Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sevgilisiyle koter izleri yüzünden ayrılan oldu mu?

Durum
    İyidegilbukız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sevgilisiyle koter izleri yüzünden ayrılan oldu mu?

merhaba herkese öncelikle geçmiş olsun diyorum. Çok sayıda olan siğillerime koter işlemi uygulattırdım 1 ay önce fakat maalesef ki izleri benim için büyük bir problem oluşturuyor. İzlerin kalıcı oluşu ileride ki sevgilime bu durumu açıklama durumunda kalıp ne tepki verileceğinden baya korkuyorum. Bu yüzden birinden çok hoşlanıp ilişkiye başlayamamak beni çok korkutuyor. ahcc aldım fakat günümüz fiyatlarında bu takviye çok pahalı olduğu için günde 3 hapı geçirmemeyi düşünüyorum. yanında yeşil çay takviyesi yapıyorum. Bana verebileceğiniz tavsiyeler varsa çok sevinirim psikolojik anlamda iyi hissedemiyorum sınav dönemindeyim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: sevgilisiyle koter izleri yüzünden ayrılan oldu mu?

Koter izleri maalesef kalıcı, hem bu sebepten ötürü, hem de anestezi gerektirmedigi için, daha az acılı oldugu için ve çabuk iyileşip 1 yıl icinde cogu iz gittiği için ben agırlıklı olarak ''kriyoterapi'' yaptırdım, çok da memnundum. Size de tavsiye ederim. Bazı küçük koter izleri geçebilir ama büyükler muhtemelen kalır...

Ek olarak ahcc dozajını kendiniz belirleyip kullanacaksanız negatif olamama ihtimalinizin yüksek oldugunu bilerek kullanın. Çünkü yapılan deneylerde 3 gram yani time health ahcc'ye göre 6 adet kullanılarak negatif olundu. Bizler de aynı şekilde, ben de ve üyeler de 6 adet kullanarak negatif olduk, daha az veya fazla değil.... Bu sebepten ötürü adet baya önemli, deneydeki yapı taşlarından biri.

Durum
    Yeni Üye

Merhaba Arya çok teşekkür ederim yorum yaptığın için. Gerçekten izleri kafama o kadar çok takıyorum ki yeni biri ile tanışmak için bile özgüvenim düştü. estetik görüntüsü ile ilgili ilişkilerinde sorun yaşayan yoktur umarım. daha koter olalı 1.5 ay oldu hala iyileşeceğini umut ediyorum yaraların ama yine de korkularım endişelerim var. contractubex kantaron yağı fucidin ne varsa sürüyorum geçmesi için yeter ki

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı İyidegilbukız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arya çok teşekkür ederim yorum yaptığın için. Gerçekten izleri kafama o kadar çok takıyorum ki yeni biri ile tanışmak için bile özgüvenim düştü. estetik görüntüsü ile ilgili ilişkilerinde sorun yaşayan yoktur umarım. daha koter olalı 1.5 ay oldu hala iyileşeceğini umut ediyorum yaraların ama yine de korkularım endişelerim var. contractubex kantaron yağı fucidin ne varsa sürüyorum geçmesi için yeter ki
    Sonuçta bana kalırsa önemli olan negatif olmanız. Negatif olduğunuzu öğrendikten sonra ne siz ne karşı taraf için sorun teşkil etmemeli. Siz iyileşmeye bakın.. sağlığınız yerindeyse ve yalnızca koter izi yüzünden sizinle olmak istemeyen biri varsa sizin de onunla olmak için bir sebebiniz yok bence. Hiç takılmayın

Durum
    Yeni Üye

yani tabi ki orası öyle de, negatif olacağımdan eminim herkes bir şekilde bu virüsü atlatmış ama neden bu denli vücudumda ömür boyu bu yara izlerini taşıyım ki diyorum gördükçe hasta olduğumu hatırlatıcak bana sanki daha ilk ilişkiden böyle bişey kapmak çok acı verici oldu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

kriyoterapi daha iyi bir çözüm izleri çok takıyorsan. Ama kriyoterapide bazı kucuk yerlerin izleri hemen 1-2 ay içinde geçerken bazı yerler 6 ay - 1 sene arasını bulacak haberin olsun

Durum
    yeso01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kriyoterapi daha iyi bir çözüm izleri çok takıyorsan. Ama kriyoterapide bazı kucuk yerlerin izleri hemen 1-2 ay içinde geçerken bazı yerler 6 ay - 1 sene arasını bulacak haberin olsun
    Belki doktorun eliyle ve alanın büyüklüğüyle alakalıdır veya ten rengine göre de değişebilir bilmiyorum ama bende kriyo yaptıralı 2 sene oldu ve izler hala aynı duruyor(1 defa yaptırdım). Bazıları kırmızı yanıklar şeklinde bazıları beyaz. Acaba biraz daha zaman geçerse düzelir mi? veya bir cildiye doktoruna gitsem yaraların iyileşmesini (en azından bir tık) sağlayacak bir krem var mı?

Durum
    ee1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

yani tabi ki orası öyle de, negatif olacağımdan eminim herkes bir şekilde bu virüsü atlatmış ama neden bu denli vücudumda ömür boyu bu yara izlerini taşıyım ki diyorum gördükçe hasta olduğumu hatırlatıcak bana sanki daha ilk ilişkiden böyle bişey kapmak çok acı verici oldu
    bazı izler kalıyor maalesef ama önemli olan geçmesi. Takmamak gerekiyor takınca bir faydası yok çünkü.

Bu Konu için Etiketler