Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İside hpv kullananlar yardım

Durum
    elanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İside hpv kullananlar yardım

Kullanamıyorum içime girdiğinde geri çıkıyo ittiremiyorum da napıcam yardım lütfen

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: İside hpv kullananlar yardım

Alıntı elanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kullanamıyorum içime girdiğinde geri çıkıyo ittiremiyorum da napıcam yardım lütfen
    Çok itince gidiyor baya itmen lazım zaten eriyince her yere gelecek

Durum
    GandalfTheGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Arkadaşlar merhaba, birkaç haftadır takipteyim. Maalesef tip 18 cin 1 taşıyorum. Bu cin1 geriletme konusunda hangisi daha etkili Isıde , Deflagyn , Papil-Off? Cin 2’ye ilerlemesinden korkuyorum. Doktorum Iside önerdi bana, ancak reglimi bekliyorum çünkü regl bittikten hemen sonra alınması gerekiyormuş. Cin 2’ye ilerlemesiden çok korkuyorum çünkü bekarım ve çocuğum yok. Bu yüzden de içlerinde en etkili şudur diyebilen varsa yorumunu merak ediyorum.

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı GandalfTheGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, birkaç haftadır takipteyim. Maalesef tip 18 cin 1 taşıyorum. Bu cin1 geriletme konusunda hangisi daha etkili Isıde , Deflagyn , Papil-Off? Cin 2’ye ilerlemesinden korkuyorum. Doktorum Iside önerdi bana, ancak reglimi bekliyorum çünkü regl bittikten hemen sonra alınması gerekiyormuş. Cin 2’ye ilerlemesiden çok korkuyorum çünkü bekarım ve çocuğum yok. Bu yüzden de içlerinde en etkili şudur diyebilen varsa yorumunu merak ediyorum.
    Gecmis olsun. Doktorunuz daha iyi bilecektir bu sekilde onerilerle ilerlemek yanlis olur.

Durum
    GandalfTheGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun. Doktorunuz daha iyi bilecektir bu sekilde onerilerle ilerlemek yanlis olur.
    Çok teşekkür ediyorum elbette doktorum nihai olarak ne derse o. Önemli olan cin 2’ye ilerlememesini sağlamak. Sadece deflagyn hakkında daha çok veri var daha çok kullanan var gibi geldi, kafam karıştı o bakımdan fikir almak istedim. Hepimize geçmiş olsun, bu kabus en kısa zamanda son bulsun herkes için.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Burada çilekkiza katilmiyorum. Doktor bana papilof vermisti cin1 sonuc gelince deflagyn e gectik. Ben olsam tecrube en cok hangi ilactaysa onu kullanirim. Ben her ikisinide kullandim hatta bir de iside deneyecektim. Forumda ya da web sitekerinde hic kullanip memnun olan fikir yazan goremedim. Acikcasi bu konuda en iyisi deflagyn. Prof. Suleyman engin akhan da iside icin siz o fitili evde kendiniz bile yapabilirsiniz demisti. Deflagyn yorumlarini okuyabilirsiniz.

Durum
    Kıdemli Üye

Şaşkıncım papilof cin1 i geçirmedi mi sonra deflagyne geçtin demek hmm. Ya ben net deflagynden yanayım ama öneri yapmak biraz korkutuyo sonucta bi şey olur benden çıkar aman diyim

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı GandalfTheGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ediyorum elbette doktorum nihai olarak ne derse o. Önemli olan cin 2’ye ilerlememesini sağlamak. Sadece deflagyn hakkında daha çok veri var daha çok kullanan var gibi geldi, kafam karıştı o bakımdan fikir almak istedim. Hepimize geçmiş olsun, bu kabus en kısa zamanda son bulsun herkes için.
    Rica ederim. Cin3 ten cin1 e geriledim deflagyn sayesinde söyliyim onu da burdan

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şaşkıncım papilof cin1 i geçirmedi mi sonra deflagyne geçtin demek hmm. Ya ben net deflagynden yanayım ama öneri yapmak biraz korkutuyo sonucta bi şey olur benden çıkar aman diyim
    Yok yok yanlis anlasilma olmasin. Ben doktora gittim biopsi alindi doktor bir sey cikacagini sanmiyorum dedi. Papil-of verdi icinden 10 tane cikiyor kullandim. Sonra 10 gun sonra yolladiklari patoloji cin1 gelince sen deflagynden devam et dedi zaten papil-of bitmisti.

Durum
    Kıdemli Üye

Anladım. Ne zaman veriyoruz testi ben ağustosta gidicem 9-10 gibi kontrol+test+biyopsi vs