Sayfa 5 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu
Toplam 214 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederiz detaycı sen aylık seanslara devam ediyorsun galiba hala. Benim seanslar bitsin test vericem bakalım hepimiz için iyi sonuçlar olsun
    Pişman merhaba,
    Ben Biorezonans konusunu 2 bölüme ayırıyorum. 1. HPV ile ilgili konu, 2. ise 2018 deki hastalığım ile ilgili konu.
    2018 de çok güzel sonuçlar aldım. Toplamda 15 seans gittim.
    Daha sonra Murat Besler'de 10 seans Biorezonans aldım. 7 Kasım'da başladım ve 10 Ocak seansından sonra (toplam 10 seans) test oldum negatif geldi. Bir test daha oldum negatif geldi.
    Sonrasında aylık tekrarlama seanslarına gittim. Bu şekilde de 5 seans aldım sanırım. Toplamda 15 seans aldım.
    Son seansımı Nisan ayında aldım ve konuyu kapadım.
    Şu an 2018 de Biorezonans aldığım yere başlayacağım.
    Sebebi şu: 2018'de Biorezonans aldığım doktor Nörolog. Uzmanlık alanı benim rahatsızlığımın olduğu alan. Bu yüzden Murat Hoca'yı bıraktım.
    Lakin HPV konusunda da Murat Hoca'ya gittim.
    Çünkü 2018'de Biorezonans aldığım yeri HPV konusunda aradığımda çok bilgi sahibi değillerdi ve HPV konusunu çözeceklerine inanmadım.
    Her işin uzmanı var. Murat Hoca cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda uzman. Diğer doktor nöroloji konusunda uzman.
    Ben de işin uzmanına gitmeyi tercih ediyorum.
    Hikaye bu arkadaşlar.
    Ek sorunuz olursa yanıtlarım.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pişman merhaba,
    Ben Biorezonans konusunu 2 bölüme ayırıyorum. 1. HPV ile ilgili konu, 2. ise 2018 deki hastalığım ile ilgili konu.
    Daha sonra Murat Besler'de 10 seans Biorezonans aldım. 7 Kasım'da başladım ve 10 Ocak seansından sonra (toplam 10 seans) test oldum negatif geldi. Bir test daha oldum negatif geldi.
    Sonrasında aylık tekrarlama seanslarına gittim. Bu şekilde de 5 seans aldım sanırım. Toplamda 15 seans aldım.
    Sebebi şu: 2018'de Biorezonans aldığım doktor Nörolog. Uzmanlık alanı benim rahatsızlığımın olduğu alan. Bu yüzden Murat Hoca'yı bıraktım.
    Çünkü 2018'de Biorezonans aldığım yeri HPV konusunda aradığımda çok bilgi sahibi değillerdi ve HPV konusunu çözeceklerine inanmadım.
    Her işin uzmanı var. Murat Hoca cinsel yolla bulaşan hastalıklar konusunda uzman. Diğer doktor nöroloji konusunda uzman.
    Hikaye bu arkadaşlar.
    Verdiğin bilgiler çok kıymetli teşekkür ederiz. Umarım diğer hastalığında sifa bulursun.

Durum
    Özel Üye

Pişman merhaba,
    Hikaye bu arkadaşlar.
    Son Bi sorum daha olacak sana mesela biz bilmiyorum ama oral dan da pozitifsek ,yada genital , anal Biorezonans hepsine aynı anda çalışıyor deilmi. Genitalden attıysak ve aynı zamanda oral dan da pozitifsek orada negatifi görür deil mi. Maalesef Murat hoca bu konu hakkında bilgilendirmesi pek açıklayıcı olmuyor

Durum
    Özel Üye

Oral'dan pozitifsen cihazın içine tükürük örneği koyması gerekir. Genital bölgeye koyduğu preparatları boynuna koyması gerekir.
    O zaman daha etkili olur.
    Yalnız ; kafaya geçirilen bir aparat var ve bir de karnına koyduğun preparat.
    Bunlar da oral a katkıda bulunur. Yalnız tam etki vermez.
    Ellerinde tuttuğun preparatlar ise avuç içinden tüm vücuda yayılır.
    Özet olarak tam etki etmese de mutlaka etkisi olur.
    Oral HPV yi çözecek en etkili yöntem Eğriçayır Alkol Bazlı Propolis günde 20 damla. 10 sabah 10 aksam. Ayrıca Edovital Siyah Sarımsak günde 2 diş.
    Bende genital HPV olup oral olmaması imkansızdı mesela. Ama testlerde oral çıkmadı. Bunu da yıllarca kullandığım Eğriçayır Propolise borçluyum sanırım.

Durum
    Özel Üye

Oral'dan pozitifsen cihazın içine tükürük örneği koyması gerekir. Genital bölgeye koyduğu preparatları boynuna koyması gerekir.
    O zaman daha etkili olur.
    Yalnız ; kafaya geçirilen bir aparat var ve bir de karnına koyduğun preparat.
    Bunlar da oral a katkıda bulunur. Yalnız tam etki vermez.
    Ellerinde tuttuğun preparatlar ise avuç içinden tüm vücuda yayılır.
    Özet olarak tam etki etmese de mutlaka etkisi olur.
    Oral HPV yi çözecek en etkili yöntem Eğriçayır Alkol Bazlı Propolis günde 20 damla. 10 sabah 10 aksam. Ayrıca Edovital Siyah Sarımsak günde 2 diş.
    Bende genital HPV olup oral olmaması imkansızdı mesela. Ama testlerde oral çıkmadı. Bunu da yıllarca kullandığım Eğriçayır Propolise borçluyum sanırım.
    Anladım teşekkür ederim 🙏

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Herkesin kendi kararı tabi ama bir şeyler yazmadan geçmek istemedim. Arkadaşlar biorezonans bana göre zırva bir olaydır, dolandırıcı işidir, umutsuz hastaların parasını sömürmektedir. Neden mi derseniz çok basit hiç hastanın bedenine zarar vermeden yakmadan kesmeden biçmeden hastalıkları tedavi ediyorsun ve biz hala ilaçlarla uğraşıyoruz öyle mi? Eğer biorezonans işe yarıyorsa bilimsel olarak bunun deneyini yapmak çok basit 2-3 sene içerisinde işlem uygulananlarla uygulanmayanlar karşılaştırılarak deneyleri yapılır arkasından da destekleyici deneyler yapılır ve eğer kanıtlarlarsa nobel ödülü bile alırlar. Bakın ilaç, cerrahi işlem olmadan tedaviden bahsediyoruz öyle az buz şey değil ama bakıyorsun biorezonans uzun yıllardır var ama doğru düzgün bilimsel bir kanıtı yok? Sakın ben gittim şöyle oldu kaynım gitti böyle oldu demeyin bilim o şekilde işlemiyor sen iyileştin belki 10 seans sonrası ama eğer gitmeseydin iyileşip iyileşmeyeceğini biliyor musun, hayır belki de gitmeseydin bile benzer şekilde iyileşecektin belki bunların hepsi bir plasebo etkisinden ibaret. Bu iş tıbbın bazen çeşitli doğal bitkilerin etkilerini görmezden gelmesine pek benzemiyor çok ayrı bir olay.

Fiziksel ve ruhsal olarak hpv tedavilerini ve sürecini doğru düzgün yönetemeyen modern tıp bizleri böyle çaresiz önlemlere yöneltiyor biliyorum da bu kadar her şeyi kontrol etme ve hemen çözme isteği, detaylarda kaybolmak da pek iyi değil çünkü kontrol hissi bardağı tutmaya benzer, tutmak için belli bir derecede onu sıkmanız gerekir ama aşırı sıkarsanız da bardak çatlar, kırılır.

Durum
    Özel Üye

Alıntı yeso01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesin kendi kararı tabi ama bir şeyler yazmadan geçmek istemedim. Arkadaşlar biorezonans bana göre zırva bir olaydır, dolandırıcı işidir, umutsuz hastaların parasını sömürmektedir. Neden mi derseniz çok basit hiç hastanın bedenine zarar vermeden yakmadan kesmeden biçmeden hastalıkları tedavi ediyorsun ve biz hala ilaçlarla uğraşıyoruz öyle mi? Eğer biorezonans işe yarıyorsa bilimsel olarak bunun deneyini yapmak çok basit 2-3 sene içerisinde işlem uygulananlarla uygulanmayanlar karşılaştırılarak deneyleri yapılır arkasından da destekleyici deneyler yapılır ve eğer kanıtlarlarsa nobel ödülü bile alırlar. Bakın ilaç, cerrahi işlem olmadan tedaviden bahsediyoruz öyle az buz şey değil ama bakıyorsun biorezonans uzun yıllardır var ama doğru düzgün bilimsel bir kanıtı yok? Sakın ben gittim şöyle oldu kaynım gitti böyle oldu demeyin bilim o şekilde işlemiyor sen iyileştin belki 10 seans sonrası ama eğer gitmeseydin iyileşip iyileşmeyeceğini biliyor musun, hayır belki de gitmeseydin bile benzer şekilde iyileşecektin belki bunların hepsi bir plasebo etkisinden ibaret. Bu iş tıbbın bazen çeşitli doğal bitkilerin etkilerini görmezden gelmesine pek benzemiyor çok ayrı bir olay.

Fiziksel ve ruhsal olarak hpv tedavilerini ve sürecini doğru düzgün yönetemeyen modern tıp bizleri böyle çaresiz önlemlere yöneltiyor biliyorum da bu kadar her şeyi kontrol etme ve hemen çözme isteği, detaylarda kaybolmak da pek iyi değil çünkü kontrol hissi bardağı tutmaya benzer, tutmak için belli bir derecede onu sıkmanız gerekir ama aşırı sıkarsanız da bardak çatlar, kırılır.

Yorum:Herkesin kendi kararı tabi ama bir şeyler yazmadan geçmek istemedim. Arkadaşlar biorezonans bana göre zırva bir olaydır,

Cevap: Sana göre böyledir. Bunu genele yayamazsın. Nasıl ki faydası olduğunu görmek için veri istiyorsan. Faydası olmadığını söylemek için de elinde veri olması lazım.

Yorum: dolandırıcı işidir, umutsuz hastaların parasını sömürmektedir. Neden mi derseniz çok basit hiç hastanın bedenine zarar vermeden yakmadan kesmeden biçmeden hastalıkları tedavi ediyorsun ve biz hala ilaçlarla uğraşıyoruz öyle mi?

Cevap: Tersini düşünelim. İnsanın eli kesilir veya ayağı kırılır ya da ateşte yanar ve anlık reaksiyon ile vücut zarar görür.
    Lakin sigara bedene hemen zarar vermez, radyasyon hemen zarar vermez, alkol hemen zarar vermez fakat zaman içerisinde bir kesikten , bir kırıktan veya bir yanıktan daha büyük zararlar verebilir. Nedeni hücre bozulmasıdır. Bu yüzden gerek tedavi kısmında gerekse vücudun göreceği zarar kısmında her zaman anlık , kısa süreleri zarar veya yarar olacak diye bir kaide yoktur.

Yorum: Eğer biorezonans işe yarıyorsa bilimsel olarak bunun deneyini yapmak çok basit 2-3 sene içerisinde işlem uygulananlarla uygulanmayanlar karşılaştırılarak deneyleri yapılır arkasından da destekleyici deneyler yapılır ve eğer kanıtlarlarsa nobel ödülü bile alırlar. Bakın ilaç, cerrahi işlem olmadan tedaviden bahsediyoruz öyle az buz şey değil ama bakıyorsun biorezonans uzun yıllardır var ama doğru düzgün bilimsel bir kanıtı yok?

Cevap: Bugün siyasi bilgisi, futbol bilgisi veya akademik bilgisi çok iyi olan insanlar var. Ya da ticareti çok çok iyi bilen iş adamları var ya da ekonomiyi çok iyi bilen profesörler var. Fakat bu kişilerin hiçbirisinin adını duymuyoruz. Sadece bizim duymamıza izin verilenlerin ismini duyuyoruz. Tıp Dünyasının da bir dengesi var. Bu denge neyi ön plana çıkarırsa bizler onu görürüz.
    Normal bir aşının bulunması yılları alırken 1 yılda Covid 19 aşısı çıktı. Dünya'da bir ilk. HPV nin kısa süreli bir çözümü yok. Lakin Dünya'da HPV salgını olsa hemen çözüm bulunur. Veya HIV'e dahi çözüm bulurlar. Bu yüzden Dünya'nın dengesini bilmeden kafana göre yorum üretemezsin.

Yorum:Sakın ben gittim şöyle oldu kaynım gitti böyle oldu demeyin bilim o şekilde işlemiyor sen iyileştin belki 10 seans sonrası ama eğer gitmeseydin iyileşip iyileşmeyeceğini biliyor musun, hayır belki de gitmeseydin bile benzer şekilde iyileşecektin belki bunların hepsi bir plasebo etkisinden ibaret. Bu iş tıbbın bazen çeşitli doğal bitkilerin etkilerini görmezden gelmesine pek benzemiyor çok ayrı bir olay.
    Cevap: Bizim ne deyip ne diyemeyeceğimize de sen karar vermezsin. Bir şeye plasebo diyebilmen için o şey üzerinde bir deney yapmış olman lazım. Bu yüzden bu yorumun da geçersiz.

Yorum: Fiziksel ve ruhsal olarak hpv tedavilerini ve sürecini doğru düzgün yönetemeyen modern tıp bizleri böyle çaresiz önlemlere yöneltiyor biliyorum da bu kadar her şeyi kontrol etme ve hemen çözme isteği, detaylarda kaybolmak da pek iyi değil çünkü kontrol hissi bardağı tutmaya benzer, tutmak için belli bir derecede onu sıkmanız gerekir ama aşırı sıkarsanız da bardak çatlar, kırılır.

Cevap: Doktorlar uzun metrajlı , insana zarar verip vermeyeceği net olmayan , hastaların genelde %90'ının 2 yılda vucudundan attığı ve kalan %10'unun da sadece yüzde 1 inde kanser yapan bir virüsle uğraşmazlar. Onlar anlık bakar olaya. Bu virüs sende CIN 1 yapmış 6 ay sonra gel yeni bir smear alalım. Ya da CIN2 var bir de Kolposkopi yapalım ya da CIN3 olmuş gel LEEP yapalım demekten başka bir şey yapmazlar. Buna vakitleri yok. Günü birlik gündemlerine ne düşerse ona odaklanırlar. Bu yüzden HPV'nin tam olarak ne olduğu ne kadar sürede nereye ilerleyeceği , hastanın bunu atıp atamayacağı onları ilgilendirmez.

Son söz olarak, bu yazıyı sana cevap olsun diye yazmadım. Yazdığın yazı bir çok paradoks içerdiği için cevap yazma gereği duydum. Zira burada yazdığın yazılardan olumsuz anlamda etkilenecek bir çok arkadaşımız var. Ayrıca bir çok değerli doktorun emek harcayıp yaptığı işe bu şekilde yaklaşamazsın.

İnsan vucudunda frekanslar var. Bu frekenslar hücre içi sinyalleri yönetir. Bu frekansları radyason, hava kirliliği, güneş ışınları, elektromanyetik aletler, stres, sigara, alkol, uykusuzluk vb gibi faktörler bozar. Frekans bozulduğu zaman hastalıklar başlar. Bir elektromanyetik araç insan vücudundaki frekansı bozabiliyorsa başka bir elektromanyetik araç da (Biorezonans cihazı) bu frekansı düzeltebilir. Bu çok imkansız bir durum değil. Yalnız o frekansın bozulması nasıl ki bir zaman alıyorsa Biorezonans'ın da bunu düzeltmesi belirli bir zaman alacaktır. Hepimizin bir enerjisi var. Bu enerjiyi doğaya bırakıyoruz. Bazen yazdığımız bir yazı dahi diğer insanların frekansını bozabiliyor. Mesela senin frekansın benim bulunduğum frekansa tamamen aykırı durumda.

Yani senin bulunduğun frekans modunda uzun süre geçirdiğim sürece bu beni negatif etkileyecek.
    O yüzden insanlar bazen derler ya hani ''Elektrik almadım'' diye.
    İşte bu insanların taşıdığı frekanstan kaynaklı.

Bilimsel konulara negatif yorum yapmadan önce bir kaç makale okumanı tavsiye ederim.
    Ben buraya tek bir cümle yazabilmek için günlerce makale okudum. Aynı makalenin bir kaç diğer makale ile sağlamasını yaptım , yazdım.
    Önceki yazdığım yazıya ek veya daha iyi bir bilgi bulduğumda hemen paylaştım. Verilerle yazdım. Yorum yazmadım.
    Sen de böyle yaparsan diğer arkadaşlarımızın kafasını karıştırmamış olursun.

Ayrıca burada Biorezonans alan yaklaşık 5 arkadaşımız var.
    Çoğunun seansları Haziran sonunda bitiyor.
    Hepsi test verecek ve sonuçları paylaşacak.
    Bizler Biorezonans'ın ne kadar işe yaradığını işte o zaman anlayacağız.
    Elimizde bilimsel veri yok.
    Kendi bilimsel verimizi kendimiz oluşturacağız.
    Maddi durumu elveren arkadaşlar Biorezonans'ı da denedi.
    Her yolu denediğimiz gibi bunu da denemiş olduk.
    Bir sonraki yorumunda eleştirmeye devam edecek olursan veri ile gelmeni rica ederim.

Durum
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba,
    Biorezonans alacak arkadaşlardan bir ricam olacak. Burada Biorezonansı ilk ben önerdim.
    Biorezonans'a yaklaşık 9000 TL para harcadım. Yalnız bu 9000 TL benim 2 veya 3 aylık süreç içerisinde kafamın dağılmasına katkıda bulunduğu için çok önemsiz bir tutardı. Herşeyi denedim. Biorezonans da bunlardan bir tanesiydi.
    Ben AHCC ve Biorezonans arasında tercihimi Biorezonans'tan yana kullandım.
    Çünkü 6 ay veya 8 ay bekleyecek gücü görmedim kendimde. Bir an önce en kısa sürede konuyu kapatmak istiyorum.
    AHCC almama sebebim AHCC 'ye güvenmediğimden değil. Sadece 6 ay bana uzun geldi ve bir de AHCC'yi TH1/TH2 dengemi görmeden kullanmak istemedim. Bununla ilgili de detaylı bir yazı paylaştım.
    Yakın zamanda Biorezonans alan arkadaşlarımız test sonuçlarını paylaşacak. Belki bir kısmı hala virüsü atamamış olacaklar.
    Burada AHCC yi 1 yıl kullanıp atamayanları gördüm.
    AHCC 6 ay kullanıp atamayan ve 8 aya uzatan çok kişi gördüm.
    Orada neden sıkıntı olmadı da Biorezonans'ta bu kadar sıkıntı oldu?
    AHCC bi hap. Yıllardır alıştığımız yöntem. Hapı atıyorsun ve iyileşiyorsun. Yani bizim alıştığımız düzene uygun bir davranış şekli.
    Yalnız Biorezonans ezber bozan bir yöntem.
    Çocukluğumuzdan bu yana hasta olunca yuttuğumuz hap bize yabancı değilken ağrısız , sızısız haftada 2 saat bize frekans veren bir cihazın tedavi ettiği fikri ezber bozuyor.
    Ezberi bozulan, gerilen ve işe yaramadığında sinirleri bozulacak olan varsa lütfen Biorezonans almasın.
    Biorezonans'a bu şekilde giderseniz ve 10. seansta HPV hala testte çıkarsa daha büyük hayal kırıklığı yaşarsınız.
    Sizden ricam Biorezonans'a gidecekseniz tüm kozlarınızı oynar gibi gitmeyin.
    Herşeyi deniyorum , maddi imkanım var, zamanım var, bunu da denemek istiyorum diyenler gitsin.
    Yoksa böylesine ezber bozan bir şeye son paranızı vermek sizde daha büyük sıkıntılara yol açar.
    Bundan sonra çok fazla buralarda olmamaya çalışacağım.
    Umarım Biorezonans alan arkadaşlarımız negatif olmuştur veya olmak üzeredir.
    Herkese selamlar
    Detaycı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

@Detaycı, forumda ahcc fiyatı verilmiyor. Bu konuda genelde uyarıyorum. Çünkü bu ürün ülkemizin döviz kuruna göre değişen bir ürün bu sebeple fiyatı değişebilen, inip çıkabilen bir şeyin buraya yazılmaması daha mantıklı oluyor. Bilmiyor olabilirsin diye söylemek istedim, başka bir yerde yazmazsan sevinirim.

Ahcc'yi 6 ay kullanıp negatif olamayanlar neden 8 aya uzatıyor? buna niye laf söylemiyorsunuz demişsin. Bünye ve kişinin taşıdığı hpv tipinin kaç adet oldugu ve bu hpv tipinin ya da tiplerinin direnci. tip 56 taşıyordum benimki dirençli mesela, bildiklerimiz tip 16-18... bu insanlar 6 ayda negatif olabilirler ama genelde yeterli gelmiyor, 6 ayda negatif olanda var ama genelde benim gördüğüm ''9 ay'' gerekiyor gibi bir durum var, çünkü negatiflik bu vakitten sonra gelebiliyor. Bunlar tamamen tecrübe, yaşanmış, görülmüş, forumda farkedilmiş şeyler. Ben kafama göre 6 ay olmazsa 9 ay kullan demiyorum yani, 9. ayda daha çok negatiflik geliyor.

Burada biorezonans ile ilgili görüşlerini paylaşmana köstek olmadım, açıkça dinledim okudum, çünkü üyemizdin, o şekilde negatif olmuştun ve bu da çok önemli bir şey, negatif yapacak yöntemlere açığız, çok pis yan etkileri olmadığı sürece. Sen biorezonans deneyimini anlattın, başkaları sana ''aaa bak ama olmadı'' diyebilirler, bunları da takma, sen katkıda bulundun. Sende etkili oldu çünkü, başka birinde etkili olmayabilir, olabilirdi de! tamamen şans, veya ne kadar kişide etkili oldugu onların açıklamalarıyla belli olur. İnsan bazen bir şeyi önerince ister istemez sorumluluk duygusu oluyor, bu bende çok vardı, hala var ama törpüledim, başka kişilerde senin önerine kötü yorum yapınca darılıyorsun. İyi bir şey yaptıgını anlatmaya çalışıyorsun. Bir noktada kendimizi yormamak gerekiyor bu ahcc için de biorezonans içinde geçerli, herkese herşeyi kanıtlayamayız. Başkası bu işin dolandırıcılık olduğunu düşünür, öbürü başka bir şey düşünür, şartlar da aynı değil emin ol. Ben tek tip hpv ile 6 ay ahcc kullanarak negatif oldum mesela, bi tanesi 3 tane hpv tipi taşıyor ''6 ayda negatif olamadım'' derse mantıklı mı bu? Değil ama diyor işte. Veya biorezonans işe yaramıyor diyecekler, sırf kendinde işe yaramadı diye, ama gerçekten işe yarayıp yaramıyor mu? bunu görmek için kullanıcının da artması lazım. Belki ahcc'yi uzun süre kullanmak istemeyenler senin gibi başka bir şey denemek isteyecekler, biz garantör değiliz, insanlar bazen buna da sürükleyebiliyorlar, sen negatif oldun fayda gördün, denemek isteyen buyursun, istemeyen de denemesin. Kısaca canını sıkma, foruma katkılarını seviyorum, ahcc ve biorezonans kıyas edilmemesi gereken 2 konu zaten.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Detaycı, forumda ahcc fiyatı verilmiyor. Bu konuda genelde uyarıyorum. Çünkü bu ürün ülkemizin döviz kuruna göre değişen bir ürün bu sebeple fiyatı değişebilen, inip çıkabilen bir şeyin buraya yazılmaması daha mantıklı oluyor. Bilmiyor olabilirsin diye söylemek istedim, başka bir yerde yazmazsan sevinirim.

Ahcc'yi 6 ay kullanıp negatif olamayanlar neden 8 aya uzatıyor? buna niye laf söylemiyorsunuz demişsin. Bünye ve kişinin taşıdığı hpv tipinin kaç adet oldugu ve bu hpv tipinin ya da tiplerinin direnci. tip 56 taşıyordum benimki dirençli mesela, bildiklerimiz tip 16-18... bu insanlar 6 ayda negatif olabilirler ama genelde yeterli gelmiyor, 6 ayda negatif olanda var ama genelde benim gördüğüm ''9 ay'' gerekiyor gibi bir durum var, çünkü negatiflik bu vakitten sonra gelebiliyor. Bunlar tamamen tecrübe, yaşanmış, görülmüş, forumda farkedilmiş şeyler. Ben kafama göre 6 ay olmazsa 9 ay kullan demiyorum yani, 9. ayda daha çok negatiflik geliyor.

Burada biorezonans ile ilgili görüşlerini paylaşmana köstek olmadım, açıkça dinledim okudum, çünkü üyemizdin, o şekilde negatif olmuştun ve bu da çok önemli bir şey, negatif yapacak yöntemlere açığız, çok pis yan etkileri olmadığı sürece. Sen biorezonans deneyimini anlattın, başkaları sana ''aaa bak ama olmadı'' diyebilirler, bunları da takma, sen katkıda bulundun. Sende etkili oldu çünkü, başka birinde etkili olmayabilir, olabilirdi de! tamamen şans, veya ne kadar kişide etkili oldugu onların açıklamalarıyla belli olur. İnsan bazen bir şeyi önerince ister istemez sorumluluk duygusu oluyor, bu bende çok vardı, hala var ama törpüledim, başka kişilerde senin önerine kötü yorum yapınca darılıyorsun. İyi bir şey yaptıgını anlatmaya çalışıyorsun. Bir noktada kendimizi yormamak gerekiyor bu ahcc için de biorezonans içinde geçerli, herkese herşeyi kanıtlayamayız. Başkası bu işin dolandırıcılık olduğunu düşünür, öbürü başka bir şey düşünür, şartlar da aynı değil emin ol. Ben tek tip hpv ile 6 ay ahcc kullanarak negatif oldum mesela, bi tanesi 3 tane hpv tipi taşıyor ''6 ayda negatif olamadım'' derse mantıklı mı bu? Değil ama diyor işte. Veya biorezonans işe yaramıyor diyecekler, sırf kendinde işe yaramadı diye, ama gerçekten işe yarayıp yaramıyor mu? bunu görmek için kullanıcının da artması lazım. Belki ahcc'yi uzun süre kullanmak istemeyenler senin gibi başka bir şey denemek isteyecekler, biz garantör değiliz, insanlar bazen buna da sürükleyebiliyorlar, sen negatif oldun fayda gördün, denemek isteyen buyursun, istemeyen de denemesin. Kısaca canını sıkma, foruma katkılarını seviyorum, ahcc ve biorezonans kıyas edilmemesi gereken 2 konu zaten.

Arya merhaba,
    Güzel yorumların için teşekkür ederim. Az önce eski Biorezonans doktorum ile görüşmedeydim. Annem , babam ve ben gelecek hafta Biorezonans'a başlıyoruz. Bugün kan aldılar. Kan sonucu 1 hafta sonra çıkacak. Akabinde çıkacak kan sonuçlarına göre tedavi başlayacak. Yaklaşık 30.000 TL civari bir para çıkacak cebimden. 3 ay içinde bu parayı vereceğim. Bu kadar detaylı araştırma yaparken, onlarca makale okurken boşu boşuna 30.000 TL bir yere vermem. Biorezonans'ı anlamak için Biorezonans konusunda öncü olan bir doktoru dinlemek gerekiyor. Ve bu doktorun sunumu güzel olması gerekiyor. Bazı doktorların bilgisi iyi lakin sunumu kötü, bazıları da gerçekten bu işi bilmeden yapıyor ve insanları sömürüyorlar. İşini kötü yapan bir kaç kişi tüm sektörü etkiliyor.
    Tıp Dünyasında da bu örnekler var. Sağlam hastayı felç eden doktorlar var.
    Yani Biorezonans'a %100 bakmamak gerekiyor herşeyden önce.
    Bir kez daha tekrarlamak istiyorum.
    Böylesine pahalı bir yöntemden tedavi almak istiyorsanız lütfen son paranızla gitmeyin. Bir yerlerden denkleştirdiğiniz veya borç aldığınız paranızla gitmeyin. Zaman ve sabır isteyen birazda maddi konuda insanı zorlayan bir tedavi süreci.
    Aksi taktirde giden paranız , zamanınız canınızı daha da sıkar ve stres seviyeniz yükselir.
    Burada Biorezonans alan arkadaşlarımız zaten önümüzdeki aylarda sonuçlarını testlerle paylaşacaklar.
    O zaman gerçek resim az çok belli olur zaten.
    Teknoloji çok gelişti. Hiçbir şey sır olarak kalmaz bu devirde.
    Birkaç ay içinde arkadaşlarımızın yapacağız testler tüm gerçeği olumlu ya da olumsuz ortaya koyacak.
    Herkese selamlar
    Detaycı