Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC kullanýrken ilk dönem siðil çýkartmak?

Durum
    Lateralrise - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

AHCC kullanýrken ilk dönem siðil çýkartmak?

Ýyi geceler arkadaþlar, bir sorum olacaktý.

Genital lezyonlarými farkedip teþhis konulduktan 3 gün sonra AHCC kullanmaya baþladým. Ve diðer bazý takviyeler. Sigillerimi düzenli þekilde Duoderm ile yakýyorum, hem viral yükü azaltmak hem de yayýlmamasý için. Ama bazý noktalarda yenileri çýkýyor. Sormak istediðim; AHCC'ye raðmen ilk dönemler siðil çýkartmak normal mi? Ýþe yaramýyor þeklinde þimdiden endiselenmem yersiz mi?

Þimdiden teþekkür ederim. Saðlýklý günlerimiz olsun inþallah 🙏🏻🌸

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: AHCC kullanýrken ilk dönem siðil çýkartmak?

Ahcc'ye raðmen sigil cýkartmak özellikle ilk 2 ay çok normal. Hatta zaten sigilin olacakmýþ gibi düþün. Çünkü ahcc sihirli bir dokunuþ deðil aslýnda, ve bünyeye etki etmesi 1,5 - 2 ay sürüyor, etki ettiðinde pat diye sigiller kesilecek diye bir þey de yok, öyle de olabilir, ama genelde azalýyor ve sonra tamamen bitiyor. Ne zaman biteceði ve ne kadar sürede bitmiþ olacagý hem senin de yaþam biçimine (sigara kullanýrsan, alkol, genital bölgeye jilet kullanýrsan durum zorlaþýr) hem de taþýdýðýn hpv tipine veya tiplerine baglý. 1'den fazla tip varsa 8-9 ay kullaným gerekiyor, 6 ay genelde yetersiz oluyor. 1 tip varsa o tipin yüksek kanser riskli olup olmamasýna göre 6-8 ay arasý kullaným çoðunlukla negatiflik getiriyor, ama bu süreçte senin de kendine iyi bakman gerekiyor bunu unutma

Durum
    Lateralrise - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Aryacim cevaplar için çok teþekkür ediyorum 💗
    Sigara hiç sevmem. Alkolü de Þubat ayýnda býrakmýþtým. Sigillerden sonra jilet de hiç kullanmadým belki çok zor durumda kalýrsam tüy dökücü kullanýrim diye düþünüyorum. Onun dýþýnda þimdiden panik yapmaya gerek yok o zaman AHCC ve Duoderm ile mantar gibi fýrlayan lezyonlarla mücadeleye devam 😂💪🏻

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý Lateralrise Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aryacim cevaplar için çok teþekkür ediyorum 💗
    Sigara hiç sevmem. Alkolü de Þubat ayýnda býrakmýþtým. Sigillerden sonra jilet de hiç kullanmadým belki çok zor durumda kalýrsam tüy dökücü kullanýrim diye düþünüyorum. Onun dýþýnda þimdiden panik yapmaya gerek yok o zaman AHCC ve Duoderm ile mantar gibi fýrlayan lezyonlarla mücadeleye devam 😂💪🏻
    kolay gelsin sabýrlý ol caným, zaman ver kendine, bünyene ve ahcc'ye hahaha