Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    04.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

sevgilisiyle koter izleri yznden ayrlan oldu mu?

merhaba herkese ncelikle gemi olsun diyorum. ok sayda olan siillerime koter ilemi uygulattrdm 1 ay nce fakat maalesef ki izleri benim iin byk bir problem oluturuyor. zlerin kalc oluu ileride ki sevgilime bu durumu aklama durumunda kalp ne tepki verileceinden baya korkuyorum. Bu yzden birinden ok holanp ilikiye balayamamak beni ok korkutuyor. ahcc aldm fakat gnmz fiyatlarnda bu takviye ok pahal olduu iin gnde 3 hap geirmemeyi dnyorum. yannda yeil ay takviyesi yapyorum. Bana verebileceiniz tavsiyeler varsa ok sevinirim psikolojik anlamda iyi hissedemiyorum snav dnemindeyim.

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: sevgilisiyle koter izleri yznden ayrlan oldu mu?

Koter izleri maalesef kalc, hem bu sebepten tr, hem de anestezi gerektirmedigi iin, daha az acl oldugu iin ve abuk iyileip 1 yl icinde cogu iz gittii iin ben agrlkl olarak ''kriyoterapi'' yaptrdm, ok da memnundum. Size de tavsiye ederim. Baz kk koter izleri geebilir ama bykler muhtemelen kalr...

Ek olarak ahcc dozajn kendiniz belirleyip kullanacaksanz negatif olamama ihtimalinizin yksek oldugunu bilerek kullann. nk yaplan deneylerde 3 gram yani time health ahcc'ye gre 6 adet kullanlarak negatif olundu. Bizler de ayn ekilde, ben de ve yeler de 6 adet kullanarak negatif olduk, daha az veya fazla deil.... Bu sebepten tr adet baya nemli, deneydeki yap talarndan biri.

Yeni ye
    yelik tarihi
    04.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba Arya ok teekkr ederim yorum yaptn iin. Gerekten izleri kafama o kadar ok takyorum ki yeni biri ile tanmak iin bile zgvenim dt. estetik grnts ile ilgili ilikilerinde sorun yaayan yoktur umarm. daha koter olal 1.5 ay oldu hala iyileeceini umut ediyorum yaralarn ama yine de korkularm endielerim var. contractubex kantaron ya fucidin ne varsa sryorum gemesi iin yeter ki

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    25.Ocak.2022
    Tecrbe Puan
    1

Alnt yidegilbukz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba Arya ok teekkr ederim yorum yaptn iin. Gerekten izleri kafama o kadar ok takyorum ki yeni biri ile tanmak iin bile zgvenim dt. estetik grnts ile ilgili ilikilerinde sorun yaayan yoktur umarm. daha koter olal 1.5 ay oldu hala iyileeceini umut ediyorum yaralarn ama yine de korkularm endielerim var. contractubex kantaron ya fucidin ne varsa sryorum gemesi iin yeter ki
    Sonuta bana kalrsa nemli olan negatif olmanz. Negatif olduunuzu rendikten sonra ne siz ne kar taraf iin sorun tekil etmemeli. Siz iyilemeye bakn.. salnz yerindeyse ve yalnzca koter izi yznden sizinle olmak istemeyen biri varsa sizin de onunla olmak iin bir sebebiniz yok bence. Hi taklmayn

Yeni ye
    yelik tarihi
    04.Mays.2022
    Tecrbe Puan
    0

yani tabi ki oras yle de, negatif olacamdan eminim herkes bir ekilde bu virs atlatm ama neden bu denli vcudumda mr boyu bu yara izlerini taym ki diyorum grdke hasta olduumu hatrlatcak bana sanki daha ilk ilikiden byle biey kapmak ok ac verici oldu

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt yidegilbukz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kriyoterapi daha iyi bir zm izleri ok takyorsan. Ama kriyoterapide baz kucuk yerlerin izleri hemen 1-2 ay iinde geerken baz yerler 6 ay - 1 sene arasn bulacak haberin olsun

Yeni ye
    yelik tarihi
    19.Nisan.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kriyoterapi daha iyi bir zm izleri ok takyorsan. Ama kriyoterapide baz kucuk yerlerin izleri hemen 1-2 ay iinde geerken baz yerler 6 ay - 1 sene arasn bulacak haberin olsun
    Belki doktorun eliyle ve alann byklyle alakaldr veya ten rengine gre de deiebilir bilmiyorum ama bende kriyo yaptral 2 sene oldu ve izler hala ayn duruyor(1 defa yaptrdm). Bazlar krmz yanklar eklinde bazlar beyaz. Acaba biraz daha zaman geerse dzelir mi? veya bir cildiye doktoruna gitsem yaralarn iyilemesini (en azndan bir tk) salayacak bir krem var m?

Bu Konu iin Etiketler