Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul doktor önerisi

Durum
    ymr22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İstanbul doktor önerisi

Merhaba yaklaşık 2 yıldır bu hastalığı taşıyorum ve bu hastalığı, bilgisiz ve ilgisiz doktorlar yüzünden devlet hastanelerinde yenemiyeceğimi düşünüyorum. 2 yıl önce devlet hastanesine gittiğimde doktor bana hiçbirşey yok önemli değil demeseydi belkide bu hastalığı çoktan yenmiş olacaktım. ayrıca kız arkadaşıma da bulaştırmazdım belki. tabi kız arkadaşımda belirti yok ama bulaştığını düşünüyorum ben yinede. Neyse ben sizlerden istanbul için de kız arkadaşımla birlikte muayne olacağım bilgili ve bu işin tedavisini gerçekten bilen bana ve kız arkadaşıma yol gösteren sizinde gidip deneyimlediğiniz doktor önerisi istiyorum. önerdiğiniz doktorla birlikte biraz da doktorla geçirdiğiniz tedavi sürecini anlatırsanız sevinirim.

Durum
    Yeni Üye

Cevap: İstanbul doktor önerisi

Ayrıca şunuda eklemek istiyorum;
    benim derdim siğilleri yaktırmak değil siğilleri zaten devlet hastanesi de yakıyor.
    benim istediğim gerçekten tedavi olmak bu süreci benimle beraber takip edip beni bu hastalıktan kurtarıcak bir doktor arıyorum.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı ymr22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrıca şunuda eklemek istiyorum;
    benim derdim siğilleri yaktırmak değil siğilleri zaten devlet hastanesi de yakıyor.
    benim istediğim gerçekten tedavi olmak bu süreci benimle beraber takip edip beni bu hastalıktan kurtarıcak bir doktor arıyorum.
    Şuan forumda 5 yada 6 kişi sanırsam biorezonans alıyoruz. Alıp negatif olan var forumda detaycı adlı arkadaşın yazılarını okursan ne olduğunu daha iyi anlarsın biorezonansin. Sigile değilde virüsü tedavi etmeye yardımcı oluyor. Bi araştır istersen

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan forumda 5 yada 6 kişi sanırsam biorezonans alıyoruz. Alıp negatif olan var forumda detaycı adlı arkadaşın yazılarını okursan ne olduğunu daha iyi anlarsın biorezonansin. Sigile değilde virüsü tedavi etmeye yardımcı oluyor. Bi araştır istersen
    Merhaba, sadece siğilleri

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Eğer tedavi için sadece siğilleri yatırıyorsanız 2 yıl normal bir süre. Zaten internette bu virüsün "ortalama" 2 yılda atıldığına dair pek çok bilgi görürsünüz. Yani 2 yıldan kısa da uzun da sürebiliyor. Bu süreci hızlandırmak için sizin de bağışıklığınızı yükseltmek için ek efor harcamanız gerekir. Sigarayı bırakmak, mümkünse spor yapmak, bağışıklık arttırıcı takviyeler almak, sağlıklı beslenmek vs.. Bu foruma ulaştıysanız iyileşen onlarca insanin hikayesini görebilirsiniz onlar detaylıca neler yaptığını nasıl süreçlerden geçtiğini yazıyor zaten. Ayrıca forumda doktor tavsiyelerinin bulunduğu bir alan da var orayı da inceleyebilirsiniz. Yukarda bir arkadaş biorezonanstan bahsetmiş onunla ilgili de yazılar yazıldı o da alternatif bir tedavi yöntemi tabii. Bu hastalığın belirli bir tedavisi yok maalesef, antibiyotik içip iyileşmek herkes ister ama sade ve sadece bağışıklığınız ile artabilirsiniz vücudunuzdan.

Bir de şunu eklemek istiyorum. Kız arkadaşınız da hpv ise ve siğillere rağmen 2 yıldır cinsel hayatınıza ara vermeden devam ettiyseniz bu da süreci uzatmıştır. Eğer cinsel hayatınıza devam ediyorsanız ara vermeyi tercih edebilirsiniz.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler araştıracağım

Durum
    Yeni Üye

Alıntı mukaddes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer tedavi için sadece siğilleri yatırıyorsanız 2 yıl normal bir süre. Zaten internette bu virüsün "ortalama" 2 yılda atıldığına dair pek çok bilgi görürsünüz. Yani 2 yıldan kısa da uzun da sürebiliyor. Bu süreci hızlandırmak için sizin de bağışıklığınızı yükseltmek için ek efor harcamanız gerekir. Sigarayı bırakmak, mümkünse spor yapmak, bağışıklık arttırıcı takviyeler almak, sağlıklı beslenmek vs.. Bu foruma ulaştıysanız iyileşen onlarca insanin hikayesini görebilirsiniz onlar detaylıca neler yaptığını nasıl süreçlerden geçtiğini yazıyor zaten. Ayrıca forumda doktor tavsiyelerinin bulunduğu bir alan da var orayı da inceleyebilirsiniz. Yukarda bir arkadaş biorezonanstan bahsetmiş onunla ilgili de yazılar yazıldı o da alternatif bir tedavi yöntemi tabii. Bu hastalığın belirli bir tedavisi yok maalesef, antibiyotik içip iyileşmek herkes ister ama sade ve sadece bağışıklığınız ile artabilirsiniz vücudunuzdan.

Bir de şunu eklemek istiyorum. Kız arkadaşınız da hpv ise ve siğillere rağmen 2 yıldır cinsel hayatınıza ara vermeden devam ettiyseniz bu da süreci uzatmıştır. Eğer cinsel hayatınıza devam ediyorsanız ara vermeyi tercih edebilirsiniz.
    hayır 2 yıl önce doktora gittiğimde bana birşeyin yok önemli değil bunlar demişti. ve biz kız arkadaşımla 2 yıldır birlikteliğe devam ettik. ben böyle bir hastalığım olduğunu 3 ay önce öğrendim ve 3 aydır cinsel ilişkiyi kestim. devlet hastanesinde 7 civarı siğilim yakıldı. aradan 1 ay geçti kasık kısmında çok ufak bir tane daha çıktı. kız arkadaşımın hpv olduğundan emin değilim herhangi bir belirti yok. ama yinede gittiğim doktora danışacağım ne gerekiyorsa ne öneriyorsa yapmaya çalışacağım.

forumu biraz araştırdım dr. levent türk adlı kişi kafama yattı gibi. kendi sitesinde de araştırdım hpv hakkında bilgi sahibi ve d vitamini enjekte etmesi, görünmeyen siğilleri büyütücü gözlükle tespit edip yakması ve bitkisel ilaç tedavisi çok mantıklı duruyor. ayrıca kendisi hem erkeklere hem kadın’lara bakıyormuş bu da benim için artı bir yön çünkü kız arkadaşımla aynı doktora gitmek istiyorum. önümüzde ki hafta ona gideceğim sanırsam. gittiğimde de kız arkadaşımla olan durumu anlatıp ona danışacağım gerekli görürse kız arkadaşımı da götüreceğim. izlememiz gereken yolu o gösterir umarım.