Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Lazer sonrasi

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Lazer sonrasi

Alıntı chatt1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet Kriyo da izler uzun sürede de olsa geçiyor tecrübem olmuştu. Ama lazerin siğiller üzerinde etkisi konusunda biraz kafam karışık açıkcası. Ben en yeni , en teknolojik ve en iyi yöntem gibi düşünüyordum ilk başlarda Fakat net bildiğim; iz kalmaması ve lazer ile eritilen noktadan bir daha siğil çıkmaması. Kafama takılan şey ise; koter kadar iyi bir etkiye sahip mi? Sağına soluna sıçratma olasılığı ne durumda falan gibi..
    Koter en etkili yöntem ama lazer geliştirilen yöntemlerle iyiymiş yani, koter kadar degildir ama ona yakındır öyle söyleyeyim.
    Ama biliyorsun ki koterizasyon çok meşakatli ve pahalı bir yöntem. meşakatli kısmı; iyileşme aşaması uzun. pahalı kısmı: anestezi kullanıldıgı icin anestezi ücreti de ödenince yüksek rakamlar çıkıyor. o sebeple en rahatının kriyoterapi oldugunu dusundum her zaman, en çok kriyo yaptırdım ben.

Durum
    chatt1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koter en etkili yöntem ama lazer geliştirilen yöntemlerle iyiymiş yani, koter kadar degildir ama ona yakındır öyle söyleyeyim.
    Ama biliyorsun ki koterizasyon çok meşakatli ve pahalı bir yöntem. meşakatli kısmı; iyileşme aşaması uzun. pahalı kısmı: anestezi kullanıldıgı icin anestezi ücreti de ödenince yüksek rakamlar çıkıyor. o sebeple en rahatının kriyoterapi oldugunu dusundum her zaman, en çok kriyo yaptırdım ben.
    Lazer de de anestezi kullanılıyor. İyileşme süreci sanırım daha hızlı ama net değilim sonuçta bir sürü takviye alıyorum belki onların etkisi 😃
    Koter hiç yaptırmadım ama buradaki lazer tedavim sonlanınca hala siğil çıkarsa koter de deneyeceğim

Durum
    Wesley14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba sonuç nedir acaba ? Ben de yeni üye oldum buraya. Doktorum da lazer Önerdi merak ettim tekrar nüks etti mi

Durum
    Admin

Alıntı Wesley14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba sonuç nedir acaba ? Ben de yeni üye oldum buraya. Doktorum da lazer Önerdi merak ettim tekrar nüks etti mi
    Her tedavinin sonunda tekrarlama riski vardır zaten. Hpv'yi özellikle yeni kaptıysanız nüks eder zaten sigiller. 1 kere çıktı bitti gibi olmayacak hiçbir zaman..

Durum
    Yeni Üye

Bu forumu bulduğuma çok sevindim öncelikle çok teşekkür ederim size . Ben 31 yıllık hayatım da sadece 1 kere cinsel ilişkiye girdim . Bir erkeğim , ve o da yaklaşık 1.5 2 yıl oldu . Yani cinsel hayatım hiç aktif değildi olmadı , sadece bir kerede böyle birşeye bulaşmak çok büyük şanssızlık diyelim . Yaklaşık 8 ay sonra da evleneceğim . Bu süreye denk gelmiş ayrı psikolojimi bozdu .iyi taraf şu onunla hiç cinsel ilşkşye girmedim. Ama çok takıntılı bir insan . Benimle ayrılır diye de korkuyorum ama açıklayacağım önümüzdeki hafta. Şunu sormak istiyorum . Genştal bölgemde 2 tane küçük siğil var . Genital bölgedeki her siğil hpv midir. Doktor direkt o şekilde konuşmaya başladı . Bir de lazer Önerdi . 2 taneyi lazer ile daha da çoğaltırım diye korkuyorum . Sizce 1 yıl içerisinde lazer ahcc ve çift olarak aşı olsak içimiz rahatlar mı cinsel ilişki konusunda . Genital bölgem de siğil kalmasa da. Şimdiden değerli yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler

Durum
    Admin

Bu forumu bulduğuma çok sevindim öncelikle çok teşekkür ederim size . Ben 31 yıllık hayatım da sadece 1 kere cinsel ilişkiye girdim . Bir erkeğim , ve o da yaklaşık 1.5 2 yıl oldu . Yani cinsel hayatım hiç aktif değildi olmadı , sadece bir kerede böyle birşeye bulaşmak çok büyük şanssızlık diyelim . Yaklaşık 8 ay sonra da evleneceğim . Bu süreye denk gelmiş ayrı psikolojimi bozdu .iyi taraf şu onunla hiç cinsel ilşkşye girmedim. Ama çok takıntılı bir insan . Benimle ayrılır diye de korkuyorum ama açıklayacağım önümüzdeki hafta. Şunu sormak istiyorum . Genştal bölgemde 2 tane küçük siğil var . Genital bölgedeki her siğil hpv midir. Doktor direkt o şekilde konuşmaya başladı . Bir de lazer Önerdi . 2 taneyi lazer ile daha da çoğaltırım diye korkuyorum . Sizce 1 yıl içerisinde lazer ahcc ve çift olarak aşı olsak içimiz rahatlar mı cinsel ilişki konusunda . Genital bölgem de siğil kalmasa da. Şimdiden değerli yorumlarınızı bekliyorum. İyi günler
    8 ay fena bir süre değil, 8 ay boyunca şimdi hemen tüm değerlerine baktırıp tüm eksik değerlerin için takviye alırsan; örneğin d vitaminin eksik ise mutlaka normal değerlere getir çünkü hpv için önemli, atıyorum kan değerlerin sıkıntılı ise demir ilacı kullan gibi.. önce buna baktırıp, sonrasında günlük yaşantında saglıklı beslenme stiline geçersen (gün içinde mutlaka 1 kişi veya 5-6 ince sivri biber -c vitamini en çok bu ikisinde var-, kefir, propolis, yeşil çay -günde 1 veya 2 kupa hpv geriletiyor bilimsel onaylı-, brokoli -kansere karşı koruyucu-) ve takviye kullanırsan alabiliyorsan ahcc gibi mesela, jilet yapmazsan epilasyon olarak (makasla kısaltma veya makina ile sigil olmayan bölgeleri yapmak gibi) ve sigaran varsa bırakırsan bence 8 ay iyi bir süre. Bunların hepsine hemen şimdi başlayıp hayat tarzını biraz düzene koyarsan olumlu yönde ilerleyebilir.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkürler . Önümüzdeki hafta koter ile tedaviye başlıyorum . Sigaram yok 8 ay önce bıraktım . Ahcc aldım silver Shell .ona başladım bile. Sağlıklı beslenmeye de başlıyorum . Müstakbel eşime de aşı tedavisi yaptıracağım . Ama birşey danışmak istiyorum size hiç test falan yapmadı doktor bana . Koter ile yakalım bir de takviye al bağışıklığını güçlendir tekrar çıkmazsa tamam zaten dedi geçti . Aşı yaptırsın sevgilin dedi . Birşey olmaz dedi . Doğruluğu nedir

Durum
    Admin

Teşekkürler . Önümüzdeki hafta koter ile tedaviye başlıyorum . Sigaram yok 8 ay önce bıraktım . Ahcc aldım silver Shell .ona başladım bile. Sağlıklı beslenmeye de başlıyorum . Müstakbel eşime de aşı tedavisi yaptıracağım . Ama birşey danışmak istiyorum size hiç test falan yapmadı doktor bana . Koter ile yakalım bir de takviye al bağışıklığını güçlendir tekrar çıkmazsa tamam zaten dedi geçti . Aşı yaptırsın sevgilin dedi . Birşey olmaz dedi . Doğruluğu nedir
    Bu arada bizim forumdaki arkadaşların hepsi time health ahcc ile negatif oldu. İstediğin markayı kullanmakta özgürsün ama tamamen bir arkadaş tavsiyesi olarak; bir şeyden negatiflik bekliyorsan o ürünün ne kadar negatif yaptığına bak derim. Her ahcc markası negatif yapmıyor çünkü.

Durum
    Yeni Üye

Teşekkürler dediğinizden alacağım . Bunun bitmesini bekleyeyim mi yoksa direkt ona mı başlayayım

Durum
    Admin

Teşekkürler dediğinizden alacağım . Bunun bitmesini bekleyeyim mi yoksa direkt ona mı başlayayım
    Yok ben al diye demedim sadece referans olarak; hani hep Ahcc negatif yapıyo diyoruz ya; ordaki referans '' time health ahcc'' için, sadece bundan dolayı. Siz kendi ürününüzün de ne kadar negatif yaptığını mutlaka araştırın, çünkü her ahcc negatif yapmaz dememizdeki faktör bu. Mesela solgar'ın da ahcc si var ama solgarın ahcc ile 1 tane negatif olan yok, görmedik yani forumda pek. Bundan dolayı. Hem para hem verilen emeğiniz/uğraşınız boşa gitmesin anlamında hatırlatma yapmak istedim.