Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: sonuç bu

Durum
    Bera8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

sonuç bu

32 yaşında erkeğim.2020 ekim ayında evlendim.2020 kasım ayında 3 tip hpv çıktı.eşimi korumak adına 1,5 sene hiç cinsel ilişkiye girmedim neredeyse temas bile etmedim.bir süre sonra psikolojim bozuldum anskiyetem ciddi boyuta ulaştı ciddi anti depresan ilaçlara başladım.cinsel isteksizlik had safhada.ve eşimle boşanma aşamasına geldik.bunların hepsinin ruh haliyle evde huzurum kalmadı.depresyona ve travmalar geçirdim.Allah kahretsin böyle hastalığı.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: sonuç bu

Merhaba, en son ne zaman test yaptırdınız?

Durum
    Yeni Üye

Hiç test yaptırmadım.ama hacca daha kullanmaya başlayalı 6 ay oldu.geçen ay 1 tane 2 ay önce de 1 tane siğilim yakıldı

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Bera8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç test yaptırmadım.ama hacca daha kullanmaya başlayalı 6 ay oldu.geçen ay 1 tane 2 ay önce de 1 tane siğilim yakıldı
    Sigara , alkol var mı acaba 1 buçuk sene dikkat ettiniz mi beslenmesine

Durum
    Yeni Üye

Sigarayı öğrenir öğrenmez bıraktım,alkol çok nadir 5-6 ayda bir içiyorum.beslenmeme dikkat etmedim kilo problemim var epey bi kilo aldım sigarayı da bırakınca

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sigarayı öğrenir öğrenmez bıraktım,alkol çok nadir 5-6 ayda bir içiyorum.beslenmeme dikkat etmedim kilo problemim var epey bi kilo aldım sigarayı da bırakınca
    çok geçmiş olsun. şu an durum nedir peki? 1-2 tane sigil cıkıyor dedin?

Durum
    Yeni Üye

En son 2 ay önce 1 adet siğil yakıldı.doktorum kilo vermemi sonrasında rotamızı çizeceğiz dedi spor ve diyet yapıyorum 6 kilo verdim.bi 5 kilo daha verince kontrole gideceğim.görünür de siğilim yok.ama diğer 2 siğilimi de ben yok sanıyordum doktor büyüteçle görebildi

Durum
    divoria - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

32 yaşında erkeğim.2020 ekim ayında evlendim.2020 kasım ayında 3 tip hpv çıktı.eşimi korumak adına 1,5 sene hiç cinsel ilişkiye girmedim neredeyse temas bile etmedim.bir süre sonra psikolojim bozuldum anskiyetem ciddi boyuta ulaştı ciddi anti depresan ilaçlara başladım.cinsel isteksizlik had safhada.ve eşimle boşanma aşamasına geldik.bunların hepsinin ruh haliyle evde huzurum kalmadı.depresyona ve travmalar geçirdim.Allah kahretsin böyle hastalığı.
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun, doktor sizde ki hpv durumu konusunda ne dedi acaba ben istemeden erkek arkadaşıma bulaştırdım ve çok korkuyorum ona bir şey olucak diye kanser vs durumu kadınlara nazaran çok düşük ama korkuyorum yine de bilginiz varsa lütfen paylaşır mısınız

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba Bera8, 6 ay AHCC kullanıp geçen ay siğil yakıldıysa biraz sistem değiştirmen gerekiyor olabilir.
    Önerim:
    D vitamini seviyesi 70 üzeri olacak
    Günde 2 bardak yeşil çay
    10 damla Eğriçayır alkollü propolis
    AHCC 2 ay daha devam

8 ayın sonunda hala sonuç pozitif çıkarsa 10 seans biorezonans.
    Biorezonans 2 ay sürer zaten.
    Bu yazdıklarımı uygulayıp 4 ay sonra hala pozitif olacağınızı sanmıyorum. Yüksek ihtimal atacaksınız virüsü.

Ahenk Lab da TH1 TH2 testi vermenizi öneririm bir de. Genetik olarak neye yatkınlık var ona da bakmak lazım

Not: Ben doktor değilim. Yazdıklarımı uygulamadan önce doktorunuza danışmanızı rica ederim.

Durum
    Yeni Üye

Erkeklerde kadınlara oranlara kanser oranı çok nadir o yüzden daha rahat olabilirsin.