Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr hakan topalismailoglu ile gorusme ve hpv

Durum
    Yaassemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Dr hakan topalismailoglu ile gorusme ve hpv

Sorun bence beklenir tabiki ama bulastiriyo olmamiz korunsak bile o uZucu

Durum
    Tip16yas35. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Doktorun böyle söylemesine üzüldüm gözden kaçan tek bir siğil bile önemli o zaman😔😔

Durum
    Mental - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar düşünsenize eğer böyle bir durum olsaydı bu virüs daha kötü patlardı.ben bir forumda siğil yaktırıp sonrasında evlenip çocuk yapmış birisini bile gördüm.arya kaç yıldır siğil çıkarmıyo biliyosunuz hemde bağışıklığımın çok düştüğü zamanlar oldu bile dedi. Ben 3 gün önce hasta oldum maşallah siğil falan yok halen. Göründüğüm doktora görede( devlet hastanesinde bir doktor kendisi) 3,4 yıl siğil çıkar sonrasında çıkmaz kafaya takarsan daha çok çıkar dedi(kendisi 10 hastayla birden uğraşıyo , doçent olan başka bir ürolog da aynısını söyledi ). Hayatımızda 3 yıl cinsellik olmazsa ölmeyiz arkadaşlar. Bir sürü fırsat var genital siğile sirke dene , propolis dene oda olmadı devlette kriyo yaptır. Ahcc ye paran mı yok? Bir sürü bağışıklık güçlendirici var eczanelerde.günde 1 portakal yiyin 1 kase yoğurt yiyin arkadaşlar yapın bir şeyler eliniz kolunuz bağlı a tamam ben bunu kaptım bununla yaşıyıcam diye ağlaya ağlaya gezmeyin (ÇÜNKÜ BU KANA KARIŞMIYO TEKRARLIYORUM KANA KARIŞMIYOOO DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ BİLE ATILABİLDİĞİNİ SÖYLÜYO)Günde 1 paket sıgaraya vericeğiniz parayı bu tür besinlere ayırın paranızı.Atıcaz arkadaşlar bir şekilde yapıcaz inanıyorum ve atıldığını düşünüyorum daha 19 yaşındayım ve ben hayatımın en başında yakalandım bu illete.üniversite sınavına hazırlanıyorum üstelik düşünün😂 dertleşmek isteyen varsa yazabilir buradan görüştüğüm 2 kişi var 2 side savaşıyo şu an sizde savaşın gerçekten kafası karışık olanlar,hayatı bitti sananlar yazabilir konuşabiliriz sizi anlıyorum,sizi çok iyi anlıyorum ama eğer siz bu şeyi taşıdığınızı bildiğiniz halde sıgara,alkol,fasfood , aburcubur vb.şeylere devam ederseniz atamazsınız ama eğer hayatınızda bir şeyleri değiştirirseniz neden atamayasınız?

Durum
    Tecrübeli Üye

Mentalcim atabiliyoruz ama cok cok kisa bir zaman da elebette degil dna virusu bu degisik bir hastalik kimsenin yorum cok yapamadigi turden olan yapcak bir sey yok zaman gostericek herseyi ins hepimiz guzel gunleri goruruz ne diyelim..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mental Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar düşünsenize eğer böyle bir durum olsaydı bu virüs daha kötü patlardı.ben bir forumda siğil yaktırıp sonrasında evlenip çocuk yapmış birisini bile gördüm.arya kaç yıldır siğil çıkarmıyo biliyosunuz hemde bağışıklığımın çok düştüğü zamanlar oldu bile dedi. Ben 3 gün önce hasta oldum maşallah siğil falan yok halen. Göründüğüm doktora görede( devlet hastanesinde bir doktor kendisi) 3,4 yıl siğil çıkar sonrasında çıkmaz kafaya takarsan daha çok çıkar dedi(kendisi 10 hastayla birden uğraşıyo , doçent olan başka bir ürolog da aynısını söyledi ). Hayatımızda 3 yıl cinsellik olmazsa ölmeyiz arkadaşlar. Bir sürü fırsat var genital siğile sirke dene , propolis dene oda olmadı devlette kriyo yaptır. Ahcc ye paran mı yok? Bir sürü bağışıklık güçlendirici var eczanelerde.günde 1 portakal yiyin 1 kase yoğurt yiyin arkadaşlar yapın bir şeyler eliniz kolunuz bağlı a tamam ben bunu kaptım bununla yaşıyıcam diye ağlaya ağlaya gezmeyin (ÇÜNKÜ BU KANA KARIŞMIYO TEKRARLIYORUM KANA KARIŞMIYOOO DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ BİLE ATILABİLDİĞİNİ SÖYLÜYO)Günde 1 paket sıgaraya vericeğiniz parayı bu tür besinlere ayırın paranızı.Atıcaz arkadaşlar bir şekilde yapıcaz inanıyorum ve atıldığını düşünüyorum daha 19 yaşındayım ve ben hayatımın en başında yakalandım bu illete.üniversite sınavına hazırlanıyorum üstelik düşünün😂 dertleşmek isteyen varsa yazabilir buradan görüştüğüm 2 kişi var 2 side savaşıyo şu an sizde savaşın gerçekten kafası karışık olanlar,hayatı bitti sananlar yazabilir konuşabiliriz sizi anlıyorum,sizi çok iyi anlıyorum ama eğer siz bu şeyi taşıdığınızı bildiğiniz halde sıgara,alkol,fasfood , aburcubur vb.şeylere devam ederseniz atamazsınız ama eğer hayatınızda bir şeyleri değiştirirseniz neden atamayasınız?
    Kafaya takınca sigilin çıktığını ben de söylüyordum biraz pozitif olup boşvermek lazım, sanırım ben de vakti zamanında sigil çıkarmadığım 3.ayımdan sonra bu mutluluk tribine girmiştim, allahtan çıkarmamaya devam ettim + sonradan negatif oldum biliyorsunuz. Ama bu işin sırrı her çıkan sigilde yıkılmamak, ama sigil cıkmadıgında da bunu dusunmemek, hayata pozitif bakmak + doktor kontrollerini aksatmamak

Durum
    Mental - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Evet aslında reçete belli,2 yıl cinsellik yaşamadan da yaşayabiliriz diye düşünüyorum😂yarışmacı arkadaşlara başarılar siğilsiz ilk ayım. Bu arada propolis tavsiye ederim ben 2 tane bitirdim bence faydası oldu.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Mental Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet aslında reçete belli,2 yıl cinsellik yaşamadan da yaşayabiliriz diye düşünüyorum😂yarışmacı arkadaşlara başarılar siğilsiz ilk ayım. Bu arada propolis tavsiye ederim ben 2 tane bitirdim bence faydası oldu.
    kesinlikle 2 yıl cinsellik olmaması fikri başta zor gelebilir ama hpv ile ilgili yaşadığınız süreçler sizi cinsellikten sogutuyor zaten hahahahaha. Böyle de güzel teselli veririm Şaka bir yana insan alışıyor

Durum
    Tecrübeli Üye

@arya kimse beni yanlis anlamasin burda da erkeklerden tiksindim bu olaydan sonra cinsellik bi yana kalsin

Durum
    bilirkisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Yaassemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @arya kimse beni yanlis anlamasin burda da erkeklerden tiksindim bu olaydan sonra cinsellik bi yana kalsin
    Lütfen böyle düşünmeyin. Sonuçta karşı taraf size bile isteye bulaştırmıyor, ileride virüsu atlattığınız zaman bile sizin için takıntı haline gelebilir.

Durum
    Kızıl mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim eski erkek arkadaşım salak olduğu için bulaştırdı bana. Lezyonları varmış, ben görmedim farketmedim. Bulaştıktan sonra farkedebildim. Ona bunu söyleyince bu siğiller bende hep vardı arada geçiyor sonra tekrar çıkıyor dedi ,bunun bi virüs olduğunu bile bilmiyor gerizekalı. Onun yüzünden hayatım karardi, geçmişte yaşadığı ilişki listesi kabarık, hiv testi bile yaptim korkumdan ,allahtan negatif geldi digerleri. Düşük riskli hpv ye sahibim ama sigil çıkarmak çok sıkıntılı bi durum. Yanması batması tedavisi psikolojisi bitirdi beni. Şimdi çok iyi biriyle beraberim, ona hala söyleyemedim. Ilişki istiyor nasil söylim, daha benim biriyle beraber olduğumu bile kabullenemiyor hala. Sorun yaşıyoruz bu yüzden, bi de hpv söylersem ne olur bilmiyorum. Bazen ayrılayım diyorum bukadar stres yaşamazsam daha çabuk atlatırım hpvyi. Ama ona bulaştırma korkusundan sürekli stres içindeyim, çıkmaz bi döngüye girdim napayım ben biri akıl versin ya. Birbirimizi çok seviyoruz ciddi ilişkimiz var aileler de biliyo ama durumlar böyle, ne olacak napicam bilmiyorum