Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr hakan topalismailoglu ile gorusme ve hpv

Durum
    Yaassemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dr hakan topalismailoglu ile gorusme ve hpv

Arkadaslar merhabalar herkese ;
    Oncelikle su konuya net bir sekilde deginmek istiyorum hpv yi vucuttan atabiliriz ammaaa sole bir sey varki ; hocamizla konustugumda vucudumuzun bagisiklik sistemiyle alakali oldugunu tamamiyla bununla tipe gore atabilcegimizi ve 6 ayda bir kadinlar icin smear verilmesi gerketigini soledi ben 27 yasindayim ne zaman atarim dedim bana 2 3 sene sonra dedi ve ahcc kullaniyorum propolis yesil cay icimi beta glukamin bu gibi takviyelerde aliyorum ve bu sekilde 2 3 senede atacgimi soledi. Bir de eger vucudumuzda sigil varsa bunu bir depo olarak gorcegimizi ve tasiyici olarak hayatimiza devam edebilcegimizi soledi. Evet negatife donebiliriz ama sigilimiz varsa biz bunu tasimaya devam edecegiz cunku negatiften sonra sigil cikanlarda var ornek olarak onlari gorebiliriz hocamizdan duyduklarim bunlar herkese gecmis olsun. Hee bu arada 6 7 ayda da atan olabilir ama sigil olammasi gerekli devam etmemesi icin tesekkurler herkese..

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Dr hakan topalismailoglu ile gorusme ve hpv

Alıntı Yaassemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhabalar herkese ;
    Oncelikle su konuya net bir sekilde deginmek istiyorum hpv yi vucuttan atabiliriz ammaaa sole bir sey varki ; hocamizla konustugumda vucudumuzun bagisiklik sistemiyle alakali oldugunu tamamiyla bununla tipe gore atabilcegimizi ve 6 ayda bir kadinlar icin smear verilmesi gerketigini soledi ben 27 yasindayim ne zaman atarim dedim bana 2 3 sene sonra dedi ve ahcc kullaniyorum propolis yesil cay icimi beta glukamin bu gibi takviyelerde aliyorum ve bu sekilde 2 3 senede atacgimi soledi. Bir de eger vucudumuzda sigil varsa bunu bir depo olarak gorcegimizi ve tasiyici olarak hayatimiza devam edebilcegimizi soledi. Evet negatife donebiliriz ama sigilimiz varsa biz bunu tasimaya devam edecegiz cunku negatiften sonra sigil cikanlarda var ornek olarak onlari gorebiliriz hocamizdan duyduklarim bunlar herkese gecmis olsun. Hee bu arada 6 7 ayda da atan olabilir ama sigil olammasi gerekli devam etmemesi icin tesekkurler herkese..
    Negatif olduktan sonra siğil çıkaranlar demişsin de nasıl yani negatif olunca siğil çıkmasını ilk defa duydum??

Durum
    Tecrübeli Üye

Yoo cok kisi var negatiften sonra sigil cikan cunku 40 tipe bakiliyo lablarda hadi 50 tip olsun diger 50 tip bulasmadigini berden biliyoruz bilemiceZZ ondan ne zaman vucuttan atariz bilemeyiz onu anlatmak istedim

Durum
    Üzüntülü00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dr hakan arkadaşa demiş ki,
    Siğili olanlar pozitif olucak hayatları boyunca, yalnızca siğil çıkarmayan kişiler 2 3 senede bu virüsü atıyor demiş diye.

Ne yani siğili olanlar ömür boyu hpv virüsü vücutta kalıcak mı. Kaç kişi de siğil yok, hpv olup siğili olmayan kişi bir elin 5 parmağını geçmez. Bu doktor neden böyle diyo, siğili olanlar virüsü atamaz, hpv ile yaşarlar taşıyıcı olurlar ne demek. Bu doktora muayne olcaktım şu konuşmasından sonra asla düşünmüyorum

Durum
    Üzüntülü00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Düzeltiyorum üsteki yazımı,
    Siğil varsa ve negatif olsan dahi vücutta virüs olcakmış taşıyıcı konumda böyle demiş. Ne kadsr doğru mantıklı aklım yetmiyor benim

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

bi mantık hatası var bence de üzüntülü. hoca ne demiş buraya nasıl yansımış bilemedim

Durum
    Tecrübeli Üye

Yoo mantik hatassi falan yok arkdaslar bugun gittim hoca aynu bu sekilde soledi inanin yaptiklarim zaten saglikli bir vucut icun yapilabilcek seylerden fazlasi ben bu halde bile 2 3 yilda atarmisim 😀 bana sasirtici geldi burda okduklarim ve doktorun dedikleri arasindada fark var!

Durum
    Özel Üye

2 yıl hadi neysede sağlıklı beslenme ve düzenli siğil yakmayla negatif olmanın 3 yıl süreceğini hiç sanmıyorum. Ki burda bile yüzlerce örneği var. 3 yıl boyunca negatif olmayan 1 elin parmağını geçmez.

Durum
    Tecrübeli Üye

Senelerdir negatif olmayan insanlar var bence bunlar 3 5 degil eminim buna ayrica insanlar sigil cikmaya baslayinca ogreniyolar belkide daha once kaptilar sigil hemen cikitigini dusunmuyorum bazilarindada hoc cikmiyor ornek bendeki gibi bana coxuk demese ben asla ole oldugumu bilemicektim bole dusunebiliriz

Durum
    Özel Üye

Alıntı Yaassemen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senelerdir negatif olmayan insanlar var bence bunlar 3 5 degil eminim buna ayrica insanlar sigil cikmaya baslayinca ogreniyolar belkide daha once kaptilar sigil hemen cikitigini dusunmuyorum bazilarindada hoc cikmiyor ornek bendeki gibi bana coxuk demese ben asla ole oldugumu bilemicektim bole dusunebiliriz
    Her neyse burda sevinecegimiz Bi nokta vücuttan atılıyor olması. Siğil çıkmadan 2 yada 3 yılda beklenir negatif olmak için