Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeniyim :( ahcc ve propolis

Durum
    gozzde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

yeniyim :( ahcc ve propolis

öncelikle herkese merhaba hpv yaklaşık iki aydır hayatımda ya da ben iki aydır biliyorum iki ay önce genital bölgemde fark ettiğim lezyonlar için doktora gittim ve siğil olduğu söyledi. 1 ay aldara krem kullandım bir iki tanesi kremle geçti bugün de kalanları yaktırdım. Günlerdir forumda her yazıyı okudum. Ahcc kesinlikle alacağım ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum. Ahcc alana kadar propolis kullanmak istiyorum trendyolda beeo suda çözülebilir olanı gördüm en iyisi o mudur ve nasıl kullanmam gerekiyor? ya da ahcc ile ikisini aynı anda kullanabilir miyim? yardımcı olursanız sevinirim doktorlar bunları hiç söylemedi smear bile yapmadılar kendimi çok çaresiz hissediyorum

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: yeniyim :( ahcc ve propolis

Merhaba
    Eğiçayır alkol bazlı propolis kullan
    Günde 20 damla
    10 damla sabah kahvaltıda
    10 damla aksam yemeğinde
    Dvitk2 birlikte al . D vitamini K2 ile birlikte
    Kahvaltıda silme çay kaşığı zerdeçal üzerine karabiber ve zeytinyağı. Bunları yemek kaşığına dök ve iç. Zerdeçal bir silme çay kaşığından fazla olmayacak. Sonra bu zerdeçal yemek kaşığına dökülecek üzerine karabiber ve bir tatlı kaşığı zeytinyağı eklenecek , içilecek.
    Dozları internetten de alabilirsin .
    Bunu 6 ay uygula . Maddi imkanın varsa ahcc de alabilirsin
    D vitamini 20 nin altındaysa bazen Ahcc negatif yapmayabilir . Bu yüzden d vitaminine mutlaka baktır
    Not: ben doktor değilim . Yazdıklarımı araştırmandan ve doktorlara sormadan uygulama.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc kullanırken, propolis de kullanabilirsin elbette. Forumdaki arkadaşlar memnundu. @Detaycı'nın dedigi gibi özellikle d vitamini önem taşıyor, eger d vitaminin eksik ise onu yükseltmeye bak, o yükselince veya o yükselirken (onla ilgili de destek alırsan) daha etkili olur negatif olma sürecin. D vitaminini kafana göre alma ama, önce doktora gidip seviyesine baktır. Biz covidden korunmak için venatura markasının d3k2 vitaminini kullanıyoruz evde, eczanelerde de var bu marka, eğer doktor bir öneride bulunmazsa buna bakabilirsin, kaç kioysan 10 kiloya 1 damla düşecek şekilde kullanıyorsun. 50 kilo biri 5 damla kullanmalı mesela gibi... Aynı şekilde doktor ile de konuş ahcc kullanacağını.

Ahcc kullanımı için de alva supplement (time health ahcc resmi türkiye distribütörü) ile iletişime geçebilirsin, anlatıyorlar çekinme, aklındaki ahcc soruları için yardımcı olurlar.
    Ama kısaca bilgi vereyim; eger time health marka kullanacaksan günde 6 tane alacaksın. baska marka olursa onun hesabını kendin yapabilirsin çünkü ana konu günde 3 gram alıyor olman, ve time health'de bu 6 adete denk geliyor. Sabah kahvaltıdan 45 dk - 1 saat önce alıyorsun, alırken aç olman önemli, hepsini alıyorsun - parça parça güne bölme- bol su ile içtikten 1 saat sonra kahvaltını yapabilirsin. tek tek suyla yutmanı öneririm, hepsini bir anda yutmaya çalışmak zor olur.

Durum
    gozzde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

@detaycı ve arya çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için <33 bir de Arya senin blog yazında ahcc temin edebilmek için bir numara vardı +90 542 487 21 22 diye mesaj attım ama iki saattir dönüş alamıyorum. İnternetten https://www.alvasupplement.com/ bu siteyi buldum doğru mu acaba dolandırılmak istemem 🫣

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı gozzde Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @detaycı ve arya çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için <33 bir de Arya senin blog yazında ahcc temin edebilmek için bir numara vardı +90 542 487 21 22 diye mesaj attım ama iki saattir dönüş alamıyorum. İnternetten https://www.alvasupplement.com/ bu siteyi buldum doğru mu acaba dolandırılmak istemem 🫣
    Eskiden numara veriyorduk whatsapptan ulaşması kolay diye, ben de öyle iletişim kuruyordum, üyelere de rahat oluyordu, sonra onu bıraktılar, kendi sitelerinde whatsapptan sipariş verme seçeneği hala var diye biliyorum ama.
    Doğru burası Merak etme güvenilirler baya, düşün ben bile zamanında onlardan aldım ki ben 5 yıl önce falan negatif oldum düşün kaç senelik....
    5-6 yıldır münasebetimiz var tanışıyoruz artık forumdakilerin geldiğini biliyorlar yıllardır her konuda yardım ederler.

Bu Konu için Etiketler