Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Genital bölge temizliği (Hamam Tozu)

Durum
    Susamuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Genital bölge temizliği (Hamam Tozu)

Arkadaşlar Arya'nın telkin ve tavsiyesi ile amme hizmeti içeren bu konuyu açmış bulunuyorum.
    Biz hpv'liler için genital bölge temizliği, hpv'li olmayanlara kıyasla çok daha önemli ve üzerinde titizlikle durulması gereken bir konu
    Doktorların veya arkadaşların genel tavsiyesi tüy dökücü kremler, marka marka yazmaya gerek yok bilindik markalar
    Lapiden ve sesu deneyiminden pek hoşnut kalmadım. Bu kremlerle tek bir seans ile tüylere veda edemedim ve hep 2. kez uygulamak durumunda kaldım.

Ne mi oldu? Banyoda vakit geçmek bilmez oldu ve genital bölgem ciddi şekilde tahriş oldu, bu işin böyle olmayacağını düşünerek Hamam Tozu deneyeme karar verdim.

Aktara gittim, parfümlü koskoca bir ambalaja sahip bir hamam tozunu 5 liraya aldım. (Markasız, saydam poşette satılanlarda epey iş görüyor ama onların kokusu gerçekten kötü) Ayrıca tüy dökücü kremler zırnık içerir, zırnık ise zaten hamam tozunun etken maddesidir. O halde niçin hamam tozu daha etkili diye bir soru işareti kafanızda belirebilir ama bunun cevabını inanın bende bilmiyorum Aktardan hamam tozu alırken bir çift poşet eldiven rica edin, hamam tozu uygularken tozun yakıcı etkisi ellerimize zarar vermesini istemeyız değil mi?

Banyoda işleme başlamak üzere kolları sıvayın ve aldığınız eldivenleri takın. Aktardan aldığınız hamam tozunun ambalajını açın ve kullanmadığınız\kullanmayacağınız plastik bir kaba biraz göz kararı hamam tozu koyun. Musluğu çok az olacak şekilde açın ve bu plastik kaba azar azar suyu doldurun. (Sıcak su daha rahat etmenizi sağlar) Suyu doldururken dikkatli olmalısınız yoksa toz gerektiğinden daha cıvık olur ve bir işe yaramaz. Böyle bir durum olduğunda ambalajdan kaba biraz daha hamam tozu ekleyin.

Elinizle çiğ köfte yoğurur gibi hamam tozunu yoğurun. Burada dikkat edilmesi gereken şey hamam tozunun bildiğiniz çamur şekline gelmesi yani cıvık olursa işe yaramıyor. Toz çamur şekline geldiğinde genital bölgenize bl şekilde sürün. Ve burası çok önemli cildiniz yanmaya başladığında küvet veya duşakabin veya her neyse İçine girin ve ılık su ile genital bölgeden tozu arındırın, tabi eldiven elinizde kalmaya devam ediyor. Sonrasında genital bölgeyi bir lifle bol sabunla temizleyin ve kap ve ambalajı diğer uygulama için bir yerde saklayın. (Balkon en ideali evin herhangi kapalı bir kösesinde saklamanızı tavsiye etmem)

Bu uygulamadan sonra genital bölgenin tertemiz olduğunu ve tüy dökücü kreme oranla çok daha az tahriş olduğunu göreceksiniz. İyi performans ucuz fiyat Dilerseniz işlem sonrası hametan veya bepanthol kremlerinden birini genital bölgeye sürerek derinizi rahatlatabilirsiniz...

Benim uyguladığım ve çok daha memnun kaldığım yöntem bu Denemekte fayda var, en azından kötü sonuç aldığınızda sorumlu ben değil Arya olacak
    Verdiği sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediğimiz şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan şey aldatıyor bizi. Bir eliyle verdiğini öteki eliyle alıyor. Uzaklığın büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiğini görüyoruz. Mutluluk güneşli ovanın üzerinde dolaşan bir küçük buluta benziyor önü arkası pırıl pırıl bu bulutun, ovaya yalnız onun gölgesi düşüyor...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Genital bölge temizliği (Hamam Tozu)

Canımsın.

Bu deneyimini bizimle paylaştığın için teşekkür ederim. Tüy dökücü konusunda epey başarısızmışsın ben tek hamlede ağda kıvamına getiriyorum hahaha.

Hahaha ayrıca pislik yapma, kötü sonuç aldığımızda sorumlusu tabii ki de sen olacaksın canımmms. Çünkü ben hamam otunu hpv'den önce kullanmıştım ve süreyi geçtiğim için azıcık tahriş olmuştu. Yani ben tüy dökücü ve makas/makina önerenlerdenim, sen tüy dökücüden daha iyi diyorsun.

Ben de dedim ki; su samuru arkadaşımız nasıl kullandığını anlatsın bakalım bize, denemek isteyenler denesinler.

Ayrıca sorumluluk aslında ne sende ne de bende, buradaki insanların hepsi aklı başında, kendi kararlarını verebilen bireyler. Herkesin kendi tercihidir. Yazın ve paylasımın icin tekrar teşekkürler

Durum
    Susamuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tüy dökücü konusunda başarısız değil daha çok şanssızım

Tamam tamam hadi ortak bir payda da buluşalım ve kişinin kendi tercihi, deneyimi ve sonucu diyelim Kullanıp memnun kalanların sayısı, kalmayanlardan fazla olacaktır ama starbaksta bir karamel makiyatosuna iddiaya girebilirim

Aptalca gelebilir belki ama aklıma takıldı gece gece, gerek hamam tozu, gerekse tüy dökücü kremlerin yakıcı etkisi gördüğümüz veya göremediğimiz irili ufaklı siğilleri yok edebilir mi?
    Verdiği sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediğimiz şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan şey aldatıyor bizi. Bir eliyle verdiğini öteki eliyle alıyor. Uzaklığın büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiğini görüyoruz. Mutluluk güneşli ovanın üzerinde dolaşan bir küçük buluta benziyor önü arkası pırıl pırıl bu bulutun, ovaya yalnız onun gölgesi düşüyor...

Durum
    Admin

Alıntı Susamuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüy dökücü konusunda başarısız değil daha çok şanssızım

Tamam tamam hadi ortak bir payda da buluşalım ve kişinin kendi tercihi, deneyimi ve sonucu diyelim Kullanıp memnun kalanların sayısı, kalmayanlardan fazla olacaktır ama starbaksta bir karamel makiyatosuna iddiaya girebilirim

Aptalca gelebilir belki ama aklıma takıldı gece gece, gerek hamam tozu, gerekse tüy dökücü kremlerin yakıcı etkisi gördüğümüz veya göremediğimiz irili ufaklı siğilleri yok edebilir mi?
    Hayır, zarar verip çoğaltmalarını bile saglayabilir.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Abi kobay mıyız ya her buldugunuz seyi kullanmayın ahjakdd

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi kobay mıyız ya her buldugunuz seyi kullanmayın ahjakdd
    Kızım hala anlayamadın mı burası toplama kampı. Ben bu siteyi bunun için kurdum. Bütün hpvlileri toplama kampında kendim de dahil olmak üzere topluyoruz ve deneklerimize türlü türlü şeyler denettiriyoruz, bir ara gümüş suyu vardı onu aldılar kullandılar, 'lan forumda yazmışlardı çocuklar'' dye ara ara ağzıma çörek otu atıyordum bir ara

Ayy biraz egleneyim dedim

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızım hala anlayamadın mı burası toplama kampı. Ben bu siteyi bunun için kurdum. Bütün hpvlileri toplama kampında kendim de dahil olmak üzere topluyoruz ve deneklerimize türlü türlü şeyler denettiriyoruz, bir ara gümüş suyu vardı onu aldılar kullandılar, 'lan forumda yazmışlardı çocuklar'' dye ara ara ağzıma çörek otu atıyordum bir ara

Ayy biraz egleneyim dedim
    ahahah aynennnn ben de aklıma geldikçe çörek otu yiyorum ara ara haha

Durum
    Moderatör

Genital bölgeyi sabunla yıkamak dogrumu acaba @susamuru

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Genital bölgeyi sabunla yıkamak dogrumu acaba @susamuru
    Sakın sabunla yıkamayın, hem kızlar hem erkekler.

Kızlar, mumkunse hiçbir kimyasal degdırmesın, sadece su kullanın, doktorumun önerisidir. Özellikle çok temiz olmanız gereken bir an varsa (sevişme öncesi mesela), o zaman ketoral şampuan'ı kullanın genital bölgeniz için. Ph denge sağlayıcısıdır, vajinanın ph dengesini bozmaz. Sabun aşırı derecede bozar, ben yıllardır sabun kullanarak bozdum dengesini, şimdi duzeltmeye calısıyorum.

Durum
    Moderatör

@susamurunu trollerken ben agagshhd bol sabunla yıkayın diyor birde ya

Bu Konu için Etiketler