Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv

Durum
    Pişman00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv

Merhaba arkadaşlar benim sorunum eskort ile korunmasız ilişki den bir hafta sonra testislerimde ağrı penis ucundan karıncalanma uyuşma kızarıklık oldu şuan 150 gün geçti aradan mavi labaratuvar da bütün cinsel yolla bulaşan testleri oldum temiz çıktılar dün farklı bir site de benimle aynı semptomları yaşamış onun 21 gününde siğil çıkmış hpv kapmış olabilir miyim bende

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv

Hpv önden böyle belirtiler genelde vermez ilk etapta. Hatta ya hiç belirti vermez ya da sadece sigil cıkarır. Siğil cıkarırsan hpv olabilirsin.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Pişman00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar benim sorunum eskort ile korunmasız ilişki den bir hafta sonra testislerimde ağrı penis ucundan karıncalanma uyuşma kızarıklık oldu şuan 150 gün geçti aradan mavi labaratuvar da bütün cinsel yolla bulaşan testleri oldum temiz çıktılar dün farklı bir site de benimle aynı semptomları yaşamış onun 21 gününde siğil çıkmış hpv kapmış olabilir miyim bende
    Merhaba
    Mavi Lab'da HPV testi verdiniz mi?

Durum
    Pişman00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet verdim negatife çıktı başka bir sitede de bir arkadaş ile tanıştım 21 günde çıkmış onun siğilleri ortak özelliğimiz onunla onunda testislwrinde ağrı yanma uyuşma olması penis başında

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Pişman00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet verdim negatife çıktı başka bir sitede de bir arkadaş ile tanıştım 21 günde çıkmış onun siğilleri ortak özelliğimiz onunla onunda testislwrinde ağrı yanma uyuşma olması penis başında
    Bence başkasının deneyimi ile kendini çok fazla özdeştirme, hpv testin negatif çıkmış, hpv değil belki başka bir şeydir.

Bu Konu için Etiketler