Sayfa 12 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu
Toplam 213 adet sonuctan sayfa basi 111 ile 120 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Alıntı Mental Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Detaycı neden ısrarla biorezonansı savunuyosun merak ettim doğrusu.
    Mental, bu şekilde karşı tarafın yaptığı iyiliği veya kendince fayda sağladığı yöntemi savunmasında hiçbir sorun yok. Yarın öbür gün ahcc ile negatif olamayan biri bana gelip ''negatif olamadım'' dediginde ben ahcc'yi yine savunurum çünkü ben fayda gördüm. Bu tamamen deneyim ile alakalı. Detaycı kendini sadece sorumlu hissediyor bence, art bir niyeti olduğunu düşünmüyorum. Kendisi bu yöntemi sitemizde söylediği, kendisi fayda sağladığı ve başka insanlara da bu konuda el uzattığı için şu an biorezonans konusunda konuşulan şeyler, hatta dolandırıcılık vs yazılması tabii ki kendini sorumlu hissettiriyor. Burada bir çıkar aramanıza gerek yok. Bunu bana zamanında çok yaptılar, hiç haz ettiğim bir şey değil. Bana da ahcc'yi savunduğum için bir çıkarın mı var dediler defalarca, o dönemlerde ''size yapacağım iyilik batsın'' diyip siteyi kapatmayı bile düşündüm. O sebeple bence detaycı sadece sorumlu hissettiği için bu konuda öncülüğe ve açıklamaya devam ediyor.

Bence herkesin neye inanmak istiyorsa ona inanmasında sorun yok.
    Yani sen niye o yöntemi savunuyorsun, ben niye şunu şöyle yapıyorum vs vs. Bize ne? Bize ne diye düşünmeliyiz, hepiniz ve hepimiz aynı gemideyiz buradaki herkes hpv, ayşe başka bir şeye inansın, ahmet öbür şeyi savunsun. Ama ayşe onu savunuyor diye ahmet, sen niye bunu bu kadar savunuyorsun dememeli; ayşe o şeyden fayda gördü çünkü o yüzden savunuyor ve sorumlu hissediyor.

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar sonucum çikmiş hpv negatif yaziyor ben gözlerime inanamiyorum durun detayli başlik açicam

Durum
    Kıdemli Üye

10. Seans sonrasi ketemde yaptirdigim test sonucu negatif diyor 24 ünde çikmiş sonuç

Durum
    Kıdemli Üye

EĞER DOğruysa ben de detaycı gibi sonuçları yüklerim zan altında kalmamak için gidip biyerlerde daha teyit ettirmem lazım galiba ya arkadaşlar öyle kanıksamışım ki sevinemedim bile bi çopanoğlu arıyorum hala kronik hpv değil belki ama kronik mutsuzlaşmışım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı İptalediyorum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sonucum çikmiş hpv negatif yaziyor ben gözlerime inanamiyorum durun detayli başlik açicam
    Yaaa haydi gözün aydın çok sevindim

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

EĞER DOğruysa ben de detaycı gibi sonuçları yüklerim zan altında kalmamak için gidip biyerlerde daha teyit ettirmem lazım galiba ya arkadaşlar öyle kanıksamışım ki sevinemedim bile bi çopanoğlu arıyorum hala kronik hpv değil belki ama kronik mutsuzlaşmışım
    Ketemde sinirli sayıda tipe bakılıyor diye biliyorum. Bi laboratuvar da baktirabilirsin. Geçmiş olsun

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mental, bu şekilde karşı tarafın yaptığı iyiliği veya kendince fayda sağladığı yöntemi savunmasında hiçbir sorun yok. Yarın öbür gün ahcc ile negatif olamayan biri bana gelip ''negatif olamadım'' dediginde ben ahcc'yi yine savunurum çünkü ben fayda gördüm. Bu tamamen deneyim ile alakalı. Detaycı kendini sadece sorumlu hissediyor bence, art bir niyeti olduğunu düşünmüyorum. Kendisi bu yöntemi sitemizde söylediği, kendisi fayda sağladığı ve başka insanlara da bu konuda el uzattığı için şu an biorezonans konusunda konuşulan şeyler, hatta dolandırıcılık vs yazılması tabii ki kendini sorumlu hissettiriyor. Burada bir çıkar aramanıza gerek yok. Bunu bana zamanında çok yaptılar, hiç haz ettiğim bir şey değil. Bana da ahcc'yi savunduğum için bir çıkarın mı var dediler defalarca, o dönemlerde ''size yapacağım iyilik batsın'' diyip siteyi kapatmayı bile düşündüm. O sebeple bence detaycı sadece sorumlu hissettiği için bu konuda öncülüğe ve açıklamaya devam ediyor.

Bence herkesin neye inanmak istiyorsa ona inanmasında sorun yok.
    Yani sen niye o yöntemi savunuyorsun, ben niye şunu şöyle yapıyorum vs vs. Bize ne? Bize ne diye düşünmeliyiz, hepiniz ve hepimiz aynı gemideyiz buradaki herkes hpv, ayşe başka bir şeye inansın, ahmet öbür şeyi savunsun. Ama ayşe onu savunuyor diye ahmet, sen niye bunu bu kadar savunuyorsun dememeli; ayşe o şeyden fayda gördü çünkü o yüzden savunuyor ve sorumlu hissediyor.
    Arya merhaba , desteğin için teşekkür ederim. Burada hepimiz aynı gemideyiz. Birbirimize destek oluyoruz. Ben 10 seans sonrasında negatif oldum. Sonucumu da paylaştım. Biorezonanans alıp hala negatif olamayan arkadaşlarımız olabilir. Lakin onlara şunu söylemek isterim. Biorezonanans HPV yi henüz temizleyememiş olsa da vücudunuzda yolunda gitmeyen bir çok şeyi düzene sokmuştur mutlaka. Murat Hoca’nın kliniği dışında başka bir Biorezonanans merkezine daha gittim ve çıkan test sonucunda vücut bir çok bakteri, virüs ve parazitten arınmış. Vücudun yükü azaldığı için HPV ile daha iyi savaşıyor.

Durum
    Özel Üye

Çok geçmiş olsun. Bu yolda çok çaba sarfettin ve emeklerinin karşılığını aldın. Senin adına çok mutlu oldum.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ketemde sinirli sayıda tipe bakılıyor diye biliyorum. Bi laboratuvar da baktirabilirsin. Geçmiş olsun
    İptalediyorum’da tip 18 ve 31 vardı sanırım. Bu tiplere Kerem’de bakılıyor.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İptalediyorum’da tip 18 ve 31 vardı sanırım. Bu tiplere Kerem’de bakılıyor.
    Detayci birsey sormak istiyorum biorezonans a girdiğinden beri aktif sigilim yok. İlk sigiller duruyor. Şöyle soylim diyelim ki ise yarıyor bende negatif olup siğillerin durma ihtimali var mıdır. Hani ben bir kere temizlettirdikten sonra artık çıkmama durumu ?