Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV Tip 16-11'den 2 Ayda Mucize Kurtuluşum

Durum
    c92sad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

HPV Tip 16-11'den 2 Ayda Mucize Kurtuluşum

Herkese Merhaba Arkadaşlar;

Bu yazımda sizlere HPV tip 16 ve 11 den nasıl kurtulduğumu net çözümler ile detaylıca açıklayacağım. Herkese acil şifalar diliyorum.

Ekim 2021 de şüpheli bir temas sonrası aradan geçen 2 hafta içerisinde vücudum da bazı garip etkiler fark etmeye başladım, bu durumdan yola çıkarak STD 10 testi ve HIV RNA gibi bazı bulaşıcı hastalık testleri yaptırdım ve sonuçlarım negatif geldi. Yakınma olarak bel ve sırtta ağrı, boğazımda sebebi belli olmayan takılmalar ve bazen günde 1 kiloya kadar kilo kayıpları yaşıyordum. Sonuçlarımın negatif gelmesinden dolayı doktorlar konuyu piskolojik olarak değerlendiriyordu ve buda beni tatmin etmemesine rağmen bir süre kendiliğinden geçmesi umudu ile beklemeyi tercih ettim, tabii bu sürede antibiyotik ve boğazım içinde bazı ilaçlar kullandım.

Aradan geçen 1 aydan sonra yakınmalarım devam ediyordu ve günde 100 ile 300 Gram arasında kilo vermeye ek olarak boğazımdaki takılmanın daha da artması gibi sıkıntılı süreçlere doğru ilerliyordum. Tabii bu süre zarfında dilimin en dibinden başlayan ve yavaş yavaş ortalarına doğru ilerleyen içi kırmızı noktalarla dolu beyaz bir tabaka yayılmaya başlamıştı. Bu durum beni ciddi anlamda endişelendirdiği için KBB ye gittim ve dilimin normal olduğunu miğde asidine bağlı olabileceğini söyleyerek ilaç yazmıştı, ben durumun bununla alakalı olmadığını bildiğim için ilacı almadan internette uzun uzun araştırmalar yaparak neredeyse düm belirtilerimin HPV ile bağlantılı olabileceğine kanaat getirdim.

5.01.2022 tarihinde Gelişim Lab.'da Ağız gargara yöntemi ile HPV Tiplendirme testi yaptırdım ve Tip 16-11 çıktı genital bölgede ise sadece 40-84 Pozitif çıktı (virüslü kişi ile hem oral hemde genital temasta bulunmanız aynı tipleri kapacağınız anlamına gelmiyor ağıza farklı genitale farklı tipler yerleşebiliyor). Bu durum ilk olarak piskolojik etki yarattığı için bir kaç hafta ciddi anlamda kendime gelememiştim, heleki boğaz gibi hassas bir yerde pozitif olması virüsün risklerini öğrendikten sonra beni daha da etkilemişti.
    Ne kadar kendimi kötü de hissetsem uzun uzun araştırmalar yaparak doğru çözüm yolları bulmaya çalıştım. İşte tamda bu noktada sizlere virüslerden nasıl kurtulduğumu ve hangi işlemleri adım adım yaptığımı anlayacağım.

1. Öncelikle kesinlikle panik yapmayın kendinizi rahat hissetmeye çalışın. HPV (tüm tipler) tedavisi olan bir hastalıktır ve kendinize dikkat ederek tedavi yöntemlerini düzenli bir şekilde aksatmadan uygulamanız durumunda neredeyse %95 gibi yüksek bir olasılıkla vücuttan tamamen atılabilmektedir (Kişinin bünyesine ve bağışıklık sistemine göre atılma süresi değişiklik gösterebilir)

2. https://www.alvasupplement.com Web sitesi üzerinden AHCC siparişi verdim günde 3 Gram olacak şekilde 6 adet sabahları aç karnına kullanıyorum (yaklaşık 3 aydır düzenli kullanmaktayım)

3. Sabah, öğle ve akşam yemeklerini mutlaka düzenli yemeye ve sağlıklı ürünler tüketmeye gayret ettim ayrıca sabahları taze sıkılmış portakal suyunun içine https://www.beeo.com.tr/suda-cozunur-propolis-damla BEEO propolis damlattım (yaklaşık 3 aydır düzenli kullanmaktayım, günde 40 damla)

4. Ocak ayının sonlarına doğru azımda bazı ufak siğiller ve dilimde yaralar çıkmaya başlamıştı ek olarak yutağımdaki takılmalar da devam ediyordu. Bir çok ilaç ve antibiyotik kullandım ancak hiçbiri en ufak bir iyileşme sağlamadı (KBB Doktorlarının önerdiği ilaçlar)

Ağzımdaki yaralar ve siğiller için https://www.hepsiburada.com/aromel-l...m-HB000015ZXFL lugol iyot %5'lik alarak sabah ve akşamları çay bardağına 6 damla damlatıp 1 dk boyunca ağızımda gargara yaptım, ek olarak yara olan yerlere kulak çöpü ile ayrıca sürdüm (yaralar 2 haftada tamamen iyileşti boğazımdaki takılma da geçti, siğillerde %40 oranında küçüldü ancak tamamen geçmedi). Şuan kullanım oranımı azaltarak haftaya 2 kere uygulamaya devam ediyorum.

5. Şubat 2022'de Biorezonans tedavisine başladım haftada 3 seans (kişinin durumuna göre haftada 1 de olabilir) toplamda 10 hafta olacak şekilde ve halen seanslara devam etmekteyim. Biorezonans tedavisi için OP. DR. HASAN İLKEHAN'a gidiyorum (www.ilkebiorezonans.com). Kendisi gerçekten deneyimli ve harika bir doktor, ilk başladığımda piskolojik olarak çökmüştüm ve durumumu kendisine detaylıca aktardığımda bana bu virüsü tamamen atlatacağımı söyleyerek gerçek anlamda motivasyonumu yerine getirdi. Sonrasında virüsten nasıl kurtulacağımı ve tedavinin nasıl işleyeceğini tüm detayları ile uzun uzun anlattı. Tüm detayları uzun uzun açıklayarak konuyu daha da uzatmak istemiyorum tabii sorarsanız cevaplayabilirim

Tedaviye görüşmeden 1 hafta sonra başladım ve haftada 3 seans olacak şekilde devam ediyorum(tedavi öncesi kan testi yapılıyor). Bu haftayı da dahil edecek olursak toplamda 9'uncu haftam oldu. 01.04.2022 tarihinde Oral HPV testi yaptırdım ve test sonuçlarım 2 aya yakın bir çalışma ile negatif geldi(iki farklı laboratuvar da test yaptırdım). Şuan sadece genitalim de olan 2 adet zararsız tip için çalışmaya devam ediyoruz. Ek olarak alejiler, bağışıklıklık güçlendirme, bağırsak flora bakterileri, helpes ve benzeri gibi hastalıklara da aynı ayda çalışıyor.

Şuan ağızımın içinde halen küçük siğiller var ancak testlerde sonuç negatif geliyor. Doktorum virüsün hücre içinde yok olduğunu ve fiziksel iyileşmelerin 5 yada 6 ay süreceğini, bu sürenin sonunda ise siğillerin kendiliğinden iyileşeceğini belirtti. Yani Biorezonans ile siğilleri yaktırmadan kurtulmanın mümkün olduğunu belirtiyor, bunun örneğine bir çok yerde rastlamıştım hatta eski hastalar kliniği arayarak iyileşme süreçleri hakkında kliniği bizzat bilgilendirmiş.

Ben tedaviye 1.5 ay daha devam edeceğim, bu virüsten kurtulmanın en ama en hızlı yolunun gerçek anlamda Biorezonans olduğunu düşünüyorum. Toplamda 5 aydır bu hastalığı taşıyorum hele ki tip 16 çok inatçı bir tip. Buna rağmen 2 aylık kısa bir tedavi boğazda ki virüsü hızlı bir şekilde yok etti. Sistemin temel mantığı virüsün frekansını saptayarak anti frekans yani ters frekans ile virüsün yok olması sağlamak. Aynı ters mıknatısların birbirini itmesi gibi. Ek olarak tedavi kişiden kişiye farklılık gösterebileceği için fiyatlar kişi özelinde belirleniyor ve farklılık gösteriyor (net bilgi için muayene olmanız gerekiyor).

Sormak istediğiniz soru varsa çekinmeden yazabilirsiniz. Elimden geldiği kadar sizlere destek olmaya çalışırım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: HPV Tip 16-11'den 2 Ayda Mucize Kurtuluşum

Geçmiş olsun ama 2 ay benim için her zaman erken bir süre. Özellikle o sigillerin akıbetini ben olsam sürekli takip ederdim.
    Birde erkekseniz testi nasıl yaptırdınız tekrardan penis ucuna cubuk sokularak mı? Kadınsanı zaten sorun yok
    Fiziksel iyileşme dediği şey yani 5-6 ay içinde süre verdiği konu bence kritik 5-6 ay boyunca yeni bir sigil oluşumu çıkmazsa, ve yine testin negatif çıkarsa bence o zaman negatiflik tam anlamıyla olmuş olur diye düşünüyorum, ama yine de sevindirici bir haber, hayal kırıklıgına ugramamak için aşırı önden sevinmiyorum hahaha tebrik ederim

Durum
    c92sad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: HPV Tip 16-11'den 2 Ayda Mucize Kurtuluşum

Aynen zaten sürekli takip halindeyim ne olur ne olmaz diye geçen hafta tekrar test yaptırdım ağızdan çalkantı sıvısı, penis ucu ve çevresinden alınan sürüntü ile sadece 84-40 (genitalde) çıktı, tehlikeli olan 16-11 çıkmadı. temas sonrası 6 ay olacak penisimde hiçbir siğil belirtisi yok açıkcası çıkacağını da sanmıyorum. Ancak bundan sonra tekrar uzun ve detaylı bazı testler yaptırdım Lyme ve EBV (toplam 80 tane virüs ve parazitleri kapsayacak şekilde) gibi. Şuan EBV pozitif çıktı ve onun içinde Biorezonans tedavisi almaya başladım. 84-40 içinde hocayla uzun uzun konuştum ancak frekans kapsülleri tipler zararsız olduğu için onları görmediğini daha çok riskli tipleri tanıdığını belirtti, o tiplerde AHCC ile geçer muhtemelen. Ayrıca bağışıklık değerlerime de baktırdım CD57+/CD3 (NK Hücreleri) orta seviyenin bi tık altı çıktı buna bağlı olarak Beta glutan, Dogru viteminler , Dogru aminoasitler almaya başlayacağım. Son olarak da HPV ile vücudun etkili bir şekilde savaşabilmesi için CD57+/CD3 (NK Hücreleri) hücrelerinin 300/mm3 gibi değerlere yakın olması gerekiyor bu değerlerin altında kalınması durumunda ve takviye alınmadığı sürece vücuttan atılması çok zor diyebilirim hatta atamayanlar da bu hücrelerin düşük olmasından dolayı atamıyor olabilir tabii biorezonans da CD57+/CD3 (NK Hücreleri) değerlerinin önemi olmadığı için virüse uygulanan ters frekansla hızlı bir şekilde atılabiliyor.

Hep sağlık hemde bağışıklığınızı kontrol etmeniz açısından CD57+/CD3 (NK Hücreleri) testlerini mutlaka herkese öneriyorum ciddi anlamda çok önemli testler. Fiyatı 500 TL civarında Synevo da yaptırılabilir.