Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv Dna temiz kaç kez taranmalıyım?

Durum
    hanna_nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv Dna temiz kaç kez taranmalıyım?

Merhaba 💚💚 4-5 yıllık karısık cinsel hayatımı 2 ay önce sonlandırmıs bulunmaktayım. 1 ay önce yaptırdığım Hpv dna tüm tipler negatif.6 ay sonra tekrar kontrol var. Negatif cıktıktan sonra daha ne kadar saglıgımıza dikkat etmek gerekiyor.surekli her sene taranıcam, latent enfeksiyon cıkar ya da ileride bagısıklıgım dustugu an cıkar korkusu var .. negatif cıkanlar siz neler yapıyorsunuz? Kac kez daha taranmaliyiz taranma programindan cıkar mıyız bir sure sonra ?(3 yılda bir yine de taranmak gerekiyor gibi bisey algıladım doktordan cinselligi tamamen biraksak bile mi boyle bu tam cözemedim)🙏 3 ay 2gr ahcc seklinde devam et dedi doktor .
    Bi de Iside HPV ovül buldum ama forumda biri yazmisti risk icin verdi dr diye .onu kullanayim mi sizce?Hpv için vajinal destek bana mantıklı geliyor fitiller vs yabancılar da uyguluyomus sanirim..
    Allokin alfa aşısı yaptırsam Rusya'ya gidip direkt atar mı acaba latent vs ne varsa vücutta?
    Bir de Ahcc ve beta glukanı aynı gün alınca 3 gr denemistim o gün Ahcc yi ve antibiyotik iciyodum yeşil renk idrarım oldu o yüzden daha az iciyorum 😀 yasayan oldu mu? Antidepresanla stresimi azaltarak devam edicem bu yolda bir yandan da karacigerimi yormak istemiyorum. (Ahcc+betaglukanlı immuno diye bir ilac+ antidepresan...)

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv Dna temiz kaç kez taranmalıyım?

Merhaba
    Geçmiş olsun
    Sen virüsü ne zaman kapmıştın?
    Negatif olma sürecini paylaşabilir misin?
    Neler yaptın?

Durum
    hanna_nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

3,5 yıl önce siğiller çıktı ilgilenemedim 20 tane falan olmuslardi ... kriyo yaptırdım. sonra smear aldılar.hpv dna vs hic haberim yoktu sadece yılda 1 smear seklinde takip edildim ve dikkat de etmedim ilişkilerime ama şuan hpv dna temiz , beslenmeme de hic dikkat etmedim ama sekerli seyler abur cubur hic yemezdim.spor da yapamadım bacağımda pilatin vardı.kendiliğinden gitmiş.ilerde geri gelir mi , diğer türler ileride çıkar mı hiçbir fikrim yok. çok gerginim hala .. 3 ögün yemek ye su ic beni cok bunaltıyor.. okula da gidesim yok ..kaldikca kaliyorum 💚

Durum
    Mental - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selam aşılan lütfen dna temizse temizdir.