Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal siğili olanlar şikayet ??

Durum
    Sau
    Sau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Anal siğili olanlar şikayet ??

Arkadaşlar sizlerde makatta analda olan siğillerden bendede var. Ve akıntı oluyor bu normalmi?

Durum
    cghleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Sau Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlerde makatta analda olan siğillerden bendede var. Ve akıntı oluyor bu normalmi?
    Evet makat cevresi ve iceride olan sigiller akinti yapabiliyor.

Durum
    bursa__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Kızıl mavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim pişman. Dokununca acımıyor, kaşıntı var sadece hareket ediyor dokununca. Bu sayfa da olmasa kafayı yemiştim. Buraya gelip rahatlatıyorsunuz tecrübelerinizi yazıyorsunuz, iyi geliyor gerçekten. Sürekli bununla yaşamak bu fikre kapılmak korkunç. İyiki varsınız 🙏🏻
    Bu arada genel cerrahiye gitmeye karar verdim, doktor akrabam var ona baktırcam içeriyede baksın yaktıracam mecbur..
    Bu konuyla alakalı tecrübesi olan arkadaşlar ne yaptıklarını ne kullandıklarını yazarsa sevinirim…
    Merhaba genel cerrahiye gittiniz mi merak ettim aynı sorun bende de var kaşıntı iç kısımdada var gibime geliyor

Durum
    emelgumus21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Benimde içe doğru var kriyo yaptırdım şimdi iyice açmaya çalıştığımda sivilce gibi bir şey var içeride genel cerrahi doktoruna gittim içe yayılmaz bu deri hastalığı dedi anaskop yapmadı çok saçma değil mi ya tam kendimi topluyorum iyi oluyorum propolis içiyorum yeşil çay içiyorum konduxıl kullanıyorum içeriye doğru hafif bir şey görünce alt üst oluyorum 2 ay oldu benim 2 hafta arayla gidip donduruyorum dış kısımda yok ama içeride olacak diye aklım çıkıyor içerde olursa nasıl bir yok izlenir

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı cghleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet makat cevresi ve iceride olan sigiller akinti yapabiliyor.
    Bu nasıl bir akıntı merakımdan soruyorum sadece, yani durup dururken bir şey mi akıyor oradan? Hpv olduğum dönemde, zamanında makat çevresinde birkaç tane çıkmıştı bende sonra hiç tekrarlamadı, ama akıntı olmamıştı galiba.

Durum
    cghleo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu nasıl bir akıntı merakımdan soruyorum sadece, yani durup dururken bir şey mi akıyor oradan? Hpv olduğum dönemde, zamanında makat çevresinde birkaç tane çıkmıştı bende sonra hiç tekrarlamadı, ama akıntı olmamıştı galiba.
    Hayır durup dururken birşey akmıyor. Günlük vajinal akıntı gibi düşünebilirsiniz lezyonlara reaksiyon olarak nemleniyor sürekli.

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı cghleo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır durup dururken birşey akmıyor. Günlük vajinal akıntı gibi düşünebilirsiniz lezyonlara reaksiyon olarak nemleniyor sürekli.
    Bende siğil olduğu dönemler hiç olmadı herkeste olmuyor o genelde tedaviyi geciktirenlerde içeride sigili fazla olanlarda oluyor

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İçerdekilere nasıl bir yöntem uygulanıyor ve günlük yaşantıyı etkiliyor mu çok fazla ???

Durum
    Happymappy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi anlıyorum seni bende aynı durumdaydim daha tedaviye başlamadan önce.. ama merak etme belli Bi tedaviye başladıktan sonra daha net oluyor kafan en azından kafanda bisiler haloluyor. Bende anal sigille mücadele ediyorum. İçeride var.. Her ay düzenli gidiyorum ilk zamanlara göre azaldı diyebilirim. Sen önce Bi baktir içeride varsa beger sonra burdan tekrar yazarsın tecrubelerimi aktarrim sana elimden geldiğince. Geçmiş olsun
    Son soruyu aslında sana sormuştum ?
    İçerdeki siğillere nasıl bir yöntem uygulanıyor ve günlük yaşantıyı etkiliyor mu diye

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Happymappy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Son soruyu aslında sana sormuştum ?
    İçerdeki siğillere nasıl bir yöntem uygulanıyor ve günlük yaşantıyı etkiliyor mu diye
    Iceridekileri koter le yakıyorlar. Sigiller fazlaysa ilk gün lavabo esnasında problem olabilir. Onun dışında Bi problem olmuyor