Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yorumlarınızı bekliyorum

Durum
    atilla4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yorumlarınızı bekliyorum

Tipi sence 16 mi yoksa 6-11 mi?

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

6 ve 11 olmadığı net.
    16 veya diğer düşük riskli tipler gibi duruyor
    Yalnız doğru kararı test verir
    Bizimki sadece tahmin

Durum
    Yeni Üye

Arya merhaba şuan 20. Gün ver yaktirdığım yerde kabuk kalktı şuan bir sorun yok yeni bir oluşumda yok ama yakılan yerden sıvı geliyor bir türlü kuru olmuyor . Ve sekonder bir temasla baş yerde çıkar mı ? Dudağımda küçük bir oluşum var ve ben bunun nasıl oluştuğunu bilmiyorum . Günde iki defa kontrol ediyorum ve acaba oradan viral yük alıp bulaştırma ihtimalim var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim

Durum
    Yeni Üye

Birde internetten damla ile propolis alacaktım .alkol bazlı olan var onu damla olarak kullanabilir miyim? Yoksa sadece o yüzey için mi ,birde 20 mg yazıyor 60 alsam sorun olur mu hangisini almalıyım

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı atilla4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya merhaba şuan 20. Gün ver yaktirdığım yerde kabuk kalktı şuan bir sorun yok yeni bir oluşumda yok ama yakılan yerden sıvı geliyor bir türlü kuru olmuyor . Ve sekonder bir temasla baş yerde çıkar mı ? Dudağımda küçük bir oluşum var ve ben bunun nasıl oluştuğunu bilmiyorum . Günde iki defa kontrol ediyorum ve acaba oradan viral yük alıp bulaştırma ihtimalim var mı? Cevaplarsanız çok sevinirim
    Koter mi yaptırdınız? Koter ile iyileşme süreci uzun, bir süre sonra düzelecek merak etmeyin. Nokta gibi bosluk oluyor sonra sonra iyileşiyor, biraz daha sabır 30.günde düzelir bence. O kısma dokundunuz diye baska yerde cıkmaz, ama dokunmayın da mikrop kapmasın.
    Dudagınızdaki olusum psikolojik olabilir, agız iç yapısı çok karmasıktır, buralara hiç bakmayın insan olumsuz dusunmeye aşırı kuruntu yapmaya yatkın oluyor, eminim birkaç günlük bir şeydir ve dudaktaki o şey 1 haftaya geçer.. Çok kontrol ediyorsunuz, aynı yoldan ben de geçtim, oral hpv genital hpv kadar yaygın değil emin olun, rahat olun çok endişeli iseniz; bir kbb doktoruna gösterin ama %90 bir şey yok diyecek.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı atilla4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde internetten damla ile propolis alacaktım .alkol bazlı olan var onu damla olarak kullanabilir miyim? Yoksa sadece o yüzey için mi ,birde 20 mg yazıyor 60 alsam sorun olur mu hangisini almalıyım
    üyelerimiz genelde beeo markalı propolisi kullandı, ben hpv oldugum yıllarda propolis kullanmadım çünkü ahcc yeterli oluyodu sigilim çıkmıyordu, ama üyeler memnundu, o yüzden detayını bilmiyorum fakat forumun sağ üst kısmındaki arama bölümüne ''propolis'' yazıp yazılanları okuyabilirsiniz, eczaneye de bi sorun içmek için olan ile damlatmak icin olan ayrı olabilir.

Bu Konu için Etiketler