Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv testi sonrası kanama

Durum
    Umudum var - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv testi sonrası kanama

Merhaba arkadaşlar ilk hpv testimi yaptırdığımda bakireydim doktor ince bir çubukla aldı ve negatif çıktı şimdi bekaret yok tekrar test yaptırdım yaparken canım yandı ve şu an kanama var doktoru aradım kanama olabilir normal dedi hpv ya da smear testi yaptırıp kanama yaşayan var mı

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv testi sonrası kanama

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ilk hpv testimi yaptırdığımda bakireydim doktor ince bir çubukla aldı ve negatif çıktı şimdi bekaret yok tekrar test yaptırdım yaparken canım yandı ve şu an kanama var doktoru aradım kanama olabilir normal dedi hpv ya da smear testi yaptırıp kanama yaşayan var mı
    Spekulum taktığı için çok fazla acı hissediyorsun. Bende 1 hafta önce yaptırdım canımdan can gitti resmen odun gibi bi alet o aleti yerleştirmesi ayrı dert yerleştirdikten sonra vidalarını sıkıyor zaten o anda da fazla ağrı oluşuyor. Doktorum bana da kanama olabilir korkma dedi ama bende kanama olmadı sadece 2 gün boyunca çok fazla vajinal bölgem ağrıdı. Kanaman çok fazla miktarda mı acaba nasıl mesela yoğunluğu ?

Durum
    Özel Üye

Önce az az geldi sonra bi kaç kez fazlalaştı şimdi kesildi denecek kadar az bugün yaptırdım zaten inşallah yarına kalmaz kesilir çok korktum canım da çok acıdı zaten bir de ben kıvranınca sende vajinismus olabilir dedi iyice korkuttu halbuki eşimle ilişkimde sorun yaşamıyorum çok canım yandı ve çok korktum inşallah tüm bunlara değer ve sonuç negatif çıkar

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Umudum var Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önce az az geldi sonra bi kaç kez fazlalaştı şimdi kesildi denecek kadar az bugün yaptırdım zaten inşallah yarına kalmaz kesilir çok korktum canım da çok acıdı zaten bir de ben kıvranınca sende vajinismus olabilir dedi iyice korkuttu halbuki eşimle ilişkimde sorun yaşamıyorum çok canım yandı ve çok korktum inşallah tüm bunlara değer ve sonuç negatif çıkar
    Normal şuanda öyle olması korkulacak bişey yok eğer kanaman durmayıp devam etseydi yoğun şekilde o zaman sıkıntı yaşardın. Vajinismusla alakası yok bence. Gercekten alet çok büyük ve de çatısı dar olan birinin zorlanması normal benimki öyleymiş mesela. Smear verirken bizim kadar böyle zorlanan var mı merak etmiyor da değilim 😄😄

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Herkes zorlanıyor bence, ben de zorlanıyorum ama kanama tarzı şeylerin olması bence biraz fazla demek ki o bölgede bi zedelenme olmuş.

Durum
    Özel Üye

Aynen Deryaa benimkide darmış hep kolay bir işlem diyorlardı benimki böyle zor geçince endişelendim açıkcası bende merak ettim zorlanan var mı diye buraya yazmak istedim kadın olmak cidden zor Allah hepimizin yardımcısı olsun

Durum
    Özel Üye

Benim muayenem zor geçtiği için doktorda aynısını söyledi zedelenme olmuştur dedi Arya kanama normal dedi ama insan yine de korkuyor işte tekrar göstermeyi düşünüyorum