Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc siparişim bugün geldi

Durum
    Strong_Bey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc siparişim bugün geldi

Merhabalar. Yaklaşık 2 yıldır hpv ile boğuşan bir erkek bireyim. Bircok ilac kullandim bircok farkli doktora muayne oldum. Hicbiri fayda etmedi. En son ozel bir klinikte lazer tedavisi oldum 3 seans. Tekrar cikmaz dediler. Lazerle yakilan sigiller nüksetmedi ama yenileri cıktı malesef. 10 bin lira para verdim bu 3 seansa malesef çöpe gitti. Bir suredir sitenizi takip ediyorum ve ben de ahcc ye baslamaya karar verdim. Ilk siparisim bugun geldi time health den. Yarin ilk kez kullanacagim. Ac karnina 3 gr olacak sekilde.
    Sizlere sormak istedigim soru şu: Yogun iş tempomdan dolayi hastaneye gidemeyebiliyorum coğu zaman. Ufak tefek cikan sigiller icin tavsiye edebileceginiz bir krem ya da ilac var mi ? Ikinci sorum istanbulda hpv konusunda tavsiye edebileceginiz bir doktor var midir acaba ? Tesekkur ederim simdiden.

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Ahcc siparişim bugün geldi

geçmiş olsun öncelikle. büyük paralar vermişsiniz gerçekten. doktor konusunda forumda da yazılar paylaşan levent türk hocaya gidenler var araştırabilirsiniz forumda aratarak... ev de kendi başınıza tedavi içinde antihpv krem uygulayabilirsiniz. googledan aratınca sitesi çıkıyor danışma hattı falan var yardımcı olup bilgi veriyorlar.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

merhabalar, tekrar çıkmaz diyen kim ise ona inanmayın. hpv iseniz sigillerin her zman tekrar cıkma ihtimali vardır. Hatta sigiller daha yeni yenic ıkıyorken, yani daha yeni hpv oldugunuzu ögrenmişken daha çok ve daha fazla çıkarlar, zamanla sayıları azalır ve zamanla nüks dönemleri de azalabilir, ben bi fill 1 yıla yakın sigil cıkarmıştım mesela.. tabi son 4 ay falan tek tük cıkıyordu 2 ayda 1 tane gibi ama çıkıyor muydu? evet.

Time health ahcc kullanacaksınız sanırım bizim kullandıgımız gibi. aç karnına, yemek yemeden 45 dk veya 1 saat önce kullanın. en güzel kullanım sekli sabah açkendir, 45 dakika sonra da kahvaltı yaparsınız, bunu tavsiye ederim.

verrutol diye bir ürün var, cok dikkatli kullanılmalı cunku asit, verrutolu bi doktorunuza sorun sigiller için ve nasıl kullanacagınızı iyice arastırın, çok küçük sürmeniz gerekir sigil dısında baska bölgeye gelirse yakabilir orayı o yüzden, fiyatı da uygundur baya.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı ercüment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun öncelikle. büyük paralar vermişsiniz gerçekten. doktor konusunda forumda da yazılar paylaşan levent türk hocaya gidenler var araştırabilirsiniz forumda aratarak... ev de kendi başınıza tedavi içinde antihpv krem uygulayabilirsiniz. googledan aratınca sitesi çıkıyor danışma hattı falan var yardımcı olup bilgi veriyorlar.
    çok tesekkur ederim. Arastiracagim dediklerinizi

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar, tekrar çıkmaz diyen kim ise ona inanmayın. hpv iseniz sigillerin her zman tekrar cıkma ihtimali vardır. Hatta sigiller daha yeni yenic ıkıyorken, yani daha yeni hpv oldugunuzu ögrenmişken daha çok ve daha fazla çıkarlar, zamanla sayıları azalır ve zamanla nüks dönemleri de azalabilir, ben bi fill 1 yıla yakın sigil cıkarmıştım mesela.. tabi son 4 ay falan tek tük cıkıyordu 2 ayda 1 tane gibi ama çıkıyor muydu? evet.

Time health ahcc kullanacaksınız sanırım bizim kullandıgımız gibi. aç karnına, yemek yemeden 45 dk veya 1 saat önce kullanın. en güzel kullanım sekli sabah açkendir, 45 dakika sonra da kahvaltı yaparsınız, bunu tavsiye ederim.

verrutol diye bir ürün var, cok dikkatli kullanılmalı cunku asit, verrutolu bi doktorunuza sorun sigiller için ve nasıl kullanacagınızı iyice arastırın, çok küçük sürmeniz gerekir sigil dısında baska bölgeye gelirse yakabilir orayı o yüzden, fiyatı da uygundur baya.
    cok tesekkur ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

rica ederim