Sayfa 1 Toplam 22 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 213 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    my17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Biorezonans işe yarıyor mu?

Bu hafta biorezonans ilk terapi aldım. İlk önce parmaktan kan alıp bu kanı bir kavanoza koydular. Elime, göbeğime manyeto veren metaller bağladılar. Daha sonra başka bir odada, sırtıma, kasıklarıma, ayak ve ellerime metal sensörler bağlayıp frekans verdiler. Enson hoca gelip bastıkca vikvik ses çıkaran bir aletle sağ elime baskı uyguladı.Bu arada bir takım tanılar koydular.
    Bende tip16-31-51 pozitif. Yaklaşık 5 yıldır hpvliyim. 2 kere 6 ay boyunca ahcc kullandım. Negatife dönemediğim için çok inandırıcı gelmese de mecburen rezonansı sürdüreceğim. Şu an için son çarem olduğunu düşünüyorum. Gelişmeleri güncelleyeceğim.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Alıntı nargileci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu hafta biorezonans ilk terapi aldım. İlk önce parmaktan kan alıp bu kanı bir kavanoza koydular. Elime, göbeğime manyeto veren metaller bağladılar. Daha sonra başka bir odada, sırtıma, kasıklarıma, ayak ve ellerime metal sensörler bağlayıp frekans verdiler. Enson hoca gelip bastıkca vikvik ses çıkaran bir aletle sağ elime baskı uyguladı.Bu arada bir takım tanılar koydular.
    Bende tip16-31-51 pozitif. Yaklaşık 5 yıldır hpvliyim. 2 kere 6 ay boyunca ahcc kullandım. Negatife dönemediğim için çok inandırıcı gelmese de mecburen rezonansı sürdüreceğim. Şu an için son çarem olduğunu düşünüyorum. Gelişmeleri güncelleyeceğim.
    Merhaba 5 yıl hpv için uzun bi süre. Bu süreçte bağışıklığı dikkat ettiniz mi? Sigara alkol vs devam etti mi? Cinsel perhiz uyguladiniz mi ? Kendinize dikkat edip hala pozitif kaldıysanız üzücü. Bende biorezonans alıyorum şuan 6. Seansim . Bende etkisine inanmak ıstiyorum. Pek inandırıcı gelmesede her çareyi deniyoruz

Durum
    Tecrübeli Üye

Bağışıklığıma her zaman dikkat ediyorum. Hayatımda hiç hasta olmadım desem yeridir. Aynı şey cinsellik için geçerli değil. 5 yıl önce bir eskortla prezervatif kullanmadan ilişki yaşadım. 2021 haziranda tip16 3.2 tip 56 2.2 log du. 6 ay AHCC kullandıktan sonra 2022 mayıs test verdim. Açıkçası negatif bekliyordum. Biorezonansta bana umut veren tekşey doktorun kalp çarpıntıı ve işitme kaybımı tespit etmiş olması. Gerçi bu ikisinin yanında benim farkında olmadığım 2-3 tanı daha koydu, onlardan emin değilim. Biorezonansla ilgili gelişmeleri paylaşacağım

Durum
    Tecrübeli Üye

Umuttuğum birşey oldu. Biorezonans doktoru Mikostatin ve Andazol diye 2 ilaç yazdı. Onları da kullanıyorum

Durum
    azulv2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

şimdiden saglıklı sabırlı günler diliyorum inanıyorumki bunları aşıcaksınız.. sizde umudunuzu kaybetmeyin.. sizin için yapabilicegimiz birşey varmı ? dostum

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba. Biorezonanans işe yarıyor. Bu konuda 1 hafta içinde detaylı bir yazı yazacağım

Durum
    Tecrübeli Üye

teşekkür ederim. yapacak birşey sadece deneyimleri paylaşmak olur

Durum
    Tecrübeli Üye

Bugün ilk doz gardasil4 aşısı oldum. Aşı birçok yerde vardı. Ben medicalpark göztepenin yanında ecrin eczanesini tercih ettim. Aşıyı orda uyguladılar. İlk anda hafif bir yanma dışında bir ağrı olmadı. İnşallah şifa olur

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben de 1 doz oldum. 2 ve 3 ü olmadım. Yan etkisini görmedim. Kaynaklarda Hpv olan kişiye aşının faydası olmadığı yazıyor ama ben olduğuna inanıyorum. Bir çok doktor da faydalı olduğunu söylüyor . 1 dozun etkisi en az 2 ve 3 doz kadar var.

Durum
    Tecrübeli Üye

@detayci bekliyoruz yazını, inşallah ışık olur