Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeniden HPV

Durum
    Beyfendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yeniden HPV

Merhaba arkadaşlar selamlar arya bayadır forumda konuları ve forumdaki mesajları okuyorum ama bende konu acmak istedim 2018 nisan 10 unda hpv oldugumu öğrendim doktora gittim 10 adetti sonra 40 adet oldu hepsini verrutol ile yok ettim kırmızı sivilce gibiydiler mayıs 30 gibi tedavi bitti kurtuldum yalnız 2022 yılına kadar hic sigil cıkmamışsı buda negatif olmuş olmamdı galiba test yaptırmadım tatile cıkmadan önce 2 bayandan oldum ama net hatırlamıyorum şuan onlardanmı bulaştı diye şuan 5 adet var yine aynı doktora gittim bu sefer duoderm ve bepanten krem verdi 1 aydır onları vuruyorum zaman zaman şuan yeni cıkan sigil gibi yok ama çok kaşınıyor kaşıntı kremi sürüyorum yine care yok biraz duruyor sonra tekrar kaşınıyor yeni bi doktor buldum amelyat edip kökden yakıyor alıyor arkadaşım olmuş öneriyor sıkıcı olmaya başladı artık benim için fikriniz nedir lütfen bilgilendirirmisiniz bugun tekrar doktora gidiyorum

Duoderm asit

Bepanten krem

Vilavit V-firstect with colostrum

kullanıyorum içeriği baya da iyi doktorum verdi çin genevi ve arı sütü varmış bundan kullanan varmı ?

Bi yanlışımız olduysa affola yeniyiz 🙏🏼 Gece uyandırıyor sürekli kaşıntı sabahın köründe üye olup konu acıyorum😕

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yeniden HPV

merhabalar, yazınızda 2 bayandan oldum demişsin? 2 ''kadınla'' mı birlikte oldunuz bunu mu demek istediniz?

Mayısın 30unda sigillerden kurtulmuş olmanız aslında tedavinin bittigi anlamına gelmiyordu, hpv hala vücudunuzdaydı bence. Siz gidip üstüne 2 kişiyle de birlikte oldugunuz için hem onlardan bir şeyler almış hem de siz de bulaştırmış olabilirsiniz. Bence virüs zaten vucudunuzdaydı sadece sigil cıkarmamıstınız.

Durum
    Beyfendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yeniden HPV

2018 den bu zamana kadar cıkmıyordu ama negatif olmamışım o zaman ölemi diyosunuz? vucut direncim düştüğü içinmi yeniden tekrarladı yani kendimi negatif olarak düşünüyordum son zamanlarda beraber oldugum 1 inden süpelendiğim için gecmiş olabilir diyorum negatif için uğraşıcam artık takviyeler kullanarak