Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: genital bölge hpv'leri vücudun başka bölgerinde siğile neden olabilir mi ?

Durum
    rento - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

genital bölge hpv'leri vücudun başka bölgerinde siğile neden olabilir mi ?

Arkadaşlar merhaba , kalçamda ufak bir siğil farkettim, normalde tip6 taşıyıcısıyım 2 aydır genital bölgem de siğil yok.kalçamdaki siğil genital bölge hpv'si midir ? genital bölge hpv'lernin adı üstünde genital bölgelerde çıktığını biliyorum kalçamda çıkan siğil tip6 mıdır yoksa normal vücutta çıkan genital olmayan siğillerden biri midir?

Durum
    Ayseyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: genital bölge hpv'leri vücudun başka bölgerinde siğile neden olabilir mi ?

Tam olarak nerede anlamadim ama genital hpv ler bogaz ve anüs te çıkabilir ama normal deri dokusunda çıkmazlar, baska tip sigildir, bir sürü tipi var

Durum
    rento - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: genital bölge hpv'leri vücudun başka bölgerinde siğile neden olabilir mi ?

yerini nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum ama popomda ama anüs çevresinden uzak bir noktada , bir de boynumda da siğiller var bunlar nasıl genital hpv olabilir ,yani genital bölgemden boynuma siğili nasıl taşımış olabilirim bu virüs elle bulaşmıyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

genital bölgedeki sigil, sizin boynunuzda ağzınızda sigil cıkmasına sebep olmaz. bildiğimiz hpv sadee genital ve popo cevresinde sigil yapıyor.
    sizinkisi hpv'nin baska türü. agız icinde cıkan da oral hpv diye geçiyor. siz sigilleri boynunuza tasımadınız, elde ayakta cıkan ve bazı kişilerde olan sigil türünden var sizde o yuzden boyun tarzı bir yerde cıkmıstır.