Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Ahcc gnlk kullanm?

Arkadalar doktorum bana gnde 3 kez her birinde 2 kapsl olarak ahcc kullanmam istedi. Bu biraz fazla gibi geldi. Siz nasl kullandnz/kullanyorsunuz?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    12.ubat.2022
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Ahcc gnlk kullanm?

Her sabah kahvalt yapmadan 1 saat nce 6 hap da, 3 gram olucak ekilde toplamda ,bir arada tketmen gerekli . deneylerde bu ekilde yaplm.tekrarlyorum her hap 500 mg 500*6 =3 gram eder . Bir arada atmann bir sakncas yok bu kimyasal bir ey deil sonuta

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Mental Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Her sabah kahvalt yapmadan 1 saat nce 6 hap da, 3 gram olucak ekilde toplamda ,bir arada tketmen gerekli . deneylerde bu ekilde yaplm.tekrarlyorum her hap 500 mg 500*6 =3 gram eder . Bir arada atmann bir sakncas yok bu kimyasal bir ey deil sonuta
    Herkese 6 adet tavsiyesi vermeyin, hangi marka ahcc kullandgn bilmiyoruz SADECE TME HEALTH MARKADA 3 GRAM 6 ADETE TEKABL EDYOR. Baka markalarda 3 grama ka adet gelecek bilmiyoruz.

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    12.ubat.2022
    Tecrbe Puan
    1

Selam arya, bu yzden matematiksel bir aklama yaptm .kendisinin 6*500=3 gram dememden bunu anlayabileceini dnyorum😂.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Mental Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selam arya, bu yzden matematiksel bir aklama yaptm .kendisinin 6*500=3 gram dememden bunu anlayabileceini dnyorum😂.
    Herkes anlayamayabiliyor, tecrbe edildi, bundan dolay uzun uzun aklyorum

Yeni ye
    yelik tarihi
    15.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba. Bana doktorum silver shell marka verdi, her n ncesi 2 adet olmak zere gnlk toplamda 6 adet almam gerektiini syledi. Bu ekilde virs byk olaslkla 6 ayda atabileceimi syledi. Tabi ki dzenli beslenme ve uyku ile. Bir de Isde hpv isminde bir fitil verdi. Yeni ve pheli bir iliki sonras tip 53 kt iin ve oluabilecek dier tiplere kar nlem amal. Baka neriniz varsa bilmek isterim. imdiden teekkrler...