Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Propolis, Düzenli Beslenme ve Sonuç

Durum
    Kuruntu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Propolis, Düzenli Beslenme ve Sonuç

Selam, bu sitede ve başka sitelerde de propolis ile sigillerden kurtulan çok kişiye rastladigim için ben de denemek istedim. Siğiller yok oluyor ama tekrar çıkıyor.. tavsiyen için teşekkürler

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Kuruntu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba. Belki sizlere de faydam olur diye bu yazıyı yazmak istedim.

3 ay önce genital bölgede 3 adet siğil oluşumu farkettim. Sonra pek önemsemedim açıkçası. Bi hata yapıp jiletle genital bölgemi temizledim fakat siğillerin bulunduğu bölgeyi jilet ile almadım. Sonrasında 1 tane daha siğil farkettim ve toplamda 4 adet siğil oluşumu gördüm. (Benim gördüklerim bu kadar, belki daha küçük oluşumlu vardır bilemiyorum.) Neyse, sonra internetten baya bir araştırma yaptım. Doktora gitmedim çünkü kendimce sebeplerim vardı. Sigarayı azalttım. Hemen beslenme düzenimi degistirdim, ağırlıklı olarak yeşillik ve 2 günde bir brokoli ekledim yemeklerimin yanina. Ayrıca her gün bir tam sarımsak yemek ile beraber çiğneyip yuttum. Her gün 2 bardak yeşil çay tüketmeye başladım. Stresi olabildiğince azalttım. En geç 12 ye doğru uyuyup sabah erkenden uyandım, yani uyku saatlerimi daha verimli yapmaya çalıştım. Spor yapmadım fakat her gün işe yürüyerek gidip geliyorum. Bu arada beslenme ile birlikte Saracoğlu nun propolis tavsiyesini izledim youtube dan ve hemen şubesinden 1 tane alkol bazlı propolis aldım(125tl). 1 ay boyunca günde 15 20 damla yarim bardak suya damlatıp içtim ve her gün siğillerimin üzerine damlattim. 2 hafta içinde 1 tane sigil yok oldu. Diğer 3 siğil birbirine çok yakındı ve o bölgeyi çok tahriş etti. Aşırı kaşınmaya başladı ve 3 4 gün ara verdim. Sonra beeo marka alkol bazlı propolis aldım eczaneden(86tl) ve aynı şekilde hem içip hem sürmeye devam ettim. 2 ay geçtikten sonra bi faydasını göremedim diye düşünüyordum sonra çay ağacı yağının da siğillere çok iyi geldiğini okudum. Hemen gidip aldım ve sabahları çay ağacı yağı sürüp akşamları propolis sürdüm. 2 hafta sonra yine aşırı tahriş ve kaşıntı başladı. Sonra bir sabah duştayken siğillerin olduğu bölge kabuk atmaya başladı ve 2 3 gün sonra bütün siğiller döküldü. Şu an hala o bölgede hafif bir kaşıntı var ama siğiller yok oldu. Siğilleri yok etme sürecim yaklaşık 3 ayı buldu ama propolis deneyen çoğu kişide siğiller ilk 1 ay içinde düşüyormuş. Ha bir de bir hocaya okutmustum 1 buçuk ay kadar önce, ücretsiz okuyor hayrına. 1 ay içinde siğillerin düşecek demişti belki de onun faydası oldu bilemiyorum. Ama Rabbime şükür siğiller yok oldu. Şu an hala propolis kullanıyorum. Eğer tekrardan siğil oluşursa bu gönderinin altına güncelleme yapacağım. Herkese çok geçmiş olsun.
    Çok geçmiş olsun

Durum
    Kuruntu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim.