Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara'da Ahcc Satışı Yapan Eczane

Durum
    Cemre13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ankara'da Ahcc Satışı Yapan Eczane

Merhaba arkadaşlar,

Eczacı birkaç arkadaşımla yaptığım görüşme sonrası Ahcc'yi eczane dışında bir yerden almama kararı aldım ancak hiçbir yerde bulamıyorum. Depolarda olmadığı için getirme durumu da mümkün değil.

Ankara'da şu an satışı yapılan eczane bilen, bulan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ankara'da Ahcc Satışı Yapan Eczane

Alıntı Cemre13 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Eczacı birkaç arkadaşımla yaptığım görüşme sonrası Ahcc'yi eczane dışında bir yerden almama kararı aldım ancak hiçbir yerde bulamıyorum. Depolarda olmadığı için getirme durumu da mümkün değil.

Ankara'da şu an satışı yapılan eczane bilen, bulan varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler
    Merhaba, maalesef sorunuzla ilgili bilgim yok ve yardımcı olamıyorum ama biliyorsunuz burda çoğumuz ahcc'yi aynı yerden alıyoruz. Bu sebeple bu kararınızın arkasındaki sebebi merak ettim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Karar senin ama sana tavsiyem; en azından başka başka insanları negatif yapmış bir şey bul. Bak en önemlisi bu. 1 yıl sonra negatif olmazsan eğer, ödediğin paralarla kalıp pişman olmazsın en azından. Eczanede bulduğun her ahcc seni negatif yapacak anlamına gelmez, ahcc'nin içeriğini araştır, aldığın içeriği araştır, en çok vurguladığımız nokta bu.

Durum
    Cemre13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar,

Zaten farklı bir ürün değil aynısını(Time Health) eczaneden almak istiyorum. Eczacı arkadaşlarım özellikle takviyelerin internet ortamında alınmasını önermediler. İçeriğindeki maddelerin daha az kullanılması, üründe kutu değişimi gibi şeyler yaşadıkları için güvenli bulmadıklarını söylediler.
    Düşününce hiçbir eczanede bulanamaması ama internetten maks bir haftada edinilebilmesi de garip geldi açıkçası. Eczacılar da siteden edinip raflarına koyabilirler ama yapmamışlar, bir sebebi olmalı gibi düşündüm.

O yüzden sizlerin de kullandığı Ahcc'yi doğrudan bir eczaneden almak istiyorum. Eczaneden bulabilen varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

Durum
    kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Çoğu doktorun tavsiye etmediği ve çoğunlukla türkiyede hpv olanların internet aracılığıyla öğrendiği 600 liralık bu gıda takviyesini eczanelerin getireceğini düşünmüyorum. zaten bir distribütor var eczanelerde satılan ürünler genelde insanların bildiği markaların takviyelerini alıyor yani gidipte bir eczaneye bilimsel olarak kanıtlanmamış çoğu insanın duymadığı bilinmedik bir ürünün tanıtımı için kapı kapı gezeceklerini düşünmüyorum hpv olan ve biraz araştırma yapan insanlar zaten bunları bulup alıyor pazarı kısıtlı o yüzden ekstra bir satış pazarlama işine girmezler yinede bir alvaya sor istersen belki bazı supplement firmalarına gönderiyorlardır.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Eczacı arkadaşların bir yerde haklı, neden derseniz internet ortamında kirli bilgi çok fazla barınıyor. Ama donanımhaber tarzı bir site değiliz, benim en çok önem verdiğim şey güvenilirlik, çünkü sağlık konusu bu. Ve her zaman söylerim; kendim yapmadıgım, kendime uygulamayacagım bir şeyi size asla önermem. Ben satıs yapmaya gelenleri bile kovuyorum söz konusu başka bir ürün/krem için bazen satış yapmaya foruma dadanıyorlar, kovuyorum çünkü ne olduğu belirsiz bir ürünü kanıp da benim sitemdeki üyem alsın istemiyorum, bir standardım var, bir üründen beklentilerim var, kimler memnun kalmış, nasıl, firma geçmişi nasıl vs vs. bir sürü şey.
    Eczacı arkadaşların bu yönden çok haklı bir şey diyemiyorum. Hiçbir eczanede bulunamamasıyla ürün ilişkilendirmesi yaparsan yanlış bir tanımlama yapmış olursun, ama gün sonunda ben gerekenleri söylediğimi düşünüyorum, içim rahat, hangi noktaya önem vermen gerektigini de vurguladım (negatif yapan bir şey kullan diye) bunun dışında gerçekten içine ne siniyorsa, ne ile faydalı/olumlu hissediyorsan onu kullan sevgiler

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cemre hanım ben de eczaneye sormuştum; siz de öğrenmişsinizdir belki ahcc var ama başka bir markanın ahcc si. Eğer eczane yoluyla almak istiyorsanız o markayı kullanın ama bize de sonucu yazın umarım negatif olursunuz