Sayfa 2 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 214 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Biorezonans işe yarıyor mu?

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Biorezonans işe yarıyor mu?

Bende detaycı ile aynı yerde biorezans tedavisi görüyorum. 8. Seans bitti. Tek sıkıntı şuan için doktor. Adam cevap vermekten sürekli kaçıyor. Şüpheli tavırları var. Sürekli iyi olduğuna seni inandırmaya çalışıyor. Psikolojik baskı kuruyorki tedavinin iyi olduğunu sanalım diye. Durumun özeti bu. Bende ilk başlarda çok ümitliydim. Ümidim git gide tükendi.. Son iki seansım kaldı. Sonrasında doktor beyimiz açıklama yapacak heralde bakalım

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Bergkamp1859 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende detaycı ile aynı yerde biorezans tedavisi görüyorum. 8. Seans bitti. Tek sıkıntı şuan için doktor. Adam cevap vermekten sürekli kaçıyor. Şüpheli tavırları var. Sürekli iyi olduğuna seni inandırmaya çalışıyor. Psikolojik baskı kuruyorki tedavinin iyi olduğunu sanalım diye. Durumun özeti bu. Bende ilk başlarda çok ümitliydim. Ümidim git gide tükendi.. Son iki seansım kaldı. Sonrasında doktor beyimiz açıklama yapacak heralde bakalım
    Merhaba benimde aynı doktorla 6 seans bitti. Bende bu tavrından rahatsızım. Hastalığı soruyorum bana senin psikolojin kötü onu duzelticez hastalık önemsiz falan diyor. İlgimi değişmeye çalışıyor sanki psikolojik baskı yaparak. Ve lezyonlar var kesinlikle yaktirma diyor gidecek diyor 6 seans oldu henüz bi değişiklik yok malsef . Bende 10 seans sonra ne olacağını merak ediyorum.

Durum
    Özel Üye

Evet detayci

Durum
    Özel Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet detayci
    İse yaradigina dair yazını merakla bekliyoruz 🙏

Durum
    my17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

bergkamp hangi dr gidiyorsun

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Murat Besler'e gidiyoruz. Çok giden var ama çok şikayet edende var. Maalesef kavga edenlerinede şahit oldum. En başta çok ümitli idim. Hala ümidim var. Belki hocanın tavrı böyle ama yaptığı iş iyidir. Çünkü memnun kalanda çok oldu. Ben artık sona geldim. Bi kaç haftaya test yaptırıp sizlere sunacağım

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba, yazı uzun ve detaylı olacağı için vakit ayırmam gerekiyor. Ben işe yaradığına dair ikna oldum arkadaşlar. Aranızda Biorezonanans alanlar var. Test olup sonuç paylaşabilir misiniz rica etsem? En az 3 kişi aldı Biorezonanans. Kimseden geri bildirim gelmedi. Hocanın tavrı konusunda hak veriyorum sizlere. Ben aksi bir şey yaşamadım hocayla. Tarzını bildiğim için üzerine gitmedim. Gitsem aynı tarzda cevapları ben de alırdım. Şu an benim dışımda Hpv yi Biorezonanans ile atan 1 kişi daha oldu. Benim kararım Biorezonanans konusunda artık net. Herşey raporlu bende. Biorezonanans öncesi ve sonrası test sonuçları işe yaradığını gösteriyor.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, yazı uzun ve detaylı olacağı için vakit ayırmam gerekiyor. Ben işe yaradığına dair ikna oldum arkadaşlar. Aranızda Biorezonanans alanlar var. Test olup sonuç paylaşabilir misiniz rica etsem? En az 3 kişi aldı Biorezonanans. Kimseden geri bildirim gelmedi. Hocanın tavrı konusunda hak veriyorum sizlere. Ben aksi bir şey yaşamadım hocayla. Tarzını bildiğim için üzerine gitmedim. Gitsem aynı tarzda cevapları ben de alırdım. Şu an benim dışımda Hpv yi Biorezonanans ile atan 1 kişi daha oldu. Benim kararım Biorezonanans konusunda artık net. Herşey raporlu bende. Biorezonanans öncesi ve sonrası test sonuçları işe yaradığını gösteriyor.
    Ben alıyorum ama daha seans lar bitmediği için test sonucumu şuan için paylaşamıyorum. Senin dışında negatif olan kadın mı acaba ve hangi tiplerden negatif oldu ?? Herhalde yazacağın yazıda bu detayları vereceksin merakla bekliyoruz

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bende 16,40,91 vardı. Biorezonanans seanslarımı tamamladıktan sonra Gelişimde test verdim negatif aldım. Galen Lab da test verdim negatif aldım. Bir arkadaşımda 16,51,82 vardı. Biorezonanans 6. Seansta test verdi 51,82 gitti 16 kaldı. Tarih 15 Ocak 2022. En son geçen hafta smear verdi. Class 1 geldi. Yani Asc-us , Cin (Lsil) tarzı hiçbir şey çıkmadı. Normalde 16 kapan kişiler 1 senede yüksek oranda cin 1 seviyesine gelebiliyorlar. Bu arkadaşımız sigara içti. Hem de günde 1 paket. Yeşil çay vs içmedi. Çok fazla spor yapmadı. Yani hiç dikkat etmedi. Ona rağmen smear temiz.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende 16,40,91 vardı. Biorezonanans seanslarımı tamamladıktan sonra Gelişimde test verdim negatif aldım. Galen Lab da test verdim negatif aldım. Bir arkadaşımda 16,51,82 vardı. Biorezonanans 6. Seansta test verdi 51,82 gitti 16 kaldı. Tarih 15 Ocak 2022. En son geçen hafta smear verdi. Class 1 geldi. Yani Asc-us , Cin (Lsil) tarzı hiçbir şey çıkmadı. Normalde 16 kapan kişiler 1 senede yüksek oranda cin 1 seviyesine gelebiliyorlar. Bu arkadaşımız sigara içti. Hem de günde 1 paket. Yeşil çay vs içmedi. Çok fazla spor yapmadı. Yani hiç dikkat etmedi. Ona rağmen smear temiz.
    Umarım Biorezonanans alan bizler de negatif oluruz da çare arayanlara bi umut olur