Bazı görseller paylaştım dün. Sadece 25 kişi bakmış ne yazık ki. Insan vücuduna onlarca bakteri, virüs parazit giriyor ve bunlar organlara yerleşip bizi hasta ediyorlar. Bizler spor, beslenme, antioksidanlar ve stresten uzak bir hayat yaşarsak bunlarla vücudumuz daha kolay savaşıyor. İnsan bazen yeterince sağlıklı yaşayamıyor. Biorezonanans da vücutta sağlıksız olan yolunda gitmeyen konulara destek oluyor.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Açıkçası ben de zaman içerisinde öğreniyorum. Sizlerden ne kadar fazla geri bildirim gelirse o kadar iyi anlıyorum. Bende tip 16,40,91 vardı. Bunlar çok fazla siğil yapmaz. İptalediyorum’da da 18 ve 31 vardı. Bunlar da siğil yapmaz. Yani yapsa da tip 6 ve 11 kadar yapmaz. Biorezonanans siğillerin direkt dökülmesine etkisi olur mu bilmiyorum lakin gördüğüm kadarıyla yeni siğil çıkmasını engelliyor veya bir veya 2 adet çıkarıyor. Siğiller dermatolojik bir konu ve fiziki olduğu için fiziki müdahale gerekiyor olabilir. Her ne kadar siğil olsa da Biorezonanans alan bir kişinin siğili üzerindeki viral yük düşük olacaktır. Daha önce de söyledim, bunu test etmenin en iyi yolu 10 seans sonrasında Gelişim Lab’da test yaptırmak. Eğer sende tip 6 varsa ve viral yük 5.2 ise ve Biorezonanans sonrasında bu yük 3 e inmişse Biorezonanans işe yarıyor demektir. Önemli olan Viral yük. HIV virüsünü ele alalım mesela. İlaçlar viral yükü sıfırlıyor ve HIV vücuduna zarar vermiyor , AIDS aşamasına ilerlemiyor. AHCC, Biorezonanans, D Vitamini gibi bağışıklık sistemini güçlendiren destekleyiciler de bu süreci zarar görmeden atlatmanı sağlıyor. Yani sen 1 senede negatif olacaksan bu destekleyiciler senin CIN seviyelerine gelmeden virüsü atmana katkıda bulunuyor. Bazı görseller paylaştım dün. Sadece 25 kişi bakmış ne yazık ki. Insan vücuduna onlarca bakteri, virüs parazit giriyor ve bunlar organlara yerleşip bizi hasta ediyorlar. Bizler spor, beslenme, antioksidanlar ve stresten uzak bir hayat yaşarsak bunlarla vücudumuz daha kolay savaşıyor. İnsan bazen yeterince sağlıklı yaşayamıyor. Biorezonanans da vücutta sağlıksız olan yolunda gitmeyen konulara destek oluyor.
    Aslında sigillerle kalmak benim tercihim değildi. Doktor ısrarla yaktirma kendiliğinden iyileşecek dediği için beklettim. Ve şöyle bi mantik kurdum kendimce eğer biorezonans cin evrelerini iyilestiriyorsa sonuçta onlarda lezyon neden sigilide geçirmesin dedim. Bilmiyorum temizlettirip beklicem Bi süre umarım en kısa zamanda biter bu kabus.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Tip 16,31 vardı detaycı.
    Sonuç: 16/18 negatif
    Diğer tipler negatif yazıyor
    Bu hafta başka yerlere de gidicem netleştirmek için
    Ama şu negatif yaZısını gördüm ya şükür diyorum☺
    Ne biçim doktorlarla karşılaştım insanlıktan haberleri yoktu hpv den olmadıgı gibi. Ve bilmedikleri konu hakkında beni korkutup korkutup durdular. Rahim ağzı alınıcakmışmış da ben tedaviyi reddediyomuşmuşum. Neyse şu sonuç nasıl yükleniyor

Durum
    Kıdemli Üye

Ha bu arada benim ilk başta siğil çıkmıştı almışlardı cerrahiyle. Bir daha da çıkmayan inatçı olmayan siğillerdi ben siğillerle yaşamadım yani

Durum
    Kıdemli Üye

Ayrıca biyorezonans ya da şu bu takviye iyileştirmiyor SENİN VÜCUDUN KENDİNİ İYİLEŞTİRİYOR bunu bi idrak etmek lazım

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca biyorezonans ya da şu bu takviye iyileştirmiyor SENİN VÜCUDUN KENDİNİ İYİLEŞTİRİYOR bunu bi idrak etmek lazım
    Aynen. Biorezonans da vücudun kendini iyileştirme sürecini kısaltıyor. Vücutta yolunda gitmeyen şeyleri düzene koyduğu için iyileşme sürecimiz hızlanıyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Aynen katılıyorum stresin immün sistem üzerinde dev etkisi var ve o sözümona doktorumsular bizi iyice strese sokup bu dengeyi bozmaktan başka işe yaramıyordı doktorların protokolüne göre virüs için hiiiç bir şey yapılmaz oturun ve sizi kansere sürükleyip sürüklemeyecegini zaman göstersin! İşte bu kadar basit onlara göre ve sizi önce serviksi traşlamaya sonra serviksi komple çıkarmaya razı ederler ama ısrarla virüsün temizlenmesi konusu gündeme alınmaz rahme de sıçrarsa histeroktami denilen tedavi! Seçeneği ile rahminiz özenle alınır virüs sonra başka organlara sıçrayabilir o zaman onları da alabilirler evet şanslısınız organlarımızı tek tek söküp almaya muktedir tıp hekimlerimiz var çünkü sağlık onların tekelinde

Durum
    my17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

iptalediyorum. Gözün aydın, senin adına sevindim. Sonuçları yüklersen harika olur. Bildiğim kadarıyla biorezonans alıyorsun Murat hocadan. Bende toplam 4 seans oldu. 10. seansta inşallah bende negatif olursam sonuçları paylaşacağım ve 3 kişinin negatifiyle bio konusu biraz daha aydınlanacak

Durum
    Delicezeytin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İptalediyorum merhaba.
    Negatif sonuç almana yürekten sevindim. Dilerim bir daha bununla uğraşmak zorunda kalmazsın.. Ve forumdaki herkes en kısa zamanda atlatır.
    Özelden mesaj attım, acaba bakabilir misin? İyi günler.

Durum
    Kıdemli Üye

Delicezeytin mesajın görünmüyor bende