Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tip 16 Negatif :)

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Tip 16 Negatif :)

Herkese merhabalar hpv16 cin1 10 gündür tüm yazılanları yapıyorum ama bu psikoloji dayanamıyorum. 3 ay sonra testi tekrarlamak istiyorum. Çok mu erken 3 ayda tüm bunlardan kurtulmak imkansız mı öyle olan varsa bende denemek istiyorum şansımı, çünkü gerçekten yapamıyorum. Burdan çıkamıyorum ve düşünmediğim tek bir saniye yok. 3 ayda kurtulan var mıdır? İmkansız mı?

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Tip 16 Negatif :)

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar hpv16 cin1 10 gündür tüm yazılanları yapıyorum ama bu psikoloji dayanamıyorum. 3 ay sonra testi tekrarlamak istiyorum. Çok mu erken 3 ayda tüm bunlardan kurtulmak imkansız mı öyle olan varsa bende denemek istiyorum şansımı, çünkü gerçekten yapamıyorum. Burdan çıkamıyorum ve düşünmediğim tek bir saniye yok. 3 ayda kurtulan var mıdır? İmkansız mı?
    Bence 6 aya tamamla ben inanki çok takıntılı bir insanım herseyi kafama takarim bu hastalık bitene kadar hayatim bitti temizlenirsem yaşamaya başlarim diyordum ama şu an gayet iyim hayatıma devam ediyorum tabi izole bir şekilde herkesinki nasıl geçtiyse benimkide geçer diyorum sen de üzme lütfen kendini evett kadın olmak çok zormuş gerçekten

Bu Konu için Etiketler