Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dr Levent Türk Ahcc ve D vitamini uygulaması

Durum
    Ayseninacısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Dr Levent Türk Ahcc ve D vitamini uygulaması

Merhaba, ben de levent beye gideceğim, siz memnun musunuz, koter çok canınızı yaktı mi lütfen bana sürecinizi anlatır mısınız ???

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Ayseninacısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, ben de levent beye gideceğim, siz memnun musunuz, koter çok canınızı yaktı mi lütfen bana sürecinizi anlatır mısınız ???
    Koter anestezi ile yapılır. Lokal ya da genel, o sebeple canınız yanmaz ama iyileşme süresi biraz uzundur, minik bosluklar varmıs gibi görünür sonra onlar dolar, yaklasık 25-30gunu bulabilir tamamen iyileşmesi. kücük sigillerin yakılması daha hızlı iyileşir tabi.

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Koter sonrası çörekotu yağı sürün iyi gelir. Levent hoca önermişti baya etkili.

Durum
    Bitkinhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet bitti tedavim ayrıntılı olarak yazmaya çalışacağım.İlk gün gittim muayene yapıldı asedik asit sürürdü sonra 15-17 arası siğil görüldü koterle alındı sonrasında d vitamini yakılan yerlere vuruldu reçete olarak çörekotu yaralara sürersin günlük yeşilçay iç ve ahcc kullanabilirsin dedi Mayıs'ta başlayan bu serüven ilk ayda 5 kesin 2 şüpheli siğille devam etti 2. ve 3.kontrolümde herhangi bir tekrar olmadı bana denilen herşeyi yaptım ve kurtulduğumu düşünüyorum 2 ay sonra penisin içinden hpv tip testi yapacağım oda negatif gelirse artık geleceğe bakacam 😇 önemli not tıraşlamayın çok yayma yapıyor

Durum
    Admin

Alıntı Bitkinhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bitti tedavim ayrıntılı olarak yazmaya çalışacağım.İlk gün gittim muayene yapıldı asedik asit sürürdü sonra 15-17 arası siğil görüldü koterle alındı sonrasında d vitamini yakılan yerlere vuruldu reçete olarak çörekotu yaralara sürersin günlük yeşilçay iç ve ahcc kullanabilirsin dedi Mayıs'ta başlayan bu serüven ilk ayda 5 kesin 2 şüpheli siğille devam etti 2. ve 3.kontrolümde herhangi bir tekrar olmadı bana denilen herşeyi yaptım ve kurtulduğumu düşünüyorum 2 ay sonra penisin içinden hpv tip testi yapacağım oda negatif gelirse artık geleceğe bakacam 😇 önemli not tıraşlamayın çok yayma yapıyor
    Jilet yapmak hpv varken yasaklı davranışlar arasında zaten, kimse yapmasın makina ile sigilsiz bölgeleri almak, makasla kısaltmak gibi seyler yapılabilir.

Durum
    Bitkinhpvli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Jilet yapmak hpv varken yasaklı davranışlar arasında zaten, kimse yapmasın makina ile sigilsiz bölgeleri almak, makasla kısaltmak gibi seyler yapılabilir.
    En zorlandığım şey makasla almak oldu zaten şuanda jiletle almıyorum ama o alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum

Durum
    Admin

Alıntı Bitkinhpvli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    En zorlandığım şey makasla almak oldu zaten şuanda jiletle almıyorum ama o alacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum
    Ama tüylerin fazla uzaması da sigillerin görülmemesini saglar, cok dipten olmasa da makasla kısaltmaya devam etmenizi öneririm. Jileti uzun bir süre hayatınızdan çıkarın, ben hpv negatif olduktan 6-7 ay sonra jilet kullanmaya başlamıştım

Durum
    Sibel34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Eskiden beri buradaki mesajları okuyordum hep burada çok önerilen Doktor Levent Türk e gittim. Geçen cumartesi günü işleme başladık yarım saat sürdü işlem.Daha öncede yazıldığı gibi d vitamini enjekte edildi ve birkaç takviye verdi. Aslında diğer arkadaşlarıma sorum sizin tedaviden başarı oranınız yüzde kaç oldu

Bu Konu için Etiketler