Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Güzel Haberler Burda (Herkesi İlgilendiriyor)

Durum
    Fark.celik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Güzel Haberler Burda (Herkesi İlgilendiriyor)

Arkadaşlar Merhaba öncelikle güzel haberlerim var herkese evet süreç çok uzun ama güzel haber güzeldir her zaman.
    Arkadaşlar HPV uzun zamandır üzerine çalışılan bulaşıcı tedavisi olunmadığında ciddi problemlere yol açan bir hastalık.
    2 senedir üzerinde araştırma yaptığım bir çok makale okuduğum benimde başıma gelen bir hastalık ben 6 aydır siğil çıkarmıyorum sadeve yememe içmeme dikkat ettim vücuttan attım mı inanın bilmiyorum uzun soluklu cinsel perhiz ve cinsel bölgeyi jiletten ziyade özel makina ile kısaltarak alarak azalttığımı düşünüyorum
    Her neyse konuya gelicek olursak HPV kesin vücuttan atılacak ve tekrar bulaşmamak adına bir aşı geliştirildiğinden bahsedicem sizlere 2028 senesinde programa alınacağından bahsediyorlar araştırmalarım devam ediyor kesinlik kazandığında kaynak vb bilgileri paylaşacağım beklemede kalın

Durum
    Kyhmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Güzel Haberler Burda (Herkesi İlgilendiriyor)

Tedavi edici bir aşımı acaba yoksa gardasil gibi önleyici mi? 2028 den önce çıkma ihtimali de var mı acaba bilginiz var mı?

Durum
    Yeni Üye

Hayır zaten gargasil önleyici bir aşı, bu bahsettiğim ise hastalığı tamamen vücuttan atmaya yarıyan tedavi olarak kullanılacak bir aşı antibiyotik gibi düşünün

Durum
    GandalfTheGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Fark.celik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır zaten gargasil önleyici bir aşı, bu bahsettiğim ise hastalığı tamamen vücuttan atmaya yarıyan tedavi olarak kullanılacak bir aşı antibiyotik gibi düşünün
    Geçenlerde Süleyman Akhan hoca canlı yayınında mayıs 2028’de çıkacak tedavi edici aşı demişti acaba o mu? Yani o da bir siteye girip oradan bakmıştı aşının faz durumuna. Daha çok var ama başarılı olsun da herkes şifa bulsun dilerim.

Durum
    Kyhmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

İnşallah ya bir an önce çıkarsalar da kurtulsak çünkü gelme süreci falan 2030 u bulur muhtemelen umarım biraz acele ederler. Bilgilendirme için teşekkür ederim 🙏 yeni gelişmeler oldukça bilgilendirirseniz çok seviniriz 🙏

Durum
    Yeni Üye

İnşallah daha çok araştırıyorum umarım her şey gerçek olur ve bu illetten herkes kurtulur.