Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sizce bu tedavi yöntemi doğru olabilir mi?

Durum
    Mental - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

sizce bu tedavi yöntemi doğru olabilir mi?

kaynak: https://eksisozluk.com/entry/65751024
    ekşi sözlükte takılırken bir kullanıcı bu yorumdan faydalanarak 6 ayda vücudundan hpv yi attığını söylemişti.merak ettim ve okudum doktoruma danışıcam ama sizinle de paylaşmak istedim. daha önce deneyen oldu mu ya da duyan?

Durum
    Tecrübeli Üye

Cevap: sizce bu tedavi yöntemi doğru olabilir mi?

Selamlar. Deneyen birisiyle konuştum ekşi sözlükte ayrıntıları hatırlamıyo ama tam olarak bu tedavi yöntemiyle hpvyi hayatından silmiş.
    İlacın adı siklofosfamid. Normalde kemoterapi gören hastalar kullanıyo bunu ama bizim kullanıcağımız dozun kat kat fazlasını kullanıyo onlar. Bugün bir eczacıyla konuştum. Söylenen dozun herhangi bir yan etki yapmasının imkansız olduğunu söyledi ve ilacın ücreti 127 tl

yapılan deneyde şu şekilde kullanmış:
    Her hap 50 mg ve günde 1 hap verilmiş her kişiye. 1 hafta bu şekilde devam etmiş . 3 gün beklenmiş ve sonra yine 1 hafta devam edilmiş. Bu döngü 1 ay boyunca uygulanmış. bu süreç zarfında virüs yükleri ölçülmüş ve hpv nin vücuttan silindiği gözlemlenmiş. Ben kullanmaya başlıyıcam ama siz yine de bir doktorunuza danışın.

Durum
    Tecrübeli Üye

Yazım hatalarını düzeltmenin bir yolu var mı ? Şu an farkettim ,çok fazla yazım hatası yapmışım kusura bakmayın.😂😂 hep yapıyorum gerçi aryadan özür diliyorum

Durum
    İptalediyorum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@mental ufak tefek harf hatalarını zihin okurken düzeltiyor kardeşim bazıları devrik devrik yazıp okunmaz halde olan mesajlar ayrı, arya adına yazmış gibi olmıyım dA ben şunu diyecektim, sen bu yöntemi denedikten sonra da gelip sonucu yaz lütfen🙏🏼

Durum
    kivircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Açıkçası bu tedavi yöntemine denk geldiğimde ben de merak etmiştim. Bunun yanı sıra Interferon tedavisine denk gelmiştim fakat Interferon için söylenen çok ciddi yan etkileri olduğu -ve çok pahalı olduğu- için tavsiye edilmemesi. Ama arkadaşın bahsettiği yöntem oldukça akla yatan bir yöntem gibi duruyor.

Durum
    Tecrübeli Üye

selamlar, bugün doktorumla görüştüm . bu dozda alımın herhangi bir yan etki yapmasının imkansız olduğunu söyledi. eczaneyi aradım.ilaç istek üzerine geliyomuş.içinde 50 tane var her hap 50 mg 1 hafta her gün 1 hap alıyosun.3 gün ara veriyosun. bu bir periyot. bu periyotu 3 hafta tekrarlıyıcam.gelişmeleri buraya yazıcam.çinde yapılan deneyde siğilleri alıp denemişler ama amerikada olan da siğiller vücuttayken denemişler ve siğillerin yok olduğunu gözlemlemişler.sizin için kendimi feda ediyorum yani
    gelişmeleri buraya yazıcam.bıraktığım entry linkinde kaynak da belirtilmiş bakıp inceleyip görüşlerinizi buraya yazarsanız sevinirim

Durum
    Tecrübeli Üye

bu arada deneylerde sadece tip 6 ve 11 li hastalar için kullanılmış. diğer tipler için işe yaradığına dair bir kaynak yok malesef...

Durum
    kivircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yazdıkların çok umut vaadediyor. Ben de etrafımdaki arkadaşlarıma, doktorlarıma danışmaya çalışacağım. Bende de tip 6 olduğu için biraz daha fazla umutlanmadım dersem yalan olur.

Ama merak ettiğim acaba AHCC ile etkileşim sıkıntısı yaşatıyor mu? Doktorlara bunu da sordunuz mu? Sanmıyorum bir sıkıntı yaşatacağını gerçi. Çünkü AHCC'yi kanser tedavisi görev hastaların yoğunlukla kullandığı ile ilgili yorumlar görmüştüm. En hassas tedavilerden birinde kullanılmasında sıkıntı yoksa bence bunda da bir sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Durum
    Üzüntülü00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar soralım doktorlara bu yöntemi ama doktorların bişey diyeceğini sanmıyorum.
    Bende kontrole gittiğimde danışacağım yinede kaç kişiyiz elbet birimizin doktoru bilgi verir umarım

Durum
    Tecrübeli Üye

31 inde üroloji doktorma kontrolüm var bilerek geç gidicem hasta olmasın diye. Oturup yöntemi ve kaynakları ona da göstermek istiyorum eczacılar bu ilaç dozu yan etki yapmaz imkansız dedi .