Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc nin yanına neler eklenebilir? Lütfen yardım edin :(

Durum
    hanna_nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy Ahcc nin yanına neler eklenebilir? Lütfen yardım edin :(

Merhaba 4 yıl önce genital siğillerim vardı ve kriyoterapilendi ama cinsel hayatıma hiç dikkat etmedim ve çok korkuyorum serviks kanserlerinden.smear temiz geldi hpv dna baktırıyorum simdi daha 3 haftası var.okulum cok stresliydi yeni ara verdim.suan 24 yasindayim ve cok gerginim.ve serce parmagimda uzun bir suredir sigil var ama kizarikligi gitmis.dondurmama gerek var mi?
    2gr ahcc kullaniyorum(dr.hpv dna cikana kadar bunu onerdi) ben propolis 40 damla cinko d vit .ahcc nin tamamini sabah ac karnina mi iciyosunuz? Ben tok iciyorum bir aksam bi sabah.b12 de onemliymis sanirim hpv icin? Onu da eklersem fazla mi olur? Bilen var mı? Corek otu ve selenyum hakkinda ne dusunuyorsunuz? Ahcc kullanirken ekstra neler ekleyebilirim?kadınlar icin en etkili hpv den kurtaran takviyeler neler?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc nin yanına neler eklenebilir? Lütfen yardım edin :(

Elde yani serçe parmaktaki sigil ile, genital bölgede çıkan sigil aynı hpv türüne sahip değil, bizim mücadele ettiğimiz hpv ile bir değil aslında.

ahcc aç karna içilir ve yemekten 1 saat önce 3 gram alınır. Ahcc'yi yanlış kullanıyorsunuz tok içiyorum yazmışsınız, forumda biraz araştırıp baksaydınız keşke pahalı bir takviyedir ve yanlış kullanımı negatiflik getirmeyebilir, dikkat edin. Gerçi sizin hangi ahcc'yi kullandıgınızı bilmiyorum her markada 3 grama tekabul eden adet sayısı değişiyor, bazıları toz falan kullanıyor o yüzden bilemiyorum.

b12'nize baktırabilirsiniz eger düşükse bunlar kullanabilirsiniz.
    yeşil çay ve kefir öneririm; hpv geriletmede yeşil çay bilimsel onaylı. kefir de probiyotik.

Durum
    hanna_nehir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Unhappy Cevap: Ahcc nin yanına neler eklenebilir? Lütfen yardım edin :(

@arya .. tesekkurler. Saşe kullaniyorum suya atip ama suda erimiyo yine de kasikla yutuyorum ahcc yi su icinde. Sitesinde agziniza tozu yerlestirip su icin diyor bi farki olmaz heralde.
    Bi de vajina kanserinden cok korkuyorum nadirmis ama..oranin hpvsi de bakilabilir dedi instagramda iyi bi doktor ama... surekli test test nereye kadar gidecek böyle. Hpv negatifse vajina kanseri olmaz heralde.cok seks yapmak ve vajinayi yipratmak coklu partner vs vajina kanseri yapmaz heralde?
    Suan akintilarim duzelsin diye antibiyotik kullaniyorum cok besin takviyesi de almiyorum kafam hala karisik. Pelvik inflamatuar hastalik da moralimi bozuyor.yillarca hic dikkat etmedim.
    Yine hpv yumurtalik kanseri vs yapabilir mi? Onlari da merak ediyorum... bi fikrin var mı <3

Durum
    Coffee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc nin yanına neler eklenebilir? Lütfen yardım edin :(

Öncelikle yorumlarınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Forumda oldukça faydalı bilgiler yer alıyor.

Kullanımla ilgili TimeHealth kutusu üzerinde "Take 1 to 6 capsules spread out during the day with food" yazıyor. Sabah aç karnına alınması bunun bir bakıma tersi gibi olmuyor mu ?
    Sizin kullanımınız bu şekilde miydi ?

Teşekkür ederim şimdiden

Bu Konu için Etiketler