Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    21.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Yorumlarnz bekliyorum

Merhaba bundan yaklak 8 ay nce korunmal bir iliki yaadm . Dn kiisel temizlik yaparken farketmeden birey kestiimi farkettim . Baktmda kanyordu . Internette baknca hpv olduunu yazyordu . Benim penis zerinde deil ve testislerin hemen altnda tek bir adet sizce ne yapmalym . Sitede okuduuma gre birka tane kyormu erkeklerde bende sadece bir adet var .

Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Cevap: Yorumlarnz bekliyorum

lk olarak unu belirtmeliyim hpv ve herpesten kondom korumaz. Ki zaten testisinde km kondomun girmedii temas noktas. Kanadiysa artabilir. Doktora gidip yaktirip bagisiklik sistemini guclendirebilirsin tabi bu aylarca surer. Ayrca sen bulastirirsin siil varken cinsel temasta bulundurursan. Kadinlarin rahim az kanserinin %99 unun sebebi hpv dir.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Tekrar sigil ckarsa, o sigilden srnt aldrarak ''hpv dna genotipleme testi'' yaptrabilirsin. zel laboratuvarlar daha geni bakyor, fiyatlar biraz tuzlu 600 tl civar ama tipini grenmen nemli olabilir. Geliim tp laboratuvar, ahenk lab, mavi lab tarz yerlerde sigilden srnt aldrmak istedigini syleyebilirsin hpv icin.
    Bunun dsnda sigara iciyorsan ve brakabiliyorsan brak, brakamyorsan cok fazla azalt, alkol ayda 1-2 olabilir.
    nemli olan bagsklgn ykseltmek... cunku hpv virs ancak gcl bir bagsklk ile gidiyor vucuttan ve hemen olmuyor bu sre, 1-2 yl srebiliyor kendine bu zaman tanrken cinsel hayatna ara vermen gerekebilir nk hepimiz oyle yaptk, baskasna bulastrmamak nemli, bulastrdgmzda zellikle kadnlar rahim agz kanseri gibi kt etkiler bekleyebiliyor ilerleyen dnemlerde, erkekler genelde tayc oldugu icin kanser riski yok denecek kadar az, ama dedigim gibi kadna etkisi skntl... Dikkat etmeni, eger maddi duurmun el veriyorsa 6 -9 ay arasnda ahcc kullanman neririm. Forumumuzda ''ahcc kullananlar'' ksmn okuyabilirsin referans olur, takviye gerekli bu dnemlerde, ve d vitamini, demir vs gibi seylerine baktr eksik vitaminlerin icin takviye alabilirsin tabii doktora sorarak.

Yeni ye
    yelik tarihi
    21.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Bugn iki Drye gittim ilki hpv ikincisi kl dnmesi olduunu syledi. Ne yapacam bilmiyorum yarn zel bir hastaneye gideceim . Sizde bakar msnz .
    https://www.hizliresim.com/l0pigym 3.gun
    https://www.hizliresim.com/qyg8w0p ilk gn
    https://www.hizliresim.com/l0pigym 2. Gn

Yeni ye
    yelik tarihi
    21.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Birde siil genital blgede deil. Anal ile testis arasnda . Sadece kafa m kartran taraf bu .

Kdemli ye
    yelik tarihi
    14.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    1

Hpv bu bence
    Tip 16 gibi duruyor
    Tek yerde ve ok byk deil
    Ya Hpv 16 ya da dk riskli tipler olan 40 veya 91 gibi
    Mavi lab neririm
    Geliim dk riskli tiplere bakmyor

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

sigil her yerde kabilir genital blge evresinde. bence sorun bu deil.
    Sigile benziyor ama bilemedim. Ben fotograf yorumlamaktan cok hoslanmyorum, zaten anlamam da doktor degilim, siz bence 1 doktora daha grnn bakalm ne diyecek. Bence dermatologa gidin bu sefer, cunku cilt uzmanlar onlardr, en iyi onlar bilir.

Yeni ye
    yelik tarihi
    21.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Arya merhaba cevabn iin teekkr ederim. Bugn baka bir Dr gittim ve birey grmediini syledi. Enfeksiyon Dr sine de uradm bana 8 aydan sonra hpv kmayacan syledi . Akas geliim lab. Ya da mavi lab yok burada . Ne yapacam bilmiyorum nk kz arkadam bu olaydan sonra benimle grmeyecegini syledi .

Yeni ye
    yelik tarihi
    05.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Detayc Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hpv bu bence
    Tip 16 gibi duruyor
    Tek yerde ve ok byk deil
    Ya Hpv 16 ya da dk riskli tipler olan 40 veya 91 gibi
    Mavi lab neririm
    Geliim dk riskli tiplere bakmyor
    Merhabalar siil e bakp tip belirleyebiliyor musunuz bende cok buyuk beyaz bir tane vardi yuvarlak degildi kampci gibiydi

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

dermatologa gidin ltfen, cilt uzmanlar onlar ve cilt yzeyinde kan eyi en iyi onlar bilirler. enfeksiyon uzman ne bilsin

Bu Konu iin Etiketler