Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi tüy dökücü kremi kullanmalıyım?

Durum
    elturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    ankara

Hangi tüy dökücü kremi kullanmalıyım?

elimde makasla bir gün kendimi sakatlayacağım korkusu yaşamadan hangi tüy dökücü kremi ve NASIL? Kullanmalıyım... yardımmmmmmmm ((

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hangi tüy dökücü kremi kullanmalıyım?

Alıntı elturco Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    elimde makasla bir gün kendimi sakatlayacağım korkusu yaşamadan hangi tüy dökücü kremi ve NASIL? Kullanmalıyım... yardımmmmmmmm ((
    Yardımın kralı geliyor şimdi

Ben hep sesu marka ya da veet markasının özellikle 3-6 dakika arası olanını kullanıyorum. 5-10 dakika bekleme suresı olan da var ama mumkun oldugunca işi cabuk bıtırmek ve tüy dokucunun genital bölgemizde minimum kalmasını saglamak ıcın tercihim bu yönde. Ve hassas ciltler için olanını alıyorum direkt

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

nasıl kullandığını da anlat aryacım bizler tüy dökücü krem özürlüyüz şahsen ben asla beceremiyorum.

Durum
    Admin

Aşklarım bakin simdi guzelce suruyorsunuz tum tuyleri kaplayacak sekilde kalin bir tabaka olsun. Sonra ilk surdugunuz yerden basliyorsunuz surenizi tamamladiktan sonra ben genelde 3 6 dk lik olanlardan alip genelde hepsini surdukten 4 dakika sonra (zaten surme asamasinda da bi 5 6 dk gidiyor) basliyorum isleme. Spatula ile spatulanin ters tarafini kullanarak tuy cikislarinin tersi yonde asagi dogru cikiyorsa tuyunuz spatula ile ust tarafa dogru cekiyorsunuz bastirip spatulayi bir nevi kazima gibi. Zaten tuyler geliyor. Yaninizda pecete bulundurun. Tuyleri ve kremin artiklarini peceteye surup isleme devam edin. Bazi noktalarda elinizle gerginlestirin ki daha iyi tuyleri alabilesiniz. Her iki cins icinde tavsiyem asagidan surmeye baslayin yukarda vajina ve penis tuylerinin ilk ciktigi yerlerde surme islemini bitirin. Ve tuyleri alirken de asagidan baslayin ilk surdugunuz yerden. Kizlar icin: ic tarafa degdirmeyin.

Durum
    Susamuru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Tüy dökücü kremden daha ekonomik daha etkili ve daha az tahrişe yol açan hamam tozunu tavsiye ederim...
    Verdiği sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediğimiz şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan şey aldatıyor bizi. Bir eliyle verdiğini öteki eliyle alıyor. Uzaklığın büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiğini görüyoruz. Mutluluk güneşli ovanın üzerinde dolaşan bir küçük buluta benziyor önü arkası pırıl pırıl bu bulutun, ovaya yalnız onun gölgesi düşüyor...

Durum
    Admin

Alıntı Susamuru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüy dökücü kremden daha ekonomik daha etkili ve daha az tahrişe yol açan hamam tozunu tavsiye ederim...
    Abicim naptın yaaa Hamam tozu tahriş ediyor, ve aşırı derecede kötü kokuyor Hamam tozunu tutma süresini biraz gecirirsen sıkıntı oldugunu gorursun kullandım ben 1-2 kez.

Şahsen daha etkili ve daha az tahriş edici olduğuna katılmıyorum

Durum
    Tecrübeli Üye

Tüy dökücü kremler bende daha çok tahrişe neden oluyor ve bekleme süreleri çok uzun. Hamam tozu hem uygulaması daha kolay daha ekonomik ve daha etkili yani bence Bana daha iyi geliyor diyeyim o halde Hamam tozunun lavanta ve gül kokulu parfümlü olanları var koskoca poşette 5 liraya satılıyor ben onlardan alıyorum ve rahatsız edici bir koku oluşmadı. Elime eldiven takıp hazırladığım hamam tozunu genital bölgeye sürüyorum bir kaç dakika beklettikten sonra suyu vurduğumda tertemiz ve pürüzsüz oluyor. Tüy dökücü kremlerin içerisinde zırnık var zateb, aynı şey hamam tozunda da var
    Verdiği sözü tutmuyor hayat, tutsa bile, özlediğimiz şeyin özlenilmeye değer olmaktan ne kadar uzakta bulunduğunu göstermek için yapıyor bunu. Kimi zaman umut, kimi zaman da umulan şey aldatıyor bizi. Bir eliyle verdiğini öteki eliyle alıyor. Uzaklığın büyüsü, cennetler gösteriyor bize. Ama büyülenir büyülenmez, bu cennetlerin uçup gittiğini görüyoruz. Mutluluk güneşli ovanın üzerinde dolaşan bir küçük buluta benziyor önü arkası pırıl pırıl bu bulutun, ovaya yalnız onun gölgesi düşüyor...

Durum
    Admin

Tüy dökücü kremler bende daha çok tahrişe neden oluyor ve bekleme süreleri çok uzun. Hamam tozu hem uygulaması daha kolay daha ekonomik ve daha etkili yani bence Bana daha iyi geliyor diyeyim o halde. Hamam tozunun lavanta ve gül kokulu parfümlü olanları var koskoca poşette 5 liraya satılıyor ben onlardan alıyorum ve rahatsız edici bir koku oluşmadı. Elime eldiven takıp hazırladığım hamam tozunu genital bölgeye sürüyorum bir kaç dakika beklettikten sonra suyu vurduğumda tertemiz ve pürüzsüz oluyor. Tüy dökücü kremlerin içerisinde zırnık var zateb, aynı şey hamam tozunda da var
    Yani dusunenler denesin tabi, ama senin burada bir hamam tozu kullanma dersi vermen gerekecek çünkü süresinden uzun tuttugunda ki fark etmeyebiliyorsun tahriş edebiliyor bilirsin O zaman yavrucuğum sen bir başlık aç istersen tabii ki hpv ve epilasyon bölümüne.. arkadaslarımıza yardımcı ol derim ben, süre olarak, sürülüş şekli olarak neler yaptıgını anlatırsan daha faydalı olabilir üyelerimiz için

Durum
    Tecrübeli Üye

Derhal emrin olur, iyi bir insan olabilirsek belki Arya'yı bile görebiliriz

Durum
    Admin

Derhal emrin olur, iyi bir insan olabilirsek belki Arya'yı bile görebiliriz
    Estafurullah Ne emri, ricadır o da sen istersen tabii ki

Bu Konu için Etiketler