Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çok şükür yendim🙏🏻

Durum
    Çağbet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çok şükür yendim🙏🏻

Arkadaşlar bundan 2 yıl önce hpv ile siğil oluşumuyla tanıştım çok zordu,tip6 çıktı ve nerdeyse 6 ay boyunca her 15 gün e bir siğil çıkardım ve lazerle yaktırdım aşı oldum ahcc kullandım beslenmeme dikkat ettim,6 ay sonunda siğil bitti ve 1 sene sonunda test oldum,sonuç tip51 çıktı tip değiştirmiş dedi doktorum,çok üzüldüm sicilim yoktu evet bununla yaşamak beni çok üzüyordu 1 sene daha geçti tekrar bi 6 ay kadar time health ahcc kullandım ve geçen ay teste gittim bugün sonuç geldi ve NEGATİF olduğunu öğrendim.biliyorum çok zor biliyorum hiç geçmeyecek gibi geliyor yaşarken ama çok şükür geçti inşallah sizler e umut olur

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Çok şükür yendim🙏🏻

Alıntı Çağbet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bundan 2 yıl önce hpv ile siğil oluşumuyla tanıştım çok zordu,tip6 çıktı ve nerdeyse 6 ay boyunca her 15 gün e bir siğil çıkardım ve lazerle yaktırdım aşı oldum ahcc kullandım beslenmeme dikkat ettim,6 ay sonunda siğil bitti ve 1 sene sonunda test oldum,sonuç tip51 çıktı tip değiştirmiş dedi doktorum,çok üzüldüm sicilim yoktu evet bununla yaşamak beni çok üzüyordu 1 sene daha geçti tekrar bi 6 ay kadar time health ahcc kullandım ve geçen ay teste gittim bugün sonuç geldi ve NEGATİF olduğunu öğrendim.biliyorum çok zor biliyorum hiç geçmeyecek gibi geliyor yaşarken ama çok şükür geçti inşallah sizler e umut olur
    Çok sevindim adınıza bende de tip 6 var büyük umut oldu tabi bu haberiniz.Umarim Bi daha hiç uğramaz hayatınıza..

Durum
    azulv2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

çok geçmişler olsun.. umarım huzurlu sağlıklı bi ömrünüz olur

Durum
    Tip16yas35. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok sevindim adiniza.Burada böyle dönüşler okumak insana moral oluyor.🙏

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhabalar Çağbet öncelikle tebrik ederim çok geçmiş olsun
    Bence sende tip 51 zaten vardı ve tiplendirmede viral yükü cok düsük ise cıkmamıs olabilir. Çünkü 1 den fazla tip oldugunda ahcc süresinin de uzaması gerekiyor, sende de 6 ayda tip 6 gitmiş, 51 duruyormuş. Yani ben nedense öyle dusundum zaten varmıs diye.
    Bu savaşın peşini bırakmaman negatifligi getirmiş tebrikler tekrar yazı icin teşekkürler, umut ışığı oldun konuyu “ahcc kullananlar” kategorisine tasıyorum.

Durum
    Jas24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba arkdaşlar 1 yıl içinde 2 kez hpv testi yaptırabiliyormuyuz? Yoksa pozitif olduğumuzu öğrenince 6 ay sonraki kontrol smear testiylemi yapılıyor sadece

Durum
    myx
    myx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba çağbet. Ben de 6 ay önce Siğil şikayeti ile hastaneye başvurdum. İlk gün koter yaouldı büyük olanlar yakıldı. sonrasında küçük küçük, toplu iğne başı gibi ufak lezyonlar çıktı şimdilerde hemen hemen her hafta gidiyorum 10*15 tane dondurma işlemi yapılıyor. bu hastalıktan hiç kutulamayacağımı düşündüğüm zamanlar oluyor. Siz ahcc nin hangisinden kullandınız? şase mi? kapsül mü? önerebileğiniz marka var mı?

Durum
    UsluCocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı myx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba çağbet. Ben de 6 ay önce Siğil şikayeti ile hastaneye başvurdum. İlk gün koter yaouldı büyük olanlar yakıldı. sonrasında küçük küçük, toplu iğne başı gibi ufak lezyonlar çıktı şimdilerde hemen hemen her hafta gidiyorum 10*15 tane dondurma işlemi yapılıyor. bu hastalıktan hiç kutulamayacağımı düşündüğüm zamanlar oluyor. Siz ahcc nin hangisinden kullandınız? şase mi? kapsül mü? önerebileğiniz marka var mı?
    Dostum merhaba, ben erkeğim. Benim de penis çevresinde et beni olanlara koter/kriyo/verrutol kullanabilirken.
    Penis üzerinde ince deride dediğin minik lezyonlar var. Hem birbirlerine çok yakınlar, hem de çok ufaklar.

Ürolojiye gittim, doktor bunlara koter yapılmaz, cildiyeye görün dedi.

Sence büyümeden sirke ve pamuk ikilisi ile düşerler mi? Veya sen nasıl bir çözüm yolu buldun?

Bu Konu için Etiketler