Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv test sonucum 2. Kez NEGATİF

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv test sonucum 2. Kez NEGATİF

Merhaba arkadaşlar bu yolda savaşan herkese umut olsun diye sevincimi paylaşmak için geldim hpv test sonucum 2. Kez negatif geldi şükürler olsun hikayemi bilenler bilir 2019 da kapmıştım 6 ay önce ilk testimde 21 tipe bakılmıştı ve negatif gelmişti testlerde yanılma payı olabiliyor ve içim daha da rahat etsin diye 10 gün önce tekrar test verdim ve güzel sonucu bugün aldım tam 51 tipe bakıldı ve sonuç yine NEGATİF şükürler olsun yılmayın savaşın bu illet geçiyor ben bedenimden aklımdan ve hayatımdan tamamen siliyorum bu defter kapanmıştır benim için umarım bir daha karşılaşmam herkese sağlıklı günler dilerim hoşçakalın

Durum
    Yaassemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Hpv test sonucum 2. Kez NEGATİF

Sonucunuzun negatif olmasi 2 3 sene surmus sanirim gecmis olsun herkes icin genel atma suresi bu kdar darisi bizim basimiza

Durum
    Özel Üye

Negatif olması ne kadar sürdü bilemem belki 6 ay belki daha fazla ben test yaptırmak için bekledim sadece acelem yoktu çünkü

Durum
    Özel Üye

Bu arada doktorum geçmiş gitmiş takma artık kafana yoluna bak dedi önlem amaçlı 3 yılda bir test yaptırmamı istedi geçmez vücuttan atılmaz diyen hpv hakkında yeterli bilgi sahibi olmayan doktorlardan değil kendisi

Durum
    Tecrübeli Üye

Doktorunuz kim acaba ben bir suru doktora gittim hepside tereddut yasiyo vucuttan atiliyo derken ayrica baska hpv tipini kapmadiginiz ne malum 51 tip disinda daha bi 50 tip daha var bilemiyoruz hic bir zaman bilemeyecegiz ve dotkorlada bilemicek

Durum
    Özel Üye

Test sonucumun açıklama kısmında şu yazıyor 51 tip dışında olması muhtemel tüm tiplere bakılmıştır bu ibare benim için yeterli insanlara umut olması için güzel sonucumu paylaştım siz neden bu kadar olumsuzsunuz eğer atılamaz fikrine inanırsanız gerçekten atamazsınız bende bu yolda savaştım ama atacağıma inancım tamdı herkes buna inanmalı doktorum alanında bilindik ünlü prof Polat Dursun

Durum
    Tecrübeli Üye

Ben atlatacagimi dusunuyorum zaten o konu da merak etmeyin olumsuz degilim dogru neyse onu soyluyorum herkes benim gibi spor yapmiyo herkesin bunyesi bir degil emin olun herkes kolay atlatacak diye bir sey yok dogru neyse onu konusuyorum bin tane doktora gittim binide bole soyluyo emin olabilirisniz hepsiyle detayli bir konusma yaptim

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bu yolda savaşan herkese umut olsun diye sevincimi paylaşmak için geldim hpv test sonucum 2. Kez negatif geldi şükürler olsun hikayemi bilenler bilir 2019 da kapmıştım 6 ay önce ilk testimde 21 tipe bakılmıştı ve negatif gelmişti testlerde yanılma payı olabiliyor ve içim daha da rahat etsin diye 10 gün önce tekrar test verdim ve güzel sonucu bugün aldım tam 51 tipe bakıldı ve sonuç yine NEGATİF şükürler olsun yılmayın savaşın bu illet geçiyor ben bedenimden aklımdan ve hayatımdan tamamen siliyorum bu defter kapanmıştır benim için umarım bir daha karşılaşmam herkese sağlıklı günler dilerim hoşçakalın
    Çok sevindim canım senin adına gerçekten moral oldu. Darısı bizlerin başına

Durum
    Üzüntülü00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Çok tebrik ederim. Gördükçe umutlanıyor insan. İnan burda böyle bişi okumak, 50 doktorla konuşmaktan daha motive edici.

Durum
    Özel Üye

Korkmayın arkadaşlar geçiyor yeter ki buna inanın ve savaşın ben evliyim bekarken kapmıştım bu hastalığı negatife döndüm ve eşime bulaşmadı çok şükür eğer vücuttan atamazsınız ömür boyu bulaştırıcı olarak yaşayacaksınız diyen doktorların söyledikleri doğru olsaydı eşime bulaşırdı çoktan onu da bırakın dünyada hpvli olmayan kalmazdı olumsuzlara takılmayın olumlu düşünün ve tabiki sevgili Aryanın önerilerini uygulayın sağolsun onun önerdiği yöntemlerle atlattım ben