Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv den sonra günlük hayatınız nasıl geçiyor?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Hpv den sonra günlük hayatınız nasıl geçiyor?

Ben 6.ayımdayım ve birgün içinde ne kadar saglıklı sey yersem kar olarak düşünüyorum ne bulursam yiyorum bunun dısında ama psikolojik etkileri hala sürüyor ne kadar @ankaralı arkadasa takılsamda bende onun gibi takıntılıyım biraz ama belli etmiyorum..😀siz neler yapıyosunuz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv den sonra günlük hayatınız nasıl geçiyor?

Ben günümü gün ediyorum

Şaka bir yana artık düşünmüyorum, hiçbir şekilde. Zaten sigil de cıkmıyor olusu rahatlatıyor. Ama bu durumlara kolay gelmedim 1.seneden sonra böyle oldum, şu anda da 1 sene 3 ay oldu. son 3-4 aydır cok normal sekılde devam ediyorum, hpv ile ilgili yazılar arastırmıyorum, kafamı bulandırmıyorum ve paranoya yapmıyorum. sadece kontrolüme düzenli gidiyorum ve arada bir genital bölgeyi kontrol ediyorm bir sey var mı diye.

Durum
    Moderatör

Bana Bi 6 ay daha lazım sanırım ama 3aydır bendede bişey yok umarım olmaz 🙏

Durum
    Admin

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana Bi 6 ay daha lazım sanırım ama 3aydır bendede bişey yok umarım olmaz ��
    Ay iyisinn kız

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

yine benim nick geçmiş kızlar bendede bir şey yok 6 aydır

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Ogrendigim gun 1 sene once bu zamanlardi o zaman da boyle cok aglamistim 3 gundur tip16 oldugumu ogrendigim zamandan itibaren de cok agliyorum. Okudukca umutlarim tukeniyo intihar etmeyi bile dusundum

Durum
    Moderatör

@gıcık yapman gereken seyler basit aslında ilk olarak dh saglıklı yasamaya baslamalıısn ve tedaviye baslmalısın buraya doktor sonrasını yzarsn dha net yorum yapabiliriz belki ama bidaha sakın böle seyler söyleme intihar falan dur ya daha nereye 🙃

Durum
    Admin

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ogrendigim gun 1 sene once bu zamanlardi o zaman da boyle cok aglamistim 3 gundur tip16 oldugumu ogrendigim zamandan itibaren de cok agliyorum. Okudukca umutlarim tukeniyo intihar etmeyi bile dusundum
    Seni gebertirim valla gebertirim, saçından tutar sürüklerim hahaha hpv dışında ''aaaayyyh saçlarım koptuu yaaaa'' gibi bir derdin daha olur. Kızııım aynı donemlerden ben de gectim yüksek riskli oldugumu ogrendıgım an en yakın arkadasımla karsılıklı telefonda agladık, cin3 oldugumu doktordan ogrendıgım an ''öldüm dedim kanserim artık''

Bak şimdi napıyorum? Senin gibi zırlaklara teselli veriyorum.
    Sen benim nickimin ve yazılarımın altındaki imzayı okudun mu? Okumadıysan iyi oku, bak buraya da yazıyorum:

HER ŞEY GÜZEL OLACAK BELKİ BUGÜN DEĞİL AMA ELBET BİR GÜN.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seni gebertirim valla gebertirim, saçından tutar sürüklerim hahaha hpv dışında ''aaaayyyh saçlarım koptuu yaaaa'' gibi bir derdin daha olur. Kızııım aynı donemlerden ben de gectim yüksek riskli oldugumu ogrendıgım an en yakın arkadasımla karsılıklı telefonda agladık, cin3 oldugumu doktordan ogrendıgım an ''öldüm dedim kanserim artık''

Bak şimdi napıyorum? Senin gibi zırlaklara teselli veriyorum.
    Sen benim nickimin ve yazılarımın altındaki imzayı okudun mu? Okumadıysan iyi oku, bak buraya da yazıyorum:

HER ŞEY GÜZEL OLACAK BELKİ BUGÜN DEĞİL AMA ELBET BİR GÜN.
    Hep tekrarliyorum karamsarliga dusunce hersey guzel olcak bi gun gecicek eskiden bu virusu tasiyip da simdi ortalarda olmayan forumlardan uyeliklerini silen cook insan var. Azimsanamaz yani bunlar gercektir dimi illaki...
    Su lanet sigarayi da biraksam kendimi daha iyi hissedicem psikolojik olarak ama yok birakilmiyo pis sey
    Allah insana tasiyamayacagi yuk vermezmis derler bizimki de oyle bisey herhalde

Durum
    Admin

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep tekrarliyorum karamsarliga dusunce hersey guzel olcak bi gun gecicek eskiden bu virusu tasiyip da simdi ortalarda olmayan forumlardan uyeliklerini silen cook insan var. Azimsanamaz yani bunlar gercektir dimi illaki...
    Su lanet sigarayi da biraksam kendimi daha iyi hissedicem psikolojik olarak ama yok birakilmiyo pis sey
    Allah insana tasiyamayacagi yuk vermezmis derler bizimki de oyle bisey herhalde
    Aynen öyle

Bu Konu için Etiketler