Sayfa 4 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu
Toplam 214 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    my17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Herkese sağlık dilerim. Arkadaşlar bu konuyu biorezonans etkileşimi için açmıştım. Bu başlık altında öncelikle biorezonansla ilgili deneyim, tıbbi açıklama paylaşımlarıyla bilgi arayışımıza daha sağlıklı yön verebileceğimiz kanaatindeyim.
    Geçtiğimiz hafta ilk biorezonans terapisini almıştım. Şu ana kadar kendimde hissettiğim olumlu veya olumsuz bir değişiklik göremedim. Bu hafta 2 terapiyi de alacağım. Ne gibi işlemler yapıldığını ve gelişmeleri aktarırım.
    Geçtiğimiz hafta tedavi için yaptıklarım
    1)Biorezonans
    2)Koter ile 1 adet siğil yakımı
    3) Gardasil 4 ilk doz
    4) Devit3 d vitamini ampülü
    5)AHCC timehealth kullanımı
    Olumsuz Yaptıklarım
    1)Alkol
    2)Sigara

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı nargileci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese sağlık dilerim. Arkadaşlar bu konuyu biorezonans etkileşimi için açmıştım. Bu başlık altında öncelikle biorezonansla ilgili deneyim, tıbbi açıklama paylaşımlarıyla bilgi arayışımıza daha sağlıklı yön verebileceğimiz kanaatindeyim.
    Geçtiğimiz hafta ilk biorezonans terapisini almıştım. Şu ana kadar kendimde hissettiğim olumlu veya olumsuz bir değişiklik göremedim. Bu hafta 2 terapiyi de alacağım. Ne gibi işlemler yapıldığını ve gelişmeleri aktarırım.
    Geçtiğimiz hafta tedavi için yaptıklarım
    1)Biorezonans
    2)Koter ile 1 adet siğil yakımı
    3) Gardasil 4 ilk doz
    4) Devit3 d vitamini ampülü
    5)AHCC timehealth kullanımı
    Olumsuz Yaptıklarım
    1)Alkol
    2)Sigara
    Doktor siğilleri yaktirmayin diyor ama tedaviyle beraber onlarda iyilesicek diyor size öyle bisi demedi mi

Durum
    Tecrübeli Üye

Bana da öyle dedi, fakat ben yaktıracağımı söyledim ve yaktırdım. Bu hastalığın tedavisi konusunda hiçbir uygulamaya tam güvenim yok. Aslında yaktırmayıp iyileşmesini görmeyi deneyebilirdim, fakat karşılığında yüksek bir risk almak istemedim.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba,
    Biorezonanans bende işe yaradı. Ama burada giden arkadaşlar test yaptırsın. Eğer işe yaramıyorsa diğer arkadaşlar gitmesin. Yalnız Biorezonanans sadece Hpv için değil genel sağlık için iyi bir yöntem. Mesela ben şu anda başka bir rahatsızlığım için Biorezonanans a başlıyorum. Annem ve babam da başlayacak. Yani geçtim parasını her hafta en az 4 saat vaktimi alacak bir şey. Faydasını görmesem neden gideyim. İnternette Biorezonanans ile ilgili yerli yabancı bir çok bilgi var. Kendiniz de araştırabilirsiniz. Karar sizin. Ayrıca şöyle düşünün. Her kemoterapi alan kanseri yeniyor mu? Ya da avukata para veren herkes davayı kazanıyor mu? Ahcc kullanan herkes 6 ayda virüsü atıyor mu? Ahcc kullanarak 6 ayda virüs garanti atılıyorsa insanlar neden bu kadar stres oluyor? Yani hiçbir tedavi yönetiminin bir garantisi yok. Biorezonanans neden bu kadar sorgulanıyor? Nedeni şu. Diğer yöntemlere göre fiziksel bir şey yok. İlaç yok, iğne yok, uyuşturma yok. Soyut bir şey. Ayrıca pahalı. Zahmetli. Bir de üzerine Biorezonanans doktorunun sizlere sergilediği sevimsiz tavır eklenince iyice moraliniz bozuluyor . Bu arada bu tavrı bana sergilemedi. Yalnız bana sergilememiş olması kendisinin tavrının düzgün olduğu anlamına gelmez. Sizlere hak vermiyor değilim. Kısaca şu. Hpvyi atmak için her yolu deniyorum . Burada birbirimize destek oluyoruz . Biorezonanans da umut bağladığımız yöntemlerden bir tanesi. Umarım herkese şifa olur da kısa zamanda atlatırsınız

Durum
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Biorezonanans bende işe yaradı. Ama burada giden arkadaşlar test yaptırsın. Eğer işe yaramıyorsa diğer arkadaşlar gitmesin. Yalnız Biorezonanans sadece Hpv için değil genel sağlık için iyi bir yöntem. Mesela ben şu anda başka bir rahatsızlığım için Biorezonanans a başlıyorum. Annem ve babam da başlayacak. Yani geçtim parasını her hafta en az 4 saat vaktimi alacak bir şey. Faydasını görmesem neden gideyim. İnternette Biorezonanans ile ilgili yerli yabancı bir çok bilgi var. Kendiniz de araştırabilirsiniz. Karar sizin. Ayrıca şöyle düşünün. Her kemoterapi alan kanseri yeniyor mu? Ya da avukata para veren herkes davayı kazanıyor mu? Ahcc kullanan herkes 6 ayda virüsü atıyor mu? Ahcc kullanarak 6 ayda virüs garanti atılıyorsa insanlar neden bu kadar stres oluyor? Yani hiçbir tedavi yönetiminin bir garantisi yok. Biorezonanans neden bu kadar sorgulanıyor? Nedeni şu. Diğer yöntemlere göre fiziksel bir şey yok. İlaç yok, iğne yok, uyuşturma yok. Soyut bir şey. Ayrıca pahalı. Zahmetli. Bir de üzerine Biorezonanans doktorunun sizlere sergilediği sevimsiz tavır eklenince iyice moraliniz bozuluyor . Bu arada bu tavrı bana sergilemedi. Yalnız bana sergilememiş olması kendisinin tavrının düzgün olduğu anlamına gelmez. Sizlere hak vermiyor değilim. Kısaca şu. Hpvyi atmak için her yolu deniyorum . Burada birbirimize destek oluyoruz . Biorezonanans da umut bağladığımız yöntemlerden bir tanesi. Umarım herkese şifa olur da kısa zamanda atlatırsınız
    Merhaba detaycı bende de bi etkisini dile getirmek istiyorum her yıl yaz aylarında başlayan alerjim biorezonans başlamadan önce tekrardan başlamıştı ilaç kullanıyordum biorezonans başladığımda doktor alerjide calisicaz dediği için etkisini görmek adına ilaclarimi bıraktım ve 5. Seasn tan sonra şikayetlerinin azaldığını fark ediyorum normalde alerjim ilaç kullanınca bile ağustos ayına kadar devam eder şuan için ilaç kullanmadan iyi durumdayım. Bu etkisi umut verici hpv adına. Şuan için tek endişem var olan lezyonlar kendiliginden yok etmesi. Buna inanmak biraz güç geliyor... bakalım dediğin gibi her yöntemi deniyoruz sonuç olarak maddi durumumuz yettiğince. Doktorun asitanlarina sorduğumda çok fazla hastamız iyileşiyor dediler ama bu foruma yazan bir tek sensin keşke iyileşenler gelip senin gibi tecrubelerini bizlerle paylaşsa.. Bu hastalığın psikolojisini yaşamış biri olarak kimsenin bu psikolojide kalmasını asla istemem. Herkes bu duyarlilikta olabilse keşke. Sonuç olarak umarım bu forumda ki herkes denediği yöntemlerle sifa bulur..

Durum
    Tecrübeli Üye

pişman, lezyonları yakmayı düşünmüyorsan sonucu bizimle paylaşır mısın?

Durum
    azulv2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

merhaba nasılsınız,umarım iyisinizdir..

Durum
    Özel Üye

Alıntı nargileci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pişman, lezyonları yakmayı düşünmüyorsan sonucu bizimle paylaşır mısın?
    Tabiki paylaşırım 6 seans bitti henüz bir kaybolma yok lezyonalrda 10 seansa kadar yaktirmayi düşünmüyorum değişiklik olursa bilgilendirim sizleri

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba detaycı bende de bi etkisini dile getirmek istiyorum her yıl yaz aylarında başlayan alerjim biorezonans başlamadan önce tekrardan başlamıştı ilaç kullanıyordum biorezonans başladığımda doktor alerjide calisicaz dediği için etkisini görmek adına ilaclarimi bıraktım ve 5. Seasn tan sonra şikayetlerinin azaldığını fark ediyorum normalde alerjim ilaç kullanınca bile ağustos ayına kadar devam eder şuan için ilaç kullanmadan iyi durumdayım. Bu etkisi umut verici hpv adına. Şuan için tek endişem var olan lezyonlar kendiliginden yok etmesi. Buna inanmak biraz güç geliyor... bakalım dediğin gibi her yöntemi deniyoruz sonuç olarak maddi durumumuz yettiğince. Doktorun asitanlarina sorduğumda çok fazla hastamız iyileşiyor dediler ama bu foruma yazan bir tek sensin keşke iyileşenler gelip senin gibi tecrubelerini bizlerle paylaşsa.. Bu hastalığın psikolojisini yaşamış biri olarak kimsenin bu psikolojide kalmasını asla istemem. Herkes bu duyarlilikta olabilse keşke. Sonuç olarak umarım bu forumda ki herkes denediği yöntemlerle sifa bulur..

Pişman merhaba,
    Ben 20 Ekim tarihinde test verdim. 16,40,91 pozitif çıktı. Sonra 2 ay Biorezonans aldım. 12 Ocak tarihinde Gelişimde test verdim Negatif geldi. Hata olduğunu düşünerek Galen Lab'da bir test daha verdim. Galen Lab'da negatif geldi. Biorezonans sonrası hiç siğil çıkmadı. En son siğil Kasım ayında kayboldu. Yaktırmadım hiç. Kendiliğinden geçti. 2 ay AHCC kullandım. 1 Doz aşı oldum. D vitamini seviyemi 100 e çıkardım. Sigara ve alkolü kesmedim.
    Diğer bir hastalığım ise 2018 yılında çıkmıştı. Doktorlar bu hastalık sende sürekli çıkacak demişti. Başımda ciddi basınç hissi vardı.
    En son bir doktor bana anti depresan yazdı. Biorezonans'a başladıktan 5 seans sonra başımdaki basınç hissi kayboldu.
    Hastalığım 4 yıldır tekrar etmedi. Oysaki doktorlar sonunda ameliyatı dahi öngörüyorlardı.

Benim Biorezonans tecrübelerim bunlar.

Herkeste aynı reaksiyon olmayabilir.
    Bir de Murat Hoca ile anlaşmak zor sanırım. Bir çok arkadaşımız şikayet ediyor.
    Ben Murat Hoca ile sohbet ederken onun hoşuna gitmeyecek sorular sormamaya çalışıyorum.
    O anlatırsa dinliyorum.
    Çok heyecanlı telaşlı ve detaylı soru sormamaya çalışıyorum.
    Bu şekilde uzun uzun gayet güzel sohbetlerimiz oluyor kendisi ile.
    Bazen sohbet o kadar keyifli oluyorki yarım saat sohbet ediyoruz.
    Yalnız sohbet boyunca hocanın çizgilerine girmemeye özen gösteriyorum.
    Amacım hocanın sohbetinden ziyade yaptığı tedavinin işe yarayıp yaramaması.
    Hoca çok rahat. Kafaya takma atacaksın diyor. Yalnız bizler rahat değiliz.
    Takıyoruz, merak ediyoruz.
    Bunu anlamanın en iyi yolu test olun arkadaşlar.
    Burada Biorezonans alan en az 5 kişi var. Bunlardan 3 tanesi 10. seansını tamamladı.
    Test olun ve sonucu paylaşın.
    Eğer işe yaramıyorsa başka arkadaşlarımız gitmesin.
    Bizlere yardımcı olacak yine bizlerin vereceği bilgiler.
    Doktorlar için herhangi biriyiz. Bu yüzden çok büyük beklentiye girmeyelim doktor tavrı konusunda.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pişman merhaba,
    Ben 20 Ekim tarihinde test verdim. 16,40,91 pozitif çıktı. Sonra 2 ay Biorezonans aldım. 12 Ocak tarihinde Gelişimde test verdim Negatif geldi. Hata olduğunu düşünerek Galen Lab'da bir test daha verdim. Galen Lab'da negatif geldi. Biorezonans sonrası hiç siğil çıkmadı. En son siğil Kasım ayında kayboldu. Yaktırmadım hiç. Kendiliğinden geçti. 2 ay AHCC kullandım. 1 Doz aşı oldum. D vitamini seviyemi 100 e çıkardım. Sigara ve alkolü kesmedim.
    Diğer bir hastalığım ise 2018 yılında çıkmıştı. Doktorlar bu hastalık sende sürekli çıkacak demişti. Başımda ciddi basınç hissi vardı.
    En son bir doktor bana anti depresan yazdı. Biorezonans'a başladıktan 5 seans sonra başımdaki basınç hissi kayboldu.
    Hastalığım 4 yıldır tekrar etmedi. Oysaki doktorlar sonunda ameliyatı dahi öngörüyorlardı.

Benim Biorezonans tecrübelerim bunlar.

Herkeste aynı reaksiyon olmayabilir.
    Bir de Murat Hoca ile anlaşmak zor sanırım. Bir çok arkadaşımız şikayet ediyor.
    Ben Murat Hoca ile sohbet ederken onun hoşuna gitmeyecek sorular sormamaya çalışıyorum.
    O anlatırsa dinliyorum.
    Çok heyecanlı telaşlı ve detaylı soru sormamaya çalışıyorum.
    Bu şekilde uzun uzun gayet güzel sohbetlerimiz oluyor kendisi ile.
    Bazen sohbet o kadar keyifli oluyorki yarım saat sohbet ediyoruz.
    Yalnız sohbet boyunca hocanın çizgilerine girmemeye özen gösteriyorum.
    Amacım hocanın sohbetinden ziyade yaptığı tedavinin işe yarayıp yaramaması.
    Hoca çok rahat. Kafaya takma atacaksın diyor. Yalnız bizler rahat değiliz.
    Takıyoruz, merak ediyoruz.
    Bunu anlamanın en iyi yolu test olun arkadaşlar.
    Burada Biorezonans alan en az 5 kişi var. Bunlardan 3 tanesi 10. seansını tamamladı.
    Test olun ve sonucu paylaşın.
    Eğer işe yaramıyorsa başka arkadaşlarımız gitmesin.
    Bizlere yardımcı olacak yine bizlerin vereceği bilgiler.
    Doktorlar için herhangi biriyiz. Bu yüzden çok büyük beklentiye girmeyelim doktor tavrı konusunda.
    Teşekkür ederiz detaycı sen aylık seanslara devam ediyorsun galiba hala. Benim seanslar bitsin test vericem bakalım hepimiz için iyi sonuçlar olsun