Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 29 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv den sonra günlük hayatınız nasıl geçiyor?

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv den sonra günlük hayatınız nasıl geçiyor?

abazalıktan ölünse galiba ölürdüm öyle söyleyeyim. dev abazayım tabii çaktırmıyorum ahahahah. daha yılbaşı gecesi taş gibi çocuğa yol verdim, bir de parmaklarını ayaklarımda gezdirmez mi şerefsiz, offf ki ne offf. neyse, onun haricinde epey depresifim bu aralar, hastalık hastası oldum zaten biraz takıntılı bir yapım vardır, mükemmeliyetçiyimdir. bir haftaya sigarayı bırakıp, daha sağlıklı ve düzenli bir hayata geçmenin planlarını yapıyorum. hpv epey yordu beni... keşke cinsel hastalık diye bir şey dünya üzerinde var olmasaydı...

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abazalıktan ölünse galiba ölürdüm öyle söyleyeyim. dev abazayım tabii çaktırmıyorum ahahahah. daha yılbaşı gecesi taş gibi çocuğa yol verdim, bir de parmaklarını ayaklarımda gezdirmez mi şerefsiz, offf ki ne offf. neyse, onun haricinde epey depresifim bu aralar, hastalık hastası oldum zaten biraz takıntılı bir yapım vardır, mükemmeliyetçiyimdir. bir haftaya sigarayı bırakıp, daha sağlıklı ve düzenli bir hayata geçmenin planlarını yapıyorum. hpv epey yordu beni... keşke cinsel hastalık diye bir şey dünya üzerinde var olmasaydı...
    Abazaa 😂😂 herkeste öyle sanırım ben kamışımdan igreniyorum çoğu zaman, daha 27 yım nasıl 'olacak bilmem duzelir umarım. Bu aralar sadece siymeye yarıyo

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizin adınıza üzüldüm gençleer. Ben zor zamanlarda gösterdiğim istikrarın ve rahibe hayatının, negatif olduktan sonra tek eşli bir şekilde meyvesini yiyorum fgdhjsklafgdhsjkal. Anladınız sizhahahaha.

Gelir o gunlerde merak etmeyin

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Artık birine güvenmeden biriyle olmak zor gibi gözüküyor ,,bende tek eşliyim bir senedir ama hala birlikte olmadım ona bulasmasını istemiyorum cünkü, peki buna ne diyeceksiniz hangisi daha kötü skfkglgk

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

bence en rahibe benim kendi halima ağladım sizi okuyunca. ben zaten son 1 yıldır rahibe teressaya dönmüşken bir de hpv çıkınca, nasıl yapıldığını falan bile unuttum bana bir ara anlatın da hatırlayayım

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Bende rahibeden hallice canım ahshdnlffl nolacak bakalım nereye kadar böyle

Durum
    Eskidendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arya eşini test ettirdin mi yeni bir tip kapmayasın. Kurtulsam şu siğillerdenn bi. aktif son 5-6 yılımdan nefret ediyorum aklıma geldikçe ama Ergenlik- lise yıllarında masturbasyon makinasıydım yeminle o günleri özledim.)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Eskidendi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya eşini test ettirdin mi yeni bir tip kapmayasın. Kurtulsam şu siğillerdenn bi. aktif son 5-6 yılımdan nefret ediyorum aklıma geldikçe ama Ergenlik- lise yıllarında masturbasyon makinasıydım yeminle o günleri özledim.)
    Eşim değil sevgilim

Yok hayır, ama prezervatif kullanmadan kesinlikle yapmıyoruz. 4 aydır da bir şey olmadı

Durum
    hpvend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

1 yıl önce bugünlerde eşim de ben de hpv olduğumuzu öğrendiğimiz taze günlerde idik.çok çok uzun süre cinsel hayat yok denecek kadar azdı. 2 kere test yapıldı tipler negatif çıktı eşim de de siğil çok uzun süredir çıkmıyor prezervatifsiz aksiyona bile başladık.geçiyor gidiyor gençler.biraz dişinizi sıkın.ne hastalıklar var hpv bişey değişmiş inanın

Bu Konu için Etiketler