Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: smear testi

Durum
    Murat yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

smear testi

Selamlar herkese geçmiş olsun. Geçen pazartesi eşime smear testi yaptık,sonucu halen almadık ama aklıma birşey takıldı smear testi 48 saat yani ikigün önce cinsel ilişki yapılmaması lazımış duşta sonucu etkiler mi bilmiyorum ama biz bir gün önce cinsel ilişki yaşamıştık bilgisi olan var mı şimdiden teşekkürler

Durum
    Murat yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: smear testi

Ayrıca hpv dna testide yaptırdık ona göre aşı yapacağım eşimi aşının yan etkisi var mı acaba

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: smear testi

Alıntı Murat yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese geçmiş olsun. Geçen pazartesi eşime smear testi yaptık,sonucu halen almadık ama aklıma birşey takıldı smear testi 48 saat yani ikigün önce cinsel ilişki yapılmaması lazımış duşta sonucu etkiler mi bilmiyorum ama biz bir gün önce cinsel ilişki yaşamıştık bilgisi olan var mı şimdiden teşekkürler
    ya öyle deniyor ama birçok kişi buna dikkat etmiyor. açıkçası ben muayaneye gitmeden önce 2 gün boyunca dus almamazlık yapmam.
    smear testinin zaten %25 yanılma payı var, o yüzden hayati derecede etkilemeyebilir bu yazdıgınız smear testini. Sürüntü alan doktorda önemli.

Bu Konu için Etiketler