Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SİRVA aşı yanlış yere yapıldı

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

SİRVA aşı yanlış yere yapıldı

Benim son asım beklemişti bende gittim tekrar aşı yaptırdım daha once bahsetmıstım.Yapan adam eczacı.Deltoidin ust kısmından yaptı asıyı.Keske sizi dinleyip hiç yaptırmasaydım her sey daha kötü oldu.Aşı cok yukarı yapıldı.Sordum bu yanlıs oldu dıye ben hep oyle yapıyorum dıyor bır de sen vesvese yapıyorsun dııyor ama şişti ust kısım.Doktor 3 hafta sonra agrı gecmezse gel dedi bursit muhtamelen.Daha once bunu yasayan var mı.

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: SİRVA aşı yanlış yere yapıldı

dünden beri bir paket sigara içiyorum bunun tedavisi kortiozol enjeksiyonu sonra ameliyat ne yapacagımı dusunup duruyorum butun gun stresten cok kotu oldum.

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı HpvSoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dünden beri bir paket sigara içiyorum bunun tedavisi kortiozol enjeksiyonu sonra ameliyat ne yapacagımı dusunup duruyorum butun gun stresten cok kotu oldum.
    Ya bence sen psikolojik olarak baya kötü durumdasın, bunları düşünme bu kadar kendine eziyet etme. Bir şey yoktur, kasın içine yapılan kolay bir aşı sorun yoktur, artık aşı olayını kapat bence.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı HpvSoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim son asım beklemişti bende gittim tekrar aşı yaptırdım daha once bahsetmıstım.Yapan adam eczacı.Deltoidin ust kısmından yaptı asıyı.Keske sizi dinleyip hiç yaptırmasaydım her sey daha kötü oldu.Aşı cok yukarı yapıldı.Sordum bu yanlıs oldu dıye ben hep oyle yapıyorum dıyor bır de sen vesvese yapıyorsun dııyor ama şişti ust kısım.Doktor 3 hafta sonra agrı gecmezse gel dedi bursit muhtamelen.Daha once bunu yasayan var mı.
    sirva aşı nedir onu bilmiyorum? gardasili biliyoruz da.
    bence hemen paniğe kapılma bi 3-4 gün süre ver kendine geçmesi için.

Durum
    Kıdemli Üye

Sirva aşıya bağlı hasar demek adam çok yukarı yaptı aşıyı.Sisti orası ve yanma oluyor