Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maalesef “Tekrar” Merhaba :)

Durum
    OldNova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Maalesef “Tekrar” Merhaba :)

Bu arada, takviye gıdalarda ahcc teminine kadar imutor kompleks diyorduk, ben normalde de bağışıklığım düştükçe alırım fakat arwell’i de araştırmanızı öneririm. İmutor kompleks’in içeriğinden çok daha iyi ve bir tık daha ucuz. Propolis ve beta glukan 2 katı miktarda.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arwell'i aklımda tutuyorum o zaman, sen memnun kaldıysan veya övüyorsan iyidir, üyeler takviye istediğinde bunu da söylerim Ama ismini hiç duymamıştım yeni mi piyasaya girdi

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arwell'i aklımda tutuyorum o zaman, sen memnun kaldıysan veya övüyorsan iyidir, üyeler takviye istediğinde bunu da söylerim Ama ismini hiç duymamıştım yeni mi piyasaya girdi
    Eczaneye imutor kompleks almak için gitmiştim, bana arwell’i önerdiler. İçeriklerini karşılaştırdık, imutor kompleks’ten iki kat daha fazla beta glukan içeriyordu. O yüzden denemek için aldım. Şu an deneme sürecindeyim. Fakat imutor’de bulunan ekinezya harika bir bağışıklık güçlendirici ve arwell’de yok.

Ayrıca dün solgar’ın vm2000’ini de aldım. Birlikte kullanıyorum arwell ile.

Durum
    Admin

2 kat daha fazla beta glukan gayet iyi bence.

Durum
    quick12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

cinsel iliski konusunda en dogru yaklasimi bilen var mi? dermatolog doktorum kriyo sonrasi 1 ay iliskiden kacinsaniz yeterli diyor. (6 aydir her ay kriyo yaptirdigimiz icin o zamana bir turlu ulasamadik)

Durum
    Admin

Alıntı OldNova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveeet biliyorum evlendiğini, buradaydım o dönem hatta sonrasında çok çok az girmeye başlamıştın, bu site biter demiştim. Yıllar sonra dönünce senin güncel yazılarını görünce de şaşırmadım değil

Valla ben yaptıracak gibiyim çünkü evlilik bana bayaa uzak görünüyo yakın zamanda hahah

Neymiş ki yan etkileri?
    Yok site bitmez haha Dönem dönem az çok girdiğim oluyor, bazen iş hayatı yoğun bazen günlük hayatım yoğun oluyor ve elimden geldiğince vakit ayırmaya çalışıyorum. Mesela birkaç günlüğüne tatile gittim bu hafta o süre zarfında pek bakamadım, ama mutlaka her gün girip yardımcı olmaya, birçok özel mesajı cevaplamaya çalışıyorum

Sen o zaman aşını yaptır, bana tesadüfen böyle denk gelmişti yani aşı olmadım, ee evleniyorum da o zaman gerek yok haha böyle spontane olmuştu, ama sen yakın gelecekte evlilik düşünmüyorsan ve adayda yoksa bence de aşıyı yaptır, çoğu kişi yaptırıyor.

Durum
    Admin

Alıntı quick12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cinsel iliski konusunda en dogru yaklasimi bilen var mi? dermatolog doktorum kriyo sonrasi 1 ay iliskiden kacinsaniz yeterli diyor. (6 aydir her ay kriyo yaptirdigimiz icin o zamana bir turlu ulasamadik)
    Aslında hpv iken hiç temas olmaması daha iyi, ama evliyseniz prezervatif + düğmeli boxer kombinasyonu ile deneyebilirsiniz ama benim size tavsiyem; siz her ay sigil cıkarıyorsunuz. Bence bu dönemde ilişki yaşamamanız varsa partneriniz veya eşiniz için daha iyi, eğer o da hpv ise pinpon etkisi ile biribrine bulaş durumu olabilir. Prezervatifin koruma alanı yeterli değil, prezervatif sadece penisin büyük kısmını kapatıyor, belki sigil başka bir alanda? bunları göz ardı etmeyin.

Durum
    Tecrübeli Üye

Az önce kolposkopi oldum sevgili dostlar. Maalesef rahim ağzında bazı değişimler gözlendi. Örnek alındı laba gönderildi çıkması 3 haftayı bulacak.

Smear sonucum temiz gelmişti, doktorum da büyük ihtimalle bir şey çıkmaz demişti ben de o umutla gitmiştim açıkçası.

Neyse biraz detaylı anlatmak istiyorum kolposkopiyi. Öncelikle ben eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım. Gerçekten paranız varda özele gidin. Ben doktorum önerdi diye gitmiştim ama benzine aynı parayı ödedim zaten, keşke özele gitseymişim. İlk gittiğinizde yapmıyorlar, tekrar başka güne randevu veriyorlar, randevu saatinde asla giremiyorsunuz, ellerinde kolposkopi için gerekli olan solüsyon bile yok. Minimum 20 eczane gezdim. Ve bir tanesi kendisi yaptı solüsyonu… siz düşünün artık. Ayrıca çok genç doktorlar var, ben biraz daha işinin ehli bir doktorun muayene etmesini tercih ederdim açıkçası.

Kolposkopi için herhangi bir uyuşturma yapılmadı, iki tane sıvı sürüyorlar. İlk sıvının renklenmemesi ikincisinin de renklenmesi gerekiyor. İlkinde renklenmedi ama ikincide de maalesef bazı bölgeler renksiz kaldı. Bu da bazı hücresel değişimlerin olduğuna işaret ediyormuş. 3 farklı yerden örnek alındı, sonucu bekleyeceğiz şimdi… özelde olsa eminim sonuç hemen çıkardı. Bu arada Kolposkopi çok acımıyor ama bir ağrı hissediyorsunuz parça alınırken.

Bu süreçte bunu düşünmemeye çalışacağım, tedavi olarak bağışıklığımı güçlendirmeye çalışıyordum zaten ama artık yoğun bir şekilde olaya giriyorum artık ahcc, gardasil, ne varsa…

Bir şey çıkarsa rahmin girişini alırız dedi genç doktorumuz ama bu ne demek hiç bilmiyorum? Bayağı ameliyatsa ben artık yaşadığım şeyi mecburen ailemle paylaşmak durumunda kalacağım tek başıma ameliyata girmem mümkün değil. Bugün bile kolposkopiden sonra tansiyonum düştü bayılıyordum az daha. Kan filan dayanıksızım yani.

Doktora negatif olma durumunu sordum, negatif olan çok hasta var ama o vücutta kalıyor, bağışıklıık düşerse tekrar pozitif olursunuz dedi moraller bozuldu tabi bi tık.

Neyse şimdi step by step gidelim, önce sonucu öğrenelim, sonra negatif olalım, sonra bağışıklığınstabil tutarız. (Umuyorum)

Aktaracaklarım bu kadar efenim. Sevgiler.

Durum
    Tecrübeli Üye

Ha bir de, genital bölgemdeki kabarcıklarım herpes değilmiş. Boşu boşuna ilaç kullandım, ayrıca krem de tahriş etti.

-kamu spotu- Doktora sormadan ilaç kullanmayınız benim gibi -kamu spotu-

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı OldNova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Az önce kolposkopi oldum sevgili dostlar. Maalesef rahim ağzında bazı değişimler gözlendi. Örnek alındı laba gönderildi çıkması 3 haftayı bulacak.

Smear sonucum temiz gelmişti, doktorum da büyük ihtimalle bir şey çıkmaz demişti ben de o umutla gitmiştim açıkçası.

Neyse biraz detaylı anlatmak istiyorum kolposkopiyi. Öncelikle ben eğitim ve araştırma hastanesinde yaptırdım. Gerçekten paranız varda özele gidin. Ben doktorum önerdi diye gitmiştim ama benzine aynı parayı ödedim zaten, keşke özele gitseymişim. İlk gittiğinizde yapmıyorlar, tekrar başka güne randevu veriyorlar, randevu saatinde asla giremiyorsunuz, ellerinde kolposkopi için gerekli olan solüsyon bile yok. Minimum 20 eczane gezdim. Ve bir tanesi kendisi yaptı solüsyonu… siz düşünün artık. Ayrıca çok genç doktorlar var, ben biraz daha işinin ehli bir doktorun muayene etmesini tercih ederdim açıkçası.

Kolposkopi için herhangi bir uyuşturma yapılmadı, iki tane sıvı sürüyorlar. İlk sıvının renklenmemesi ikincisinin de renklenmesi gerekiyor. İlkinde renklenmedi ama ikincide de maalesef bazı bölgeler renksiz kaldı. Bu da bazı hücresel değişimlerin olduğuna işaret ediyormuş. 3 farklı yerden örnek alındı, sonucu bekleyeceğiz şimdi… özelde olsa eminim sonuç hemen çıkardı. Bu arada Kolposkopi çok acımıyor ama bir ağrı hissediyorsunuz parça alınırken.

Bu süreçte bunu düşünmemeye çalışacağım, tedavi olarak bağışıklığımı güçlendirmeye çalışıyordum zaten ama artık yoğun bir şekilde olaya giriyorum artık ahcc, gardasil, ne varsa…

Bir şey çıkarsa rahmin girişini alırız dedi genç doktorumuz ama bu ne demek hiç bilmiyorum? Bayağı ameliyatsa ben artık yaşadığım şeyi mecburen ailemle paylaşmak durumunda kalacağım tek başıma ameliyata girmem mümkün değil. Bugün bile kolposkopiden sonra tansiyonum düştü bayılıyordum az daha. Kan filan dayanıksızım yani.

Doktora negatif olma durumunu sordum, negatif olan çok hasta var ama o vücutta kalıyor, bağışıklıık düşerse tekrar pozitif olursunuz dedi moraller bozuldu tabi bi tık.

Neyse şimdi step by step gidelim, önce sonucu öğrenelim, sonra negatif olalım, sonra bağışıklığınstabil tutarız. (Umuyorum)

Aktaracaklarım bu kadar efenim. Sevgiler.
    Nasıl ya negatif olan çok var demis sonrada tekrar pozitif olurnur demiş?? Bi kere negatif olunduysa negatifsindir yani yeniden hortlama durumu nasıl olacak. Hani baştan dese ki negatiflik yok tmm anlarım o bilgisiz ve kendini guncellememis doktorlardan ama kalkıp hem negatiflik var diyor hemde tekrarlar diyor. ?? Neyse bu yorumuda duymuş olduk))